Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 26

Gija: V durys 08-10m ir 11-13m

  1. #11
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tai yra todėl taip, kad niekas nesismulkina iki tiek ir keliauja į šiukšlyną viskas...
    Man reiktų pažiūrėt ar nelužus bus pas mane tos puses, na ir jei bus tai 15mane tenkintų.
    Kurios čia puses reik???

  2. #12
    eex32
    Svečias


    dešinė

  3. #13
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na vat ir galiu pasakyt kad tavo vargas ne veltui.... Iš 3 dešinės pamuštų bėgių ne vienos geros plasmaseles.... Matomai jos lūžta pirmos.....

  4. #14
    eex32
    Svečias


    O jos skilusios pusiau? Bent man skilo pusiau. Bet na reikia pripažinti - kad tai labai silpna vieta. Keista, kodėl ji ne metalinė/aliumininė.

  5. #15
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Pas mane gabalais “išnešiotos”. Matyt gavus smūgį į duris jos kažkur prisilietimą ir lūžta....

  6. #16
    Arturienas
    Svečias


    Gal galit kas atkreipti kaip pas jus su duru apacia ar gerai priglude .. gal as per daug cia nervinuosi ir slieku jeskau ten kur ju ner .. pas mane autio atrode taip pries remonta 3892a763-942d-4c82-84cd-ef6c1c833d64.JPG

  7. #17
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Tai kad apačia ir pas jus gi viskas ciki. Ties sparno viduriu gal kiek atkniobe, bet ten manau darėsi remontas....

  8. #18
    Arturienas
    Svečias


    Nuotraukoje per mazai dimensiju kad pamatyti kas blogai vasara pabandysiu nusimti apsyvke ir pareguliuoti nes duru galas jis neprisitraukia normaliai.. lieka pusu mazojio pirsto tarpelis bet spejiu cia "taip turi buti" taigi tai amerika o gal zinot kas siauliuose moka reguliuoti slankiojancias duris.. ne siulo arba prispakliuot arba sparna atitraukt arba i krasta auto nuvaziuoti

  9. #19
    wongas
    Svečias


    Ieškau 2012m. dešinės pusės priekinių durų...Atiduokit kas turit

  10. #20
    Arturienas
    Svečias


    Ar gali buti kad kadangi duris nepriglunda normaliai prie kebulo to pesekoja barska duru guoliukai?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •