Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 22

Gija: Kondicionierius

  1. #11
    awdrius
    Svečias


    Nezinau kaip pas jus, bet pas mane tai jauciasi kada kondiske isijungusi, tada ant variklio apkrova buna kai ja ijungi, o kai ant langu putima padarai nieko pute kaip putes i salona

  2. #12
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius awdrius Žiūrėti skelbimus
    Nezinau kaip pas jus, bet pas mane tai jauciasi kada kondiske isijungusi, tada ant variklio apkrova buna kai ja ijungi, o kai ant langu putima padarai nieko pute kaip putes i salona
    Nemaišom kartų kolega. Pas tave IV, o tema apie III. Ir dar - kalbam apie tai pas ką tik A/C, o pas tamsta ko gero klimato kontrolė.

  3. #13
    raganius
    Svečias


    Trioškis griežtas, turbūt pistalietą jau pametė

  4. #14
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius raganius Žiūrėti skelbimus
    Trioškis griežtas, turbūt pistalietą jau pametė
    Jo, vakar pamečiau, ir visai aš ne griežtas. (bet čia jau )

  5. #15
    awdrius
    Svečias


    sorry nezianojau kad cia taip viskas skiriasi. na o del klimos irgi nezinau ar galima ja pavadinti nes elektroniskai nenusistato o kur keleiviai galia sedi, jiems ant valdymo paneles uzrasas klima tai nezinau nezinau.
    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Nemaišom kartų kolega. Pas tave IV, o tema apie III. Ir dar - kalbam apie tai pas ką tik A/C, o pas tamsta ko gero klimato kontrolė.

  6. #16
    gytis71
    Svečias


    Sveiki, kreipiuosi i visus, gal kas gali padeti arba patarti. Turiu III dodge'iuka, kaip tik ir variklis 3.3, bet problema su kondicionierium, isijungia kada nori, kad ir mygtukas priekinej valdymo panelei isjungtas, jis daznai isijungia, o kartais buna, kaip ir priklauso, jei isjuntas tai ir neveikia, kazkokia nesamone, buvau pas elektirka, praskambino, kaip viskas ir tvarkoje arba toks tik ir elektrikas. Jeigu kas nors zinot kame gali buti problema, gal galetu pasidalinti. Is anksto dekoju

  7. #17
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Ar nors perskaitei sia tema pries klausdamas vel to pacio? ;(
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #18
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius gytis71 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, kreipiuosi i visus, gal kas gali padeti arba patarti. Turiu III dodge'iuka, kaip tik ir variklis 3.3, bet problema su kondicionierium, isijungia kada nori, kad ir mygtukas priekinej valdymo panelei isjungtas, jis daznai isijungia, o kartais buna, kaip ir priklauso, jei isjuntas tai ir neveikia, kazkokia nesamone, buvau pas elektirka, praskambino, kaip viskas ir tvarkoje arba toks tik ir elektrikas. Jeigu kas nors zinot kame gali buti problema, gal galetu pasidalinti. Is anksto dekoju
    Įdėmiai perskaityk šios temos 2 postą.Šiame režime AC įsijunginėja automatiškai,kad nerasotų stiklas.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  9. #19
    gytis71
    Svečias


    Gal manot, kad skaityti nemoku, neatspejot, moku ir perskaiciau viska ir atydziai, ir tikrai jeigu butu taip paprasta tikrai nesikreipciau del nieku, bet kaip jau rasiau nukreipi ar i kojas ar i kojas ir salona, ar tik i salona kondicionierius isijungia pats ir pucia salta ora, kai pats tuo metu yra isjungtas

  10. #20
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius gytis71 Žiūrėti skelbimus
    Gal manot, kad skaityti nemoku, neatspejot, moku ir perskaiciau viska ir atydziai, ir tikrai jeigu butu taip paprasta tikrai nesikreipciau del nieku, bet kaip jau rasiau nukreipi ar i kojas ar i kojas ir salona, ar tik i salona kondicionierius isijungia pats ir pucia salta ora, kai pats tuo metu yra isjungtas
    mano galva reiktu keisti visa mygtuku valdymo bloka.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •