Puslapis 10 iš 15 PirmasPirmas ... 89101112 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 91 iki 100 iš 149

Gija: Originalūs Xenonai

  1. #91
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Kinietiski tikrai normaliai sviecia...daug ju buvo ideta... dar berods turiu garaze kazkur lesiniu atlikusiu...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  2. #92
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Radau xenonines lempas, tiesa jos nuo Lancia Voyager, europinės. Lipduku tik nelike su kodais, pardavejas apgailestauja, bet kazkokiu budu nukrite. Galvoju, kad dar net geriau tokias butu sudėti, nereikes greziot, technikinej tures tikti... Tik ziuriu yra toks pricindalas papildomas, kurio pas mane amerikoniskose nebuvo (fotkej). Tai cia kaip speju sviesu aukscio reguliatorius, ane? Alia kaip pas mane jis veiks? Ar cia automatika ir svarbu, kad maitinima gaus? Nes Lancia salone nematyt jokio sviesu aukscio reguliatoriaus.20190528_101427.jpg
    Paskutinį kartą taisė Alme : 2019.05.28, 11:01

  3. #93
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Alme Žiūrėti skelbimus
    Radau xenonines lempas, tiesa jos nuo Lancia Voyager, europinės. Lipduku tik nelike su kodais, pardavejas apgailestauja, bet kazkokiu budu nukrite. Galvoju, kad dar net geriau tokias butu sudėti, nereikes greziot, technikinej tures tikti... Tik ziuriu yra toks pricindalas papildomas, kurio pas mane amerikoniskose nebuvo (fotkej). Tai cia kaip speju sviesu aukscio reguliatorius, ane? Alia kaip pas mane jis veiks? Ar cia automatika ir svarbu, kad maitinima gaus? Nes Lancia salone nematyt jokio sviesu aukscio reguliatoriaus.20190528_101427.jpg
    Nejunk, nes Amerikietiskos masinos nereguliuoja sviesu aukscio. O cia Tavo zibinto foto? Nera lemputes laikiklio.

  4. #94
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Nejunk, nes Amerikietiskos masinos nereguliuoja sviesu aukscio. O cia Tavo zibinto foto? Nera lemputes laikiklio.
    Nea, cia tik kaip pvz sita foto is intero. Kol kas dar nenupirkta. Tai paprasciausiai palikt reikes nepajungtus tuos reguliatorius ir bus viskas ok kaip suprantu? Ar dar kazkas gali netikti? Tik kaina komplekto tai...
    Paskutinį kartą taisė Alme : 2019.05.28, 14:50

  5. #95
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Alme Žiūrėti skelbimus
    Nea, cia tik kaip pvz sita foto is intero. Kol kas dar nenupirkta. Tai paprasciausiai palikt reikes nepajungtus tuos reguliatorius ir bus viskas ok kaip suprantu? Ar dar kazkas gali netikti? Tik kaina komplekto tai...
    Pagal tvarka EU žibintams turi būti apiplovimas. Ženklinimas bus EU ant šito zibinto, tad atitiktyje gali paklausti. Beje ir tac tas pats....

  6. #96
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Taip išeina teks paieškas pratęst. Spėju įsirengt apiplovimą taip paprastai neišeis, sakys toks nebuvo numatytas, reikia sertifikato kokio ir pan.

  7. #97
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Nuejau pas ekspertizes atliekancius zmones regitroj, kad isaiskintu man konkreciai del lempu xenoniniu. Nu tai po pokalbio norisi mest tuos xenonus lauk is masinos, nes ten interpretacijoms nemazai vietos ir jei veidas nepatiks, tai gali nepraleist kaip suprantu. Jei dedu europinius, tada reikia apiplovimo ir dar apie aukscio reguliavima kalba, nors tokiu funkciju nera pas mane. Jei dedu amerikinius, tai vistiek reikia aukscio reguliavimo ir jiem kyla klausimas, kaip cia be apiplovimo gali but. Po to ar tiks sviesos lauzimas? Tai tada aiskinu, kad Kaune yra kas sueuropina, pilna skelbimuose su xenonais ir tech apziurom ir t.t. Sako, tai tu pasidomek ar ten kas europina neturi kas padaro ekspertizes ... nu ir gale pokalbio viskas susivede i tai, kad bus ziurima, kas buvo numatyta originaliai tai konkreciai masinai. Tai dabar kadangi zibintu pasirinkimo nera, o as nupirksiu aisku su kitu kodu, tai sakys cia ne tas kas numatyta... Ir ka?
    Po truputi darosi aisku, kodel pilna skelbimu limited komplektacijos su paprastais prozektoriais

  8. #98
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Pas mane originalūs xenon, gamykliškai, tai jokių problemų su TA, jokio apiplovimo ir aukščio reguliavimo (berods, neieškojau). Vieną kartą kažkurią TA paklausė "čia originalūs", pasakiau "taip", tuo ir baigėsi. Varyta gal jau 3 kartus, be jokių dovanų.

  9. #99
    Atradau klaviatūrą!
    Įstojimo data
    2019.04.03
    Vietovė
    Marijampolė
    Įrašai
    69
    Reputacija
    1


    Bet ekspertizę pats praėjote ar pirkote mašiną su pravaryta?
    Paskutinį kartą taisė Alme : 2019.05.30, 20:24

  10. #100
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Alme Žiūrėti skelbimus
    Bet ekspertizę pats praėjote ar pirkote mašiną su pravaryta?
    Masinos vazinejancios USA rinkoje, neturi aukscio reguliavimo nei automatinio, nei rankinio salone, neturi zibintu apiplovimo, nei halogenines, nei xenonines lempos. Dauguma sviesos spinduliu luziai yra tiesus, bet butent sitie chrysler xenonai yra kaip europos rinkoje su luziu. Idejes europinius xenoninius zibintus gali uzkliuti tik del eu zymejimo ant zibintu. Pasiskolink betkokius usa zibintus, praejes ekspertize galesi isideti europinius xenonus ir ramiai sau vazinesi. Nebent per eilini TA prisikabins, koks idiotas, idemiai ziuredamas zibintus. As nepamenu, kada koks tikrintojas idemiai ziurejo

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •