Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 19

Gija: Atsiliepimai apie naujos sankabos komplektus.

  1. #1
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Atsiliepimai apie naujos sankabos komplektus.

    Sveiki. Domina mane kas kokius sankabos komplektus pirkotes savo vanams ir kaip jie veikia? Kadangi jie yra arba labai brangus, arba labai pigus, tai idomu kuris variantas priimtinesnis. Tu pigiu sanakabu komplektu iki 500lt, net keli gamintojai siulo. Ka butent manote apie BLUE PRINT firma? Si firma ne tik sankaba gamina, bet ir ivairias kitas dalis. Radau ju svetaineje, kad jie itin tyksliai gamina detales ir tt:"Septynis kartus pelniusios apdovanojimą „UK Best Supplier of the Year Award“ (apdovanojimą geriausiam Jungtinės Karalystės metų tiekėjui), bendrovės „ADL“ ir „Blue Print“ yra aprobuotos ADI, GAUI, ATR ir „Temot International“ pirkimo grupių.". Taigi butu malonu, kad pasidalintumete savo patirtimis, nes ir man reiks greitu laiku keisti sankabos komplekta ir visiem manau tai aktuali tema. Siuo metu esu apsistojes ties SACHS firmos komplektu, bet ir vislioja BLUE PRINT firma. Kainu skirtumas taip pat ryskus:SACHS apie 820lt, o BLUE PRINT tik 360lt. NEXUS uz 260lt nevilioja vien, kad LENKISKAS gaminys.

  2. #2
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    čia palanuojama investicija dar 10-čiai metų?
    Born in USSR

  3. #3
    mafo
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Kainu skirtumas taip pat ryskus:SACHS apie 820lt, o BLUE PRINT tik 360lt. NEXUS uz 260lt nevilioja vien, kad LENKISKAS gaminys.
    Tu ties Sachs geriau apsistok, nebent žadi parduoti vaną greitu laiku. Gal sachs su geroku antkainiu (ypač tam katras nesideri) , tačiau kokybės prasme daug kartų geresnis nei kas nors aplamai yra rinkoje (na išskyrus Valeo sistemas, OE ir pan). Galų gale Lukasas gal gamina, bet ir tie pokreiviai... čia tokia subjektyvi nuomonė...

  4. #4
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    O tai kam keist visą komplektą, neužteks vien disko? Reikėtų pradžiai įsitikint, kad diskatoriui kažkas negerai, tik tada keisti (o kainą gana ženkliai įtakoja).
    Nežinau voyageriu sankabų niuansų, bet tikrai nemanau kad reikia kažko baisiai aukštos kokybės, nejpaustai gi su autobusu, neprasukinėji ratų, nestartuoji nuo max apsukų...

  5. #5
    Schnaps
    Svečias


    Važinėju mažai ir polėčiai,sudėjau BLUE PRINT,kol kas viskas ok,komplektas 100 eur.darbas 80 eur.

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Domina mane kas kokius sankabos komplektus pirkotes savo vanams ir kaip jie veikia? Kadangi jie yra arba labai brangus, arba labai pigus, tai idomu kuris variantas priimtinesnis. Tu pigiu sanakabu komplektu iki 500lt, net keli gamintojai siulo. Ka butent manote apie BLUE PRINT firma? Si firma ne tik sankaba gamina, bet ir ivairias kitas dalis. Radau ju svetaineje, kad jie itin tyksliai gamina detales ir tt:"Septynis kartus pelniusios apdovanojimą „UK Best Supplier of the Year Award“ (apdovanojimą geriausiam Jungtinės Karalystės metų tiekėjui), bendrovės „ADL“ ir „Blue Print“ yra aprobuotos ADI, GAUI, ATR ir „Temot International“ pirkimo grupių.". Taigi butu malonu, kad pasidalintumete savo patirtimis, nes ir man reiks greitu laiku keisti sankabos komplekta ir visiem manau tai aktuali tema. Siuo metu esu apsistojes ties SACHS firmos komplektu, bet ir vislioja BLUE PRINT firma. Kainu skirtumas taip pat ryskus:SACHS apie 820lt, o BLUE PRINT tik 360lt. NEXUS uz 260lt nevilioja vien, kad LENKISKAS gaminys.
    Kas cia per kainos lt.
    Cia jauciu senas postas kazkoks aktyvavosi

  7. #7
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Kas cia per kainos lt.
    Cia jauciu senas postas kazkoks aktyvavosi
    Į metus pažvelg
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  8. #8

  9. #9
    milenijums
    Svečias


    griztant prie temos, kuris jusu nuomone geresnis komplektas SACHS (383eu), ar LUK (510eu) kainos e-tanagra, tai galbut dar derinamos,
    ir dar sankaba buksuoja (jau ir trecia pavara), ar tikrai reikia keisti visa komplekta, ar gal uztenka tik diska ar pan.

  10. #10
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jei keisti tai visa
    Labiau patinka sachs.
    Man su ja problemu nera pasitaike.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •