Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 15

Gija: Del magnetolos

  1. #1
    Domse777
    Svečias


    Del magnetolos

    Sveiki norėjau pasiklausti, ar įmanoma nusipirkti kokį adapteri ar kažką panašaus, kad vietoje amerikietiškos jungties galėčiau įsidėti paprasta magnetolą vietoje originalios?

  2. #2
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Domse777 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki norėjau pasiklausti, ar įmanoma nusipirkti kokį adapteri ar kažką panašaus, kad vietoje amerikietiškos jungties galėčiau įsidėti paprasta magnetolą vietoje originalios?
    Taip. Radio elektronikos parduotuvėse, tokiose kaip "Lemona", "Milgreta" ir panašiose.

  3. #3
    provokator
    Svečias


    tik nieko gerois to nesitikek... kiek is pazystamu bande-visi atgal susidejo originalus

  4. #4
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    O is originalo isvis nieko gero.
    Dedant aftermarket, reikia stiprintuvelius, esancius ant garsiakalbiu, atjungti (nukirpti stiprintuveliu laidukus).

  5. #5
    provokator
    Svečias


    kiekvienam savo. man asmeniskai infinity groja geriau nei kas kito ikista per negaliu i originalo vieta. bet,kaip jau minejau kiekvienam savo. beje pas antruka gal kitaip nei pas treciuka ar ketvirtuka

  6. #6
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Buvo apie tai diskusija senajame forume.
    http://old.voyager.lt/modules/newbb/...ode=0&start=20

  7. #7
    provokator
    Svečias


    ir? pasikartosiu,kiekvienam savo. buvo laikas kai dejausi alpine 9812,dejausi denon stiprintuvus,digital design subus,phase komponentus,kisau tukstancius,ir? isaugau matyt,randu kur investuoti tuos pinigus kitur,nei i muzika auto. nukrypom nuo temos,ne vietoj ikisau trigrasi,moderatoriai gali pratrint.

  8. #8
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Arba niekada neturejai, to ka isvardinai, arba nesi patenkintas dabartine kokybe. Kazkurioj vietoj nesueina galai. Cia tas pats, kas po maybacho vazinet su ziguliu ir sakyt, kad irgi neblogai veza.

  9. #9
    provokator
    Svečias


    zinoma,kad net nera ka lyginti su tuo kas buvo sudeta pas mane ir kas yra sudeta i chrysleri. tiesiog atsisedu pas zmona i masina kur irgi viskas originaliai(mitsubishi),po to pas save,ir pajauti skirtuma. beja,butu neblogai truputeli pagarbos bendraujant su nepazystamais zmonemis.

  10. #10
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    zinoma,kad net nera ka lyginti su tuo kas buvo sudeta pas mane ir kas yra sudeta i chrysleri. tiesiog atsisedu pas zmona i masina kur irgi viskas originaliai(mitsubishi),po to pas save,ir pajauti skirtuma. beja,butu neblogai truputeli pagarbos bendraujant su nepazystamais zmonemis.
    Nesupratau, kurioj vietoj nepagarba atsiskleide?...

    P.S. Pagarba - toks subtilus dalykas, kuri reikia pelnyti. Siaip sau jos nebuna.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •