Puslapis 3 iš 14 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 149

Gija: Originalūs Xenonai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Surfis
    Svečias


    Sveiki,
    aktuali tema ir man. Visų pirma noriu paklausti kur pirkote xenon žibintus ir kokios jų kainos? Domina Dodge Caravan 2011 automobiliui. Kiek skambinu, per googlą rastais kontaktais, tai niekas neturi.
    Kitas klausimas, kokie ten ypatumai su trumpomis šviesomis, ar tai gabaritais? Kažką miglotai bando perspėti, kad ne viskas gerai, bet kas tiksliai nepamena...? Kaip matau, esate susidėję šiuos žibintus ir turbūt visas šviesas turite (ilgas, trumpas, pažibinčius ir posūkius)?

    Geros dienos
    Paskutinį kartą taisė Surfis : 2013.09.09, 11:39

  2. #2
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius Surfis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    aktuali tema ir man. Visų pirma noriu paklausti kur pirkote xenon žibintus ir kokios jų kainos? Domina Dodge Caravan 2011 automobiliui. Kiek skambinu, per googlą rastais kontaktais, tai niekas neturi.
    Pasuk musu Aidui tel. 865649110.

  3. #3
    Surfis
    Svečias


    Na, kaip supratau, tai ne daug kas su šio modelio xenonais susidūręs. Paskambinau į Autobravą, kurie tiekia detales Dodge ir Chrysler automobiliams, tai pasakė, kad žibintų, tiek xenonų, tiek ir halogenų Caravanui neturi, o Town and Country - turi. Kiek žiūrėjau kataloguose, tai nuo 2011 žibintai abiem modeliams yra tokie patys. Amazon.com abiem modeliams siūlo tuos pačius priekinius žibintus. Aš jiems aiškinu, kad turėtų tikti ir Caravanui, jei T&C tinka, o jie man užsispyrę aiškina, kad ten visai kitoks bamperis, tvirtinimas ir t.t... Tai ar aš durnas ir ko nors nežinau, ar jie...?
    Ir dar vienas klausimas dėl ekpertizės, ar su originaliais hologenais ji praeinama, ar reikia ieškoti europinių?

    Geros dienos

  4. #4
    brolisvilkas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Nuo 2011m. tokie patys ir DGC ir T&C. Praeina ekspertizę su originalais ir įgręžtais pažibinčiais

  5. #5
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Chebra megstat hemorojus...
    Isssuk ta lizda is lempos ir prilituok jos laidus tiesiai prie trumpu sviesu laidu. Be fishkiu.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Chebra megstat hemorojus...
    Isssuk ta lizda is lempos ir prilituok jos laidus tiesiai prie trumpu sviesu laidu. Be fishkiu.
    Oi Arnas Arnas..... Mėgsti tu fuflint....

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Oi Arnas Arnas..... Mėgsti tu fuflint....
    iGince kaip visada pavarai.... Galima nusipirkti nuo originalios pravodkes fishkes ir pasijungt. O jei pirkt tu fishkiu nera arba zmogus nezino kur gauti gali jungti tiesiai... Kurioj cia vietoj kazkas "susifuflina"?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    Surfis
    Svečias


    Ačiū, broli, už atsakymą į klausimą - kas durnas...
    buvau šiek tiek sunerimęs.

  9. #9
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    pradziai sukeisk lemputes vietom , isitikinsi kas kaltas , paskui pasitikrink ar ateina maitinimas i blokeli , jei ka , galima kita blokeli pajungti ant tu paciu maitinimo laidu , jei reikia kreipkis . http://www.xenonjan.nl/data/upload/S...-ballast-0.jpg
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  10. #10
    Surfis
    Svečias


    Jei laidais įtampa ateina, o įdėjus kitą lemputę (kuri su savo bloku veikia) ji irgi nešviečia, tai atsakymas kaip ir aiškus - balastas nusprogo.

    Aš taip pat turiu prašymą. Reikia pajungti originalius xenonus ir niekur nerandu perėjimo iš H11 jungties į ant xenonų esančią (matosi prisegtuose nuotraukose). Ar yra koks laidų rinkinys, ar tiesiog perdarinėjat, ar dar koks nors sprendimas?
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •