Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 29

Gija: 2,5 td 1998 metu saltas neuzsikuria

  1. #1
    darunas
    Svečias


    2,5 td 1998 metu saltas neuzsikuria

    gal kas esat susidure su tokia problema ? Islindo kada atsalo , nesikuria visiskai , istumus i silta garaza po keletos valandu be problemu, keiciau kuro filtra , kuras lietuviskas, tepalas nesenai keistas ,zvakes tikrino viskas tvarkoje, vakar vazinejau veik visa diena be problemu pernakt pastovejo lauke -12 ir mirus masina net nekabina pernai ir uzpernai ziemom neturejau jokiu problemu.

  2. #2
    Tadas4x4
    Svečias


    Kompresija?

  3. #3
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius darunas Žiūrėti skelbimus
    gal kas esat susidure su tokia problema ? Islindo kada atsalo , nesikuria visiskai , istumus i silta garaza po keletos valandu be problemu, keiciau kuro filtra , kuras lietuviskas, tepalas nesenai keistas ,zvakes tikrino viskas tvarkoje, vakar vazinejau veik visa diena be problemu pernakt pastovejo lauke -12 ir mirus masina net nekabina pernai ir uzpernai ziemom neturejau jokiu problemu.
    kad ir zvakes geros, bet reikia paziuret ar y jas ateina srove

  4. #4
    mafo
    Svečias


    Tai, kad panašu jog kažkur sistemoje vandenuko yra... jei šiltame yra kibirkštis turėtų būti ir šaltame. Dyzeliuko reikia arktinio, na čia tokia neprofesionali nuomonė

  5. #5
    darunas
    Svečias


    tikrino elektrikas zvakes , sake viskas tvarkoje , ir srove ateina ir veikia

  6. #6
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Tai, kad panašu jog kažkur sistemoje vandenuko yra... jei šiltame yra kibirkštis turėtų būti ir šaltame. Dyzeliuko reikia arktinio, na čia tokia neprofesionali nuomonė
    Tu teisu be kibirksties neuzdegsi

  7. #7
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tu teisu be kibirksties neuzdegsi
    bosai suprantu jog dyzelyje ne kibirkštis iššaukia užsidegimą o slėgis, tačiau žvakės tam duoda impulsą išgarindamos dalį kuro mišinio. Tik kaip jį pavadinti aš nežinau... paprasčiau juk pavadinti kibirkštim Čia man gyvenime neturėjusiam dyzelio kitaip neišeina parašyt

    Nors prie pliusinės ir be žvakės lyg turėtų užsivesti teoriškai... na nzn, bet šiuo atveju tikėtina jog užšalo ar ne taip? Žmogus sako jog žvakės geros, šiltas vedasi vadinasi suspaudimo laipsnis taip pat geras, kurą paduoda... Žvakes dyzeliui lyg tikrina nuo akūmo tiesiogiai (nurinkus ten viską) laidą deda prie žvakės, jei kibirkščiuoja vadinasi viskas ok.
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2014.01.30, 14:20

  8. #8
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    bosai suprantu jog dyzelyje ne kibirkštis iššaukia užsidegimą o slėgis, tačiau žvakės tam duoda impulsą išgarindamos dalį kuro mišinio. Tik kaip jį pavadinti aš nežinau... paprasčiau juk pavadinti kibirkštim Čia man gyvenime neturėjusiam dyzelio kitaip neišeina parašyt

    Nors prie pliusinės ir be žvakės lyg turėtų užsivesti teoriškai... na nzn, bet šiuo atveju tikėtina jog užšalo ar ne taip? Žmogus sako jog žvakės geros, šiltas vedasi vadinasi suspaudimo laipsnis taip pat geras, kurą paduoda... Žvakes dyzeliui lyg tikrina nuo akūmo tiesiogiai (nurinkus ten viską) laidą deda prie žvakės, jei kibirkščiuoja vadinasi viskas ok.
    šitas metodas veiksmingas tik esant plynam lauke kai po ranka tėra tik laido galas - tai čia sovietinių traktorių laikais tas gelbėdavo, dabar jau varikliai truputį labiau pažengę ir vertėtų rimčiau pasitikrinti kaip ten tos žvakės kaista. tiesiogiai - išsukus ir pajungus galima pasitikrinti kaip greitai ir kokia dalis žvakių kaista arba netiesiogiai su testeriu patikrinti kokia yra žvakių varža.
    Born in USSR

  9. #9
    mafo
    Svečias


    Širdis jaučia jog į dyzelinę forumo dalį geriau nebelyst.

  10. #10
    darunas
    Svečias


    Cia man toks savamokslis mechanikas pasnibzdejo kad gali buti kalti susideveje hidrauliniai kompensatoriai , mintis tokia kad susalus tepalui jie nebedirba ir voztuvai lieka atverti , del to nesikuria .

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •