Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 19 iš 19

Gija: Meta klaidas p0442 ir P0455

  1. #11
    raganius
    Svečias


    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Aparatas kainuoja apie $1000 (taip sakė Yutube filmo herojus), bet tas pats herojus panaudojo $1 vertės cigarą vietoje dūmų mašinos... Turbūt dar pigesnis variantas būtų cigaretė. Tik pūsti teks pačiam (arbą ką nors samdyti rūkantį).
    Bet tai kaip reikėtų pūsti.. Čia jau geriau diskotekinę dūmų mašiną naudot

  2. #12
    wongas
    Svečias


    Citata Autorius zezukas Žiūrėti skelbimus
    tai kad jis uzsuktas nebent nesandariai uzsisuka
    Pas mane buvo tas pats...persukau iš naujo bako kamštį (skaitytas rusų forumas) Klaidą nunulinti tingėjau, po ~ savaitės chekas dingo.....

  3. #13
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Aparatas kainuoja apie $1000 (taip sakė Yutube filmo herojus), bet tas pats herojus panaudojo $1 vertės cigarą vietoje dūmų mašinos... Turbūt dar pigesnis variantas būtų cigaretė. Tik pūsti teks pačiam (arbą ką nors samdyti rūkantį).
    Citata Autorius raganius Žiūrėti skelbimus
    Bet tai kaip reikėtų pūsti.. Čia jau geriau diskotekinę dūmų mašiną naudot
    Manajam dodge irgi chekas dega dėl šių klaidų, tai vis labiau pradedu galvoti apie kaljano panaudojimą Tereikia suorganizuot teisingai prijungtą šlangą, į kurią reikia pūst... Rūkorių būtų daugiau, iš vienos traukia, į kitą pučia... Ir kvapas neblogas

  4. #14
    awdrius
    Svečias


    per suvaziavima lengviau rasti butu kai susetu ne 2 o keli plauciai
    Citata Autorius Darius77 Žiūrėti skelbimus
    Manajam dodge irgi chekas dega dėl šių klaidų, tai vis labiau pradedu galvoti apie kaljano panaudojimą Tereikia suorganizuot teisingai prijungtą šlangą, į kurią reikia pūst... Rūkorių būtų daugiau, iš vienos traukia, į kitą pučia... Ir kvapas neblogas

  5. #15
    renka
    Svečias


    Tai visdelto kaip jieskoti tu gedimu.Pas mane jau ir ilgai tuos kodus meta.Ryte salta kai uzkuriu kazkiek pasmirsta benzinu

  6. #16
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Pas mane 2001 IV uke irgi mete tas klaidas , tai buvo prarudijusi kiaurai benzino upylimo 'garlavina', pamaciau kai pradejus pilti benza ,jis salia masinos pradejo teketi ,o ant galo visai subyrejo ir nukrito gabalais
    Nuo kazkuriu metu ja aliumine padare. O prarudija ,nes kai vaziuojam dujom - benzina retai pilam, nu tai netepamas daiktai ir surudyja


    Citata Autorius renka Žiūrėti skelbimus
    Tai visdelto kaip jieskoti tu gedimu.Pas mane jau ir ilgai tuos kodus meta.Ryte salta kai uzkuriu kazkiek pasmirsta benzinu

  7. #17
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius renka Žiūrėti skelbimus
    Tai visdelto kaip jieskoti tu gedimu.Pas mane jau ir ilgai tuos kodus meta.Ryte salta kai uzkuriu kazkiek pasmirsta benzinu
    Jei yra kvapas - tiketina, kad kazkuri slangele EVAP sistemoje pratruko ar suskeldejo.T.y. leidzia. Todel ir klaida meta.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #18
    Lnz
    Svečias


    Gal kas galit papasakot ar turi girdetis ar pridejus ranka jaustis caksejimas ant to evap voztuvo kur ant ausinimo radijatoriaus randasi? Siaip kad turi suveikineti tai aisku, bet ar turi veikti pastoviai ar suveikti tik tam tikru laiku...?

  9. #19
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Ji valdo kompas ir jis gali kai kada ir pastoviai dirbti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •