Puslapis 3 iš 8 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 76

Gija: Nesikuria

  1. #21
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    šiaip lyg ir nepaduoda kuro, fuel raile nėra slėgio, kiba kuro pompa pamirė... kaip patikrint?

  2. #22
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tikrink per toki ventili kuris yra ant reilo paspaudus turi begti benzas jei ne per baka su kuvalda ir pasileisti turetu, o poto jau pompos keitimas

  3. #23
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    kažkokia mistika, vieną dieną kuro pompa birzgia, kitą ne. Ir kuvalda mostelėjau, jokio dėsningumo. Į pompą ateina 3 laidai, 2 maitinimas (yra), trečias kaip suprantu kuro plūdės signalas. Taigi su elektra viskas tvarkoj,relė veikia (reiks dar pabandyt užjumpint relės kontaktus...), daugiau kaip ir nematau kad kažkas galėtų būti, kuro sistema šiame tvaryje paprasčiausia kokią esu matęs... Matyt teks pompą keist.
    Po kiek vaikšto dėvėtos/naujos kuro pompos?
    Prie to pačio, ar kuro filtrą tokį galima LT nusipirkt ir po kiek? ar reiks iš jabėjaus siūstis, nes jis ten kažkoks 3 portų, ne kaip pas visus

  4. #24
    Girinis
    Svečias


    Pompų kainos kaip ir liko. Tik pats sau restauruočiau geriau..Visad bent pasiteisino, kol vėl nesudegindavau..- 120-140 lt..Ir pakeis ir išmėgins,o ir baką pravalys...Nelabai ten yr stebūklų..Gali pridvėsus būt, gali kokie kontaktai blūdyt..Reiktų tik spaudimą , kaip minėjo žiūrėt..Ar sisioja, ar purškia normaliai per ventilį..

  5. #25
    stasys.m
    Svečias


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    kažkokia mistika, vieną dieną kuro pompa birzgia, kitą ne. Ir kuvalda mostelėjau, jokio dėsningumo. Į pompą ateina 3 laidai, 2 maitinimas (yra), trečias kaip suprantu kuro plūdės signalas. Taigi su elektra viskas tvarkoj,relė veikia (reiks dar pabandyt užjumpint relės kontaktus...), daugiau kaip ir nematau kad kažkas galėtų būti, kuro sistema šiame tvaryje paprasčiausia kokią esu matęs... Matyt teks pompą keist.
    Po kiek vaikšto dėvėtos/naujos kuro pompos?
    Prie to pačio, ar kuro filtrą tokį galima LT nusipirkt ir po kiek? ar reiks iš jabėjaus siūstis, nes jis ten kažkoks 3 portų, ne kaip pas visus
    Kuro filtrą Vilniuje pirkau už 60Lt, kitaiskas siurblys (be pavadinimo) 160Lt, seno siurblio restauravimas 200 - 250Lt (neapsimoka), turiu naują siurblį iš JAV 160Lt (žiūrėk skelbimus), kol jis parvaziavo isidejau kitaicą , važiuoju jau pora mėnesių

  6. #26
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Šį savaitgalį pasikeičiau siurblį, forumiečio dėka gavau už 70Lt, tikiuosi pumpins dar koki 100kkm (vis 1999m v.s. mano 1996)
    Tarp kitko, buvau nusiėmęs baką, tai nėr ten ką valyt, švarutėlis.

    PS. ir kiekvienq kartą neatsistebiu chrysler'io konstrukcijos paprastumais, jei ne tas keist el. sistema per visokius bcm, būt visai pasaka

  7. #27
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    kazi is kur pirkai ,o is mano puses-duosiu garantija 5000 km ,arba jei sudegs-deze .tik benzo isipyles vazinekis
    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Šį savaitgalį pasikeičiau siurblį, forumiečio dėka gavau už 70Lt, tikiuosi pumpins dar koki 100kkm (vis 1999m v.s. mano 1996)
    Tarp kitko, buvau nusiėmęs baką, tai nėr ten ką valyt, švarutėlis.

    PS. ir kiekvienq kartą neatsistebiu chrysler'io konstrukcijos paprastumais, jei ne tas keist el. sistema per visokius bcm, būt visai pasaka

  8. #28
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    cha cha kai benzo sąnaudos 1l/100km, kažkaip mažoka garantija tipo supumpuos 50l ir aleliuja

  9. #29
    Darius77
    Svečias


    Jeigu dujomis važiuojant siurblio neišjungia, tai reiškia, kad jis vistiek suksis visą laiką, nors perpumpuos tik 50 l (nors manau, kad kažkiek grįžta į baką atgal, tai turbūt daugiau, nei 50 l). Sarikas duoda 150-50 valandų garantiją
    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    cha cha kai benzo sąnaudos 1l/100km, kažkaip mažoka garantija tipo supumpuos 50l ir aleliuja

  10. #30
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Negryzta i ta baka, nes nera per kur

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •