Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 67

Gija: Koki tepala naudojate

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Koki tepala naudojate

    Sveiki,

    Tiek savo senajame 2001 3,3 tiek naujajame 2010 3,8 pilu Mobil 5W30 tepala. Jau kelintame servise ,iskaitant ,minivena' gaunu pastebejima ,kad vos ne vienas pilu sintetika i siuos motorus,po
    defaultu jie pila 10W-40 pusiau sintetika ,nes senos konstrukcijos variklis ir maziau tokio tepalo sunaudoja. Kiek cia yra tiesos, nes siap jau manuale amerikoniskame nieko apie pusiau sintetiniu tepalu naudojima neuzsimenama.

  2. #2
    raganius
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Labas,
    perku Mobil 1 atstovybėje Mobil Super 3000 Formula FE 5W-30. Ten vietoje ir pakeičia nemokamai. Turiu lojalumo kortelę Servisas, bendravimas ir visa kita Markevičiaus kompanijoje labai tenkina. Ne reklama, bet http://shop.mobil1.lt/kontaktai/ . Rekomenduoju
    rekomenduoja.jpg

  3. #3
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius raganius Žiūrėti skelbimus
    Labas,
    perku Mobil 1 atstovybėje Mobil Super 3000 Formula FE 5W-30. Ten vietoje ir pakeičia nemokamai. Turiu lojalumo kortelę Servisas, bendravimas ir visa kita Markevičiaus kompanijoje labai tenkina. Ne reklama, bet http://shop.mobil1.lt/kontaktai/ . Rekomenduoju
    rekomenduoja.jpg
    ne reklama bet rekomenduoju?

    visgi 20k km kilometražas irgi savo duoda...
    Born in USSR

  4. #4
    raganius
    Svečias


    jei tiek nevažiuoji keisk kas 12 mėn. Aplamai - gali, kad ir kas 9 mėnesius, manau niekas dėl to nepyks.

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    Tiek savo senajame 2001 3,3 tiek naujajame 2010 3,8 pilu Mobil 5W30 tepala. Jau kelintame servise ,iskaitant ,minivena' gaunu pastebejima ,kad vos ne vienas pilu sintetika i siuos motorus,po
    defaultu jie pila 10W-40 pusiau sintetika ,nes senos konstrukcijos variklis ir maziau tokio tepalo sunaudoja. Kiek cia yra tiesos, nes siap jau manuale amerikoniskame nieko apie pusiau sintetiniu tepalu naudojima neuzsimenama.
    Na kur jau 10W40 tokia alyva tik i kanalizacija kad vamzdziai nerudytu.
    Tokiu alyvu niekad nerekomeduju naudoti.

    Naudojam tik sintetine ir brangia alyva

  6. #6
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Na velniai zino , randu ir sintetine 10W-40 alyva, gal ir tikrai tokia geriau naudoti musu lokomotyviniems varikliams ? Mano vonia begusi 28 000 myliu tai per 10 000km supyliau 2 litrus 5w-30. Gal tirstesne alyva tikrai geriau butu.

    http://www.mobiloil.com/USA-English/...ge_10W-40.aspx



    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Na kur jau 10W40 tokia alyva tik i kanalizacija kad vamzdziai nerudytu.
    Tokiu alyvu niekad nerekomeduju naudoti.

    Naudojam tik sintetine ir brangia alyva

  7. #7
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Na velniai zino , randu ir sintetine 10W-40 alyva, gal ir tikrai tokia geriau naudoti musu lokomotyviniems varikliams ? Mano vonia begusi 28 000 myliu tai per 10 000km supyliau 2 litrus 5w-30. Gal tirstesne alyva tikrai geriau butu.

    http://www.mobiloil.com/USA-English/...ge_10W-40.aspx
    pilk tik tai, ka rekomenduoja GAMINTOJAS!!! kitu atveju, turesi finansiniu bedu, ir stipriu!

  8. #8
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Na velniai zino , randu ir sintetine 10W-40 alyva, gal ir tikrai tokia geriau naudoti musu lokomotyviniems varikliams ? Mano vonia begusi 28 000 myliu tai per 10 000km supyliau 2 litrus 5w-30. Gal tirstesne alyva tikrai geriau butu.

    http://www.mobiloil.com/USA-English/...ge_10W-40.aspx
    Mobil 1 High Mileage oils are recommended for vehicles with over 75,000 miles. Kaip suprantu pas tave tik 28 k ??? Beje pas tave manuale parašyta, kad tinka 10W-40 alyva?

  9. #9
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Pas mane raso SAE 5W-20 ,bet tai kad nelabai randu tokio pas mus - tai naudoju 5W-30 Mobil 1 sintetini. O manuale raso stai dar ka :

    Synthetic Engine Oils
    You may use synthetic engine oils provided the recommended
    oil quality requirements are met, and the recommended
    maintenance intervals for oil and filter changes
    are followed.

    Tai kaip sita suprasti ? Kad galima naudoti IR sinteinius tepalus jei atitinka standarta ? Ar cia visiems modeliams nuo 80 metu kala sita pastraipa.

    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Mobil 1 High Mileage oils are recommended for vehicles with over 75,000 miles. Kaip suprantu pas tave tik 28 k ??? Beje pas tave manuale parašyta, kad tinka 10W-40 alyva?

  10. #10
    Uranus
    Svečias


    Sveiki,

    pas mane užsidegė CHAngE OIL* - Change Engine Oil, kaip ir viskas aišku reik keisti veriklinę alyva, tik dėda tame, kad ja pakeiciau prieš ~2000 mylių

    Paleitęs alyva atlikau kaip parašyta manual'e:
    Resetting The Light After Servicing
    • Turn the ignition switch to the ON/RUN position (do not start engine).
    • Fully depress the accelerator pedal three times within 10 seconds.
    • Turn the ignition switch to the OFF/LOCK position.

    Maintenance chart sako, kad reik keisti kas 6000 mylių arba kas 6 mėn. ?

    Gal kompas skaičiuoja netik mylias, bet ir laiką ?

    Jei keisčiau palei laiką tai tepalai neatibirbtų savo

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •