Rezultatai 1 iki 10 iš 29

Gija: automatines pavaru dezes gedimas

Threaded View

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #8
    Mintt
    Svečias


    OK. Soriukas buvau dinges, nes sprendziau durnus klausimus.

    pas mane V tukas tai tik 2,8 crd 120kW.

    prasikankinau dabar su durnu klausimu - Kur pas mane alyva ir kiek jos yra??
    Radau USA forume nuotrauka matuokles prie ruletes tai supratau, kad skubiai reikia pilti alyva... Supylus 1 l. as ja radau, situacija siektiek pasikeite, bet vis dar yra neaiskumu.

    1. vaziuojant ramiai, pries pejungiant pavara sukiai skubiai nubega aukstyn (lyg Gazialkai pergazuotum) tada tik jungiasi aukstesne pavara. "pergazavimo metu paleidus akseleratoriu sukiai nukrenta iki laisvos eigos, automobilis rieda laisva pavara.
    2. trecia pavara visiskai issikinko ir sukiai laisvai gali buti 1000 ir 2500 priklausomai nuo akseleratoriaus padėties.
    3. sakykikim 4 pavara susikabinus ties 1600 aps, ar spaudi gaza ar atleidi apsukos laiko stabiliai 1600 tik auto leteja arba greiteja, pagreitėjus iki sūkiai paisiekia 2000 aps/min, atleidus akseleratoriaus pedala automobilis vaziuoja laisva pavara, sukiai nukrenta iki 800 aps/min. paspaudus akseleratoriu viskas grįžta į normos ribas.


    Tai tiek pastebejimu. dabar bandau susipilt alyvos tiksliai iki normos.

    Mhttp://i763.photobucket.com/albums/xx271/mroverlord/Avenger/Dipstick.jpg
    Paskutinį kartą taisė Mintt : 2014.02.28, 16:23

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •