Puslapis 9 iš 15 PirmasPirmas ... 7891011 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 81 iki 90 iš 149

Gija: Originalūs Xenonai

  1. #81
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Jai prie -14 pasiledo, tai dar yra šansas atgaivint
    Bet ar beverta gaivinti? Neaisku kiek zalos padare vanduo. Ardyt, paskui hermetinti viska...

  2. #82
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Is kur vanduo bloke? Turbūt iš žibinto? Zibinte nebuvo vandens?
    Ne, pats blokas praleido. Tarp bloko korpuso ir plasmases su kontaktais nesandaru. is ten ir isbego vanduo. Blokas toks sandarus turetu buti, kad nei is zibinto vanduo nepatekti turetu, bet matyt pagailejo hermetiko ar tarpines kinas. Kita kur gavau bloka, uz brangiau, is xled, matosi, net islindusi tarpine vienoj vietoj. Bet sitas blokas duoda mirgejima lemputei

  3. #83
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    OK pažiūrėsim

  4. #84
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Sveiki. Pakeliu seną temą
    Bandau suporuoti porą xenonių originalių žibintų, tačiau trūksta informacijos ar jie derės į porą

    Keleivio žibintas 05113338AD, ant lipduko chrysler ir hella logotipai, ant blokelio geltonas lipdukas made in germany, komplekte lemputė Osram

    Vairuotojo žibintas 05113339AG, ant lipduko chrysler ir kažkoks į "M" panašus logo, bei "Made in Canada with imported parts", blokelis yra, bet lipduko nematau, komplekte lemputė Osram (bent lemputės ženklinimas atrodo labai panašiai).

    Gal kas nusimanot kuo skiriasi kodų galūnės AD ir AG? Kokie gali būti skirtuma itarp originalių xenoninių žibintų?

    Labai dėkingas
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  5. #85
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Pakeliu seną temą
    Bandau suporuoti porą xenonių originalių žibintų, tačiau trūksta informacijos ar jie derės į porą

    Keleivio žibintas 05113338AD, ant lipduko chrysler ir hella logotipai, ant blokelio geltonas lipdukas made in germany, komplekte lemputė Osram

    Vairuotojo žibintas 05113339AG, ant lipduko chrysler ir kažkoks į "M" panašus logo, bei "Made in Canada with imported parts", blokelis yra, bet lipduko nematau, komplekte lemputė Osram (bent lemputės ženklinimas atrodo labai panašiai).

    Gal kas nusimanot kuo skiriasi kodų galūnės AD ir AG? Kokie gali būti skirtuma itarp originalių xenoninių žibintų?

    Labai dėkingas
    Gamintojo kodas.
    https://italo-fahrzeugteile.de/Ersat...nks-Xenon.html
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #86
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Suprantu, kad gamintojo kodas. Bet juk gamintojas šiaip sau kodų nekaitalioja.
    05113339AG ir 05113339AD galimai kažkuo skiriasi. Gal kažkuris vėlesnė modifikacija, gal net gamybos šalis skiriasi (kaip suratau, mano aprašytuose pavyzdžiuose AD buvo gamintas Hellos, o AG gamintas Kanadoje, kažkokio kito gamintojo.
    Bet čia tik spėlionės. Kur ir kelintais metais jie gaminti - man ne tiek svarbu. Kadangi noriu susikomplektuoti originalus - man svarbu, kad nebūtų tarp jų išoriškai matomų, skirtumų. Nuotraukose skirtumų aš nematau, galvoju rizikuoti pirkti
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  7. #87
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Mane irgi domina sitie klausimai, nes kaip tik ieskau xenoniniu lempu abieju. Tikejausi, kad bus paprasciau susiieskoti, bet jau tenka i Lenkija dairytis. Kur jums pavyko rasti?
    Paskutinį kartą taisė Alme : 2019.05.23, 01:49

  8. #88
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Čia vienas aiškino kad ir klarksono parduodami nauji kitaiski xenon yra tinkami,tik be blokelio ir lemputes... Galit pasiziuret, gal ir taip bus. Pora metu atgal tai jie nebuvo xenon o tik lesiniai H7 žibintai....

  9. #89
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Buvau nulekes i klarksona, parode kaip gyvai atrodo zibintai mano masinai... tai sau juos detis man noras dingo. Labai primine tuos zaislus is Kinijos, kur nuperki ir dar po to turi apsilauzyt kampus ir liejimo ten visokias liekanas su dilde pasalint Jau jei nerasiu, geriau desiu vietoj xenonu orgus paprastus prozektorius.

  10. #90
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Susidejau tuos Eagle Eyes zibintus ir dziaugiuosi, kad zymiai geriau sviecia uz senus originalius Matysim kaip su TA bus. Is vidines puses tikrai labai pigiai, kinietiskai atrodo. Originalai buvo skirtingi, vienas mopar, o kitas kazkoks kitoks zenklinimas. Apsinese belekaip buvo, pagelte. Skirtumo tarp ju nebuvo jokio. Tai galima skirtingu gamintoju detis, svarbu butu abu nauji.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •