Puslapis 4 iš 15 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 149

Gija: Originalūs Xenonai

  1. #31
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Chebra megstat hemorojus...
    Isssuk ta lizda is lempos ir prilituok jos laidus tiesiai prie trumpu sviesu laidu. Be fishkiu.
    Oi Arnas Arnas..... Mėgsti tu fuflint....

  2. #32
    Surfis
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Jokio skirtumo, kada programuosi. Halogenai veikia puikiai ir perprogramavus. Paskaityk jei idomu mano 13 postą žemiau šitoje temoje, ten gan plačiai išdėsčiau situacijos fizika.
    Visą temą perskaičiau jau senokai. Viską supratau ir įsidėmėjau ačiū
    Jei rasiu jungtelių ir jų ten dar liks, tai pranešiu. Radau užsienyje, bet kaina apie 25 USD už vieną. Net nežinau... būtų tiek Litų, tai tikrai sakyčiau geras dalykas, bet dabar kažkaip daugokai gaunasi, dėl to paieškosiu dar, nes laiko turiu.

    Gero vakaro

  3. #33
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Oi Arnas Arnas..... Mėgsti tu fuflint....
    iGince kaip visada pavarai.... Galima nusipirkti nuo originalios pravodkes fishkes ir pasijungt. O jei pirkt tu fishkiu nera arba zmogus nezino kur gauti gali jungti tiesiai... Kurioj cia vietoj kazkas "susifuflina"?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #34
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    IGince kaip visada pavarai.... Galima nusipirkti nuo originalios pravodkes fishkes ir pasijungt. O jei pirkt tu fishkiu nera arba zmogus nezino kur gauti gali jungti tiesiai... Kurioj cia vietoj kazkas susifuflina?
    Na soriukas bet toks litavimas išmetant jungtis mano supratimu yra fuflinimas. As zmogui geriau patarčiau paprasčiausiai pakeisti visa jungti i kitokia nors ir neorginalia, kuri turi abi puses..... Žinoma pries tai pasidomejus ar įdedama jungtis tinka pagal elektrinius bei eksploatacinius parametrus duotai grandines eksploatacijos vietai. Beje as, esant reikalui ir neesant galimybes įdėti orga, taip ir darau.

  5. #35
    Surfis
    Svečias


    Jungtis kainuoja 155 Lt. Atsiuntimas per savaitę. Manau, kad daug. Bet jei nesinori nieko perdarinėti, tai galimybė yra.

  6. #36
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Surfis Žiūrėti skelbimus
    Jungtis kainuoja 155 Lt. Atsiuntimas per savaitę. Manau, kad daug. Bet jei nesinori nieko perdarinėti, tai galimybė yra.
    Gal gamyklini koda rades??? Ar kažką pagal ka searchint galima... 155 tikrai daugoka.

  7. #37
    Surfis
    Svečias


    Taip, kodą radau, tik per kodą šiaip ne taip ir prisikasiau prie šios jungties. http://www.factorymoparparts.com/68045319aa.html Čia nuoroda su kodu.

  8. #38
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Surfis Žiūrėti skelbimus
    Taip, kodą radau, tik per kodą šiaip ne taip ir prisikasiau prie šios jungties. http://www.factorymoparparts.com/68045319aa.html Čia nuoroda su kodu.
    Dekui surfis. Gera info. Tik kaina tai..... Svarbiausia kad būt uz ka mokėt!!!

  9. #39
    Tinkladraskis
    Svečias


    Sveiki, šią vasarą ieškojau savo T&C 2011 ksenonių žibintų.
    Išsiaiškinau, kad šis modelis net su ksenoniais žibintais JAV neturi žibintų apiplovimo. Tuomet užklausiau telefonu Tuvlitos ir man buvo pasakyta, kad automobiliui ne iš ES jei nėra modelio su apiplovimu, tuomet jo nereikalaus per techninę epžiūrą.

    Mano turima imfo teisinga?

  10. #40
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    2 out of 2 members found this post helpful.
    Aš prieš mėnesį ėjau technikinę oficialiai su originaliais JAV xenonais, be aukščio reguliavimo ir be apiplovimo. Paprašė pekelti max aukšti (kas natūralu), sakiau nėra, tai tipo "amerikonas"... "Taip" atsakiau. Tuo ir baigėsi diskusija. Lipduką gavau.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •