Sveiki. Domina mane kas kokius sankabos komplektus pirkotes savo vanams ir kaip jie veikia? Kadangi jie yra arba labai brangus, arba labai pigus, tai idomu kuris variantas priimtinesnis. Tu pigiu sanakabu komplektu iki 500lt, net keli gamintojai siulo. Ka butent manote apie BLUE PRINT firma? Si firma ne tik sankaba gamina, bet ir ivairias kitas dalis. Radau ju svetaineje, kad jie itin tyksliai gamina detales ir tt:"Septynis kartus pelniusios apdovanojimą „UK Best Supplier of the Year Award“ (apdovanojimą geriausiam Jungtinės Karalystės metų tiekėjui), bendrovės „ADL“ ir „Blue Print“ yra aprobuotos ADI, GAUI, ATR ir „Temot International“ pirkimo grupių.". Taigi butu malonu, kad pasidalintumete savo patirtimis, nes ir man reiks greitu laiku keisti sankabos komplekta ir visiem manau tai aktuali tema. Siuo metu esu apsistojes ties SACHS firmos komplektu, bet ir vislioja BLUE PRINT firma. Kainu skirtumas taip pat ryskus:SACHS apie 820lt, o BLUE PRINT tik 360lt. NEXUS uz 260lt nevilioja vien, kad LENKISKAS gaminys.