Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 23

Gija: Lubų konsolė barška, girgžda, varo iš proto

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Lubų konsolė barška, girgžda, varo iš proto

    Su praėjusiom visus ir su ateinančiais

    Nesuprantu kas barška toje konsolėje, kartais užeina,kad nuo menkiausio kelio nelygumo baisiausiai barška,po kiek laiko nutyla. Galvojau gal pačios ausinės ar monitoriai, nu ne pasirodo važiavau kūčių vakarą, abu monitoria buvo atlenkti, ausinės ant galvų.
    Tai koki pusvalandi barškėjo, po to nutilo. Kas čia per velnias ir kaip kovoti. Lovys buvo nuiminetas pas Egidiju,nes reikejo tvarkyti sleifa monitoriaus. Ar iki to laiko barskejo nepamenu, nes nusipirkes is karto praktiskai ir tvarkiausi.

  2. #2

  3. #3
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Ten tik keli varztai yra. Tikrai nesunkiai turi rasti priezasti.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #4
    brolisvilkas
    Svečias


    Pas mane tas pats tikiuosi artimiausiu metu surasti laiko ir nusiardyti, nes išties nerviną... it kokiam golfe barškėjimas per mažiausius nelygumus!

    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Su praėjusiom visus ir su ateinančiais

    Nesuprantu kas barška toje konsolėje, kartais užeina,kad nuo menkiausio kelio nelygumo baisiausiai barška,po kiek laiko nutyla. Galvojau gal pačios ausinės ar monitoriai, nu ne pasirodo važiavau kūčių vakarą, abu monitoria buvo atlenkti, ausinės ant galvų.
    Tai koki pusvalandi barškėjo, po to nutilo. Kas čia per velnias ir kaip kovoti. Lovys buvo nuiminetas pas Egidiju,nes reikejo tvarkyti sleifa monitoriaus. Ar iki to laiko barskejo nepamenu, nes nusipirkes is karto praktiskai ir tvarkiausi.

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Buvo vienam auto ši problema ir pas mane kai ti pasirodė V-tukai. Po ilgu ieskojimu radau kad nuiminejant sugadinti 2 is 4 laikikliu ( panasus i posparniu sponkes ) Principas panasus kaip posparnu suponkes jas ištraukus plasmasiniai žiedukai persilenkia i priešinga puse, o po antro isiminejimo max ikisimo vietoje lieka laisvos. Tas laisvumas duoda girgzdesi. Pačiu laikikliu neuzsakinejau. Tas pačias fenu pasildziau. Atlanksciau "sparnelius". Mano atveju to pakako.

  6. #6
    pacukas
    Svečias


    Aš tik praeitą savaitę išrišau, kad iš ten garsas. Galvodavau sėdynės. Reiks laiko suradus mėginti nusiimti ir pasitvarkyti, tikiuos priėjimas nebus labai blogas prie tvirtinimų.

  7. #7
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na nieko sudetingo. Aštrus nagai+kryzmas atsuktuvas+8mm torcine galvute (jei gerai pamenu dėl galvutes dydžio).

  8. #8
    brolisvilkas
    Svečias


    kas tas?
    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    ...+8mm torcine galvute...

  9. #9
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    kas tas?
    Nu tai čia toks labai retas ir labai sudėtingas įrankis: http://www.irankiubaze.com/Galvutes-...a-1/4-8mm.html

  10. #10
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Nu tai čia toks labai retas ir labai sudėtingas įrankis: http://www.irankiubaze.com/Galvutes-...a-1/4-8mm.html
    dėkui už įrankių sąrašą, Gince, ir vertimą, Trioški
    gal ir turiu tokį kažkur

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •