Sveiki, turiu tokia beda su savo masiniuku, 2008m. crd dega lempute ir vaziuojant apie 40 greiciu uzstringa ketvirtam begi, isijungia avarinis rezimas ir viskas, norint vel vaziuoti turiu sustoti isjungti varikli ir butinai istraukti rakteli is spyneles poto vel iskart kuriu ir lekiu su vejeliu, tik va mieste jeigu nors kiek letai pavaziuoju tai pastoviai stringa, kiek buvau pas meistru pas dezes meistrus tai kategoriskai sake , kad gedimas ne dezeje, pas elektrika buvau palikes savaitele krapste ir nieko, tai rekomendavo pradeti remonta nuo tepalo keitimo, pasikeiciau tepala dezeje nauja, poto solenoidu blokas sekantis zingsnis, pirkau naujs ir isidejau ir niekas nepaseikeite, poto vaziavau i krasta auto ten junge kompa ziurejo, peciais trauko ir sako jeigu toks gedimas butu garantinei masinai tai tipo jie pradetu remonta nuo solenoidu keitimo, bet pas mane nauji ideti, visi kiek ko bepaklausi sako, kad kazkas su elektronika gedimas, gal kas koki patarima ar meistra rekomenduotu Klaipedoj, aciu