Puslapis 6 iš 13 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 123

Gija: nesildo pecius

  1. #51
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.15
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Pas mane blogai silo, nes cirkuliacijos nebuvo normalios. Pritraukdavo oro per itrukusia slanga ir nebesildavo normaliai. To itrukimo nesimate kol kiaurai neprakiuro ir antifryzas ant kolektoriaus nepradejo varyt. Pakeiciau slangas, senos buvo gerai jau sukieteje, tai dabar nors ir su maike gali vazinet. Siulau atidziai pasiziuret visas slangas.

  2. #52
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Bet tai dingtu antifrizas. Pas mane slegis sistemoj laikosi...
    dar tokia kvaila mintis atejo,- pabandyk ikalneje nuorinti, gal kazkoks oro burbulas likes, kad taip traukia skysti i motora.
    o nebandei i Detalita skambinti del peciuko? ten kainas laiko zmoniskas, bet ir detales - made in "huinia", bet pigiau...:

  3. #53
    provokator
    Svečias


    bandziau orint snukiu i virsu,nepadejo. na pirma nugaisinsiu sita peciu,tada pirksiu kita sportinis azartas pagavo,kuris kuri

  4. #54
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Pabandyk dar paskambinti į www. Klarksonas. Lt nuo iki šiol pas juos buvo kainos zmoniskos daug kas pas juos pirkdavo visokių radiatorių ir blogų atsiliepimų negirdėjau.

  5. #55
    provokator
    Svečias


    Negaliu dziaugtis anksciau laiko,bet atrodo druskos rugstis padejo. tiesa vaziavau nedaug,bet jau pucia silta ora,stipriai silta

  6. #56
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2014.01.22
    Vietovė
    Vilniud, LT
    Įrašai
    3
    Reputacija
    1


    turiu tokia pacia problema su peciumi, silpnai sildo. Skaiciau visa jusu problemos istorija. Kaip supratau paskutines pastangos sekmingos. Noriu patarimo kaip vyksta tas pravalymas su druskos rukstimi ir i kuria vieta reikia pilti?
    Aciu

  7. #57
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2014.01.22
    Vietovė
    Vilniud, LT
    Įrašai
    3
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    ne tai kad visiskai sekmingos,tiesiog geriau nei buvo. o ploviau peciuka tokiu budu-nusiemiau valytuvu lovi(nera butina,bet nesunkiai nusiema,ir zymiai patogiau),tada numauni nuo peciuko abi slangas,mauni kitas,ilgas. I virsutine slanga statai piltuveli,apatine ikisi i kazkokia plastmasine tara.BUTINAI GUMINES PIRSTINES,IR RESPIRATORIUS!!!! tada pilam druskos rugsti i piltuveli(as papildomai naudojau sieteli dazams prakosti,yra visose dazu pardavyklose kur plaka dazus masinoms),pilam atsargiai,kad neaptaskyt masinos. supylus ir prabegus kiaurai peciuka tara keiciam vietomis,tai yra apatine su rugstim vel pilam i piltuveli,o apacion statom tuscia. as pradzioj supyliau litra,naudojau 33procentu rugsti,pyliau kokius 6 kartus,tada praploviau vandeniu,ir vel is naujo su nauju litru,svaria rugstim. isejo daug rudziu,o pilant antra litra gerokai burbuliuot pradejo,net issigandau. paskiausiai pervariau per peciuka kokiu 30 litru vandens,ir surinkau viska atgal. negaliu pasakyt,kad syla taip kaip silo mano praeitas chrysleris,bet gyvent galima
    Reikes pabandyti. Dekui.

  8. #58
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    atsargiai su tuo HCl! o 33% čia yra max koncentracija.

    tai agrasyvi rūgštis ir skiedžiama su vandeniu verda, todėl ten tiek ir priburbuliavo. neprikiškit akių ir nosies, saugokit rankas.
    Born in USSR

  9. #59
    provokator
    Svečias


    todel ir parasiau,kad pirstines ir respiratorius

  10. #60
    DeltaBravo
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    ploviau peciuka tokiu budu-nusiemiau valytuvu lovi(nera butina,bet nesunkiai nusiema,ir zymiai patogiau),
    labai man įdomu dėl to lovio... ar tikrai lengvai jį galima nuimt? Nes kiek įsivaizduoju, tai pagridinis sunkumas yra valytuvus nuo špilkų numaut, ar taip? O gal specialų tam įrankį turit? Ar kokį savos gamybos susimeistravot? Gal dar koks kitas būdas yra?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •