Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Vanduo variklio skyriuje

  1. #1
    METRAS
    Svečias


    Vanduo variklio skyriuje

    Sveiki,
    sprendžiu rebusą. Pastebėjau, kad po lietaus ėmė kapsėti vanduo ant vieno iš vakumų (raudona rodyklė), negaliu suprast kaip ten patenka vanduo. Buvau nusiardęs - valytuvų dėžė nemanau, kad kalta, jokio skilimo, truputį giliau į kabiną buvo matyti vandens pėdsakai kur juodom rodyklėm pažymėta (bet tik vairuotojo pusėj), o pakišęs ranką po tuo loviu, kaip tik virš vakumo pačiam viršuj buvo šlapias tas izoliacinis vailokas.

    Drenažą šonuose su viela pravariau, nebuvo nieko, lovio drenažas ok. Dar turiu mažą įtarimą, kad pro stiklo kampą kur drenažas šalia sparno, dalis vandens varo kai lietus stipresnis.
    Gal kam taip buvo.

    P.S. Čia ne dėl to nuotėkio taip nuardyta, kažkada pečiuko vamzdelius keičiau, dabar tik buvau lovio dangtį nuėmes. Dar dėl jo klausimas, o jei tas plastmasinis, tipo sandariklis, kur prie stiklo glaudžiasi, nepriglunda įdealiai prie stiklo ir gabalėlis nuskilęs (kaip tik virš to vakumo) gali tokias pasekmes sukelt?crash.jpg

  2. #2
    Zydrius
    Svečias


    Problema bus gumoje, isilgai priekinio stiklo, kuria prispaudzia kapotas. Susigulejus nuo laiko ji. Sprendziasi plonos gumines slangeles instaliavimu i jos vidu. Man ex III - uke padejo.

  3. #3
    METRAS
    Svečias


    ačiū už patarimą, bandysiu

  4. #4
    METRAS
    Svečias


    dėl vandens: remontas

    už įdėją apie tą nelemtą šlangiuką ir jo vietos nupasakojimą ačiū Arvydui, ir didelis nedėkui tam, kuris jį ten nugrūdo, bet jau nutekėjimas tai tūpai padarytasvargas su vandeniu.jpg arba ant vairo stiprintuvo skriemulio arba palei rėmą - bet ant kuro padavimo vamzdelio - reiks kažkaip ilgint tą šlangiuką.

    Laukiu stipraus lietaus, kontrolinis škia tskant

  5. #5
    mafo
    Svečias


    Kontrolinis lietus labai puikiai gaunas su kibiru vandens

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •