Puslapis 2 iš 15 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 149

Gija: Originalūs Xenonai

  1. #11
    Šoferis
    Svečias


    man vaizdas irgi toks kad bblokeliai pagedo

  2. #12
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Teks nuvažiuoti į Statybininkų g. pas Egidijų ir priprogramuoti kompą Xenonams-nesinori daugiau burti burtus.Šiaip,buvo kilus mintis pačiam pasidaryti,kad užkūrus xenonai,užmaitinti tiesiai nuo akumo, įsijungtų per relę automatiškai( nuo generatoriaus ar pan.),bet atsisakiau-geriau ,kaip dabar,DRL funkciją atlieka puse galios degančios ilgos šviesos...
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #13
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Sia problema pirma kart sprendziau pries keturis metus. Tada dejau ksenonus vietoj halogenu. Ir tada issiaiskinau kad norint apsaugoti halogenine kaitrine lempute nuo starto perkrovos (kol siulas neikaites jos varza labai maza del to teka labai didele srove kuri kenkia lempos ilgaamziskumui) siuolaikiniu auto kompai ijungimo metu duoda ne impulsa 0 +12V o kelia itampa laipsniskai "stebedami" augancia srove ir islaikydami galia. Tuom apsaugoma halogenine lempute. O kai pajungiam rele ar ksenonus t.y balasto schema apkrovos varza nera tokia maza ir srove nera tokia kad kompas ijungtu +12v ir jis tiesiog pasimeta. Tada bando gesinti ir vel ijungineti ir tt... Del to burzgia rele ir nedega (mirga) ksenonai. Tai mazdaug tokia sio reikalo teorija.
    O sprendimas vienas. Reik prisijungt prie kompo ir pazymet kad orginaliai yra instaliuoti ksenonai ir kompas nekreiptu demesio i visa tai ka aprasinejau pradzioj, o tik ikaltu +12V. Man tai dare Egis.
    Sekmes gerai apsviestame kelyje.

  4. #14
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Tą patį ten pat ir padarė.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #15
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Visi keliai veda i Statybininku......

  6. #16
    Surfis
    Svečias


    Sveiki,
    aktuali tema ir man. Visų pirma noriu paklausti kur pirkote xenon žibintus ir kokios jų kainos? Domina Dodge Caravan 2011 automobiliui. Kiek skambinu, per googlą rastais kontaktais, tai niekas neturi.
    Kitas klausimas, kokie ten ypatumai su trumpomis šviesomis, ar tai gabaritais? Kažką miglotai bando perspėti, kad ne viskas gerai, bet kas tiksliai nepamena...? Kaip matau, esate susidėję šiuos žibintus ir turbūt visas šviesas turite (ilgas, trumpas, pažibinčius ir posūkius)?

    Geros dienos
    Paskutinį kartą taisė Surfis : 2013.09.09, 12:39

  7. #17
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius Surfis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    aktuali tema ir man. Visų pirma noriu paklausti kur pirkote xenon žibintus ir kokios jų kainos? Domina Dodge Caravan 2011 automobiliui. Kiek skambinu, per googlą rastais kontaktais, tai niekas neturi.
    Pasuk musu Aidui tel. 865649110.

  8. #18
    Surfis
    Svečias


    Na, kaip supratau, tai ne daug kas su šio modelio xenonais susidūręs. Paskambinau į Autobravą, kurie tiekia detales Dodge ir Chrysler automobiliams, tai pasakė, kad žibintų, tiek xenonų, tiek ir halogenų Caravanui neturi, o Town and Country - turi. Kiek žiūrėjau kataloguose, tai nuo 2011 žibintai abiem modeliams yra tokie patys. Amazon.com abiem modeliams siūlo tuos pačius priekinius žibintus. Aš jiems aiškinu, kad turėtų tikti ir Caravanui, jei T&C tinka, o jie man užsispyrę aiškina, kad ten visai kitoks bamperis, tvirtinimas ir t.t... Tai ar aš durnas ir ko nors nežinau, ar jie...?
    Ir dar vienas klausimas dėl ekpertizės, ar su originaliais hologenais ji praeinama, ar reikia ieškoti europinių?

    Geros dienos

  9. #19
    brolisvilkas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Nuo 2011m. tokie patys ir DGC ir T&C. Praeina ekspertizę su originalais ir įgręžtais pažibinčiais

  10. #20
    Surfis
    Svečias


    Ačiū, broli, už atsakymą į klausimą - kas durnas...
    buvau šiek tiek sunerimęs.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •