Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 29

Gija: automatines pavaru dezes gedimas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    masiniuks
    Svečias


    automatines pavaru dezes gedimas

    Sveiki, turiu tokia beda su savo masiniuku, 2008m. crd dega lempute ir vaziuojant apie 40 greiciu uzstringa ketvirtam begi, isijungia avarinis rezimas ir viskas, norint vel vaziuoti turiu sustoti isjungti varikli ir butinai istraukti rakteli is spyneles poto vel iskart kuriu ir lekiu su vejeliu, tik va mieste jeigu nors kiek letai pavaziuoju tai pastoviai stringa, kiek buvau pas meistru pas dezes meistrus tai kategoriskai sake , kad gedimas ne dezeje, pas elektrika buvau palikes savaitele krapste ir nieko, tai rekomendavo pradeti remonta nuo tepalo keitimo, pasikeiciau tepala dezeje nauja, poto solenoidu blokas sekantis zingsnis, pirkau naujs ir isidejau ir niekas nepaseikeite, poto vaziavau i krasta auto ten junge kompa ziurejo, peciais trauko ir sako jeigu toks gedimas butu garantinei masinai tai tipo jie pradetu remonta nuo solenoidu keitimo, bet pas mane nauji ideti, visi kiek ko bepaklausi sako, kad kazkas su elektronika gedimas, gal kas koki patarima ar meistra rekomenduotu Klaipedoj, aciu

  2. #2

  3. #3
    Mintt
    Svečias


    Sveiki,

    nepradesiu naujos gijos nes irgi bėdos.

    Įtariu, kad buksuoja 3 bėgis ir antras bėgis jungiasi smūgiuodamas.

    gal kas buvo susidūręs ir papasakotu kokio lygio remontas reikalingas, kokiam biudžetui nusiteikt.

    2008 GrandVoyager CRD

    M.

  4. #4

  5. #5
    Vitalijus 771
    Svečias


    Bosai pagal parasa sprendziant tai kad 2,8 pas ji.

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dabar parasa susitvarke. Tai atsirado auto parase pries tai nebuvo.

  7. #7
    brolisvilkas
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Dabar parasa susitvarke. Tai atsirado auto parase pries tai nebuvo.
    buvo buvo

  8. #8
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    sakyk Boseli, kas darosi V-o pavaru dezei avarijos metu?realiai kai isivaizduoji kad vaziuoji tam tikru greiciu ir kali i siena ir masina staigiai sustoja.tai cia pavaru dezei peilis ar yra joje kazkokia apsauga?klausiu nes mano masina po priekinio musimo nestipraus bet vistiek.gal sakau reiktu nuvezt patikrint nes dirba pavaru deze kitaip nei IV-o,pirmos pavaros staigios po to meta i dar aukstesne ir letai kyla ypac i kalna taip buna,cia nespaudziat gazo labai.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mintt Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    nepradesiu naujos gijos nes irgi bėdos.

    Įtariu, kad buksuoja 3 bėgis ir antras bėgis jungiasi smūgiuodamas.

    gal kas buvo susidūręs ir papasakotu kokio lygio remontas reikalingas, kokiam biudžetui nusiteikt.

    2008 GrandVoyager CRD

    M.
    Gali buti kad tik hidraulikos remontas, jei taip biudzetas nedidelis butu.

  10. #10
    Mintt
    Svečias


    OK. Soriukas buvau dinges, nes sprendziau durnus klausimus.

    pas mane V tukas tai tik 2,8 crd 120kW.

    prasikankinau dabar su durnu klausimu - Kur pas mane alyva ir kiek jos yra??
    Radau USA forume nuotrauka matuokles prie ruletes tai supratau, kad skubiai reikia pilti alyva... Supylus 1 l. as ja radau, situacija siektiek pasikeite, bet vis dar yra neaiskumu.

    1. vaziuojant ramiai, pries pejungiant pavara sukiai skubiai nubega aukstyn (lyg Gazialkai pergazuotum) tada tik jungiasi aukstesne pavara. "pergazavimo metu paleidus akseleratoriu sukiai nukrenta iki laisvos eigos, automobilis rieda laisva pavara.
    2. trecia pavara visiskai issikinko ir sukiai laisvai gali buti 1000 ir 2500 priklausomai nuo akseleratoriaus padėties.
    3. sakykikim 4 pavara susikabinus ties 1600 aps, ar spaudi gaza ar atleidi apsukos laiko stabiliai 1600 tik auto leteja arba greiteja, pagreitėjus iki sūkiai paisiekia 2000 aps/min, atleidus akseleratoriaus pedala automobilis vaziuoja laisva pavara, sukiai nukrenta iki 800 aps/min. paspaudus akseleratoriu viskas grįžta į normos ribas.


    Tai tiek pastebejimu. dabar bandau susipilt alyvos tiksliai iki normos.

    Mhttp://i763.photobucket.com/albums/xx271/mroverlord/Avenger/Dipstick.jpg
    Paskutinį kartą taisė Mintt : 2014.02.28, 17:23

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •