Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 51

Gija: DVD grotuvas

  1. #21
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    reikia duoti suprantanciam pasikrapstyti ir ides tulpes.

  2. #22
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    image.jpgimage.jpg
    Citata Autorius BUCAS Žiūrėti skelbimus
    iGince kokia teliko kaina?
    99eur.

  3. #23
    BUCAS
    Svečias


    Daleiskime nusiperku multimedija 1381189055-chrysler-navigatie.jpg,su visais bajeriais su dvd ir taip toliau.Ar ji istačius vietoj originalios radijos su navigacija images.jpg veiks man monitorius ant lubu Ir ar veiks vairo valdymo knopkes skirtos radijai bei cd keitikliui.Kadangi nežinau ar pirkti monitoriu ant lubu,ir ar viskas veiks kaip su originalu Duokite chebryte geru minčiu bei patarimu Ačiū

  4. #24
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Greiciausiai bus reikalingas darbciuju ranku burelis

  5. #25
    ziuras
    Svečias


    Apie toki kinieti ir as galvoju tik kaina biski atbaido.

  6. #26
    BUCAS
    Svečias


    Gal kas pardavimui turite originala europini DVD rodyklė.jpg CD shanger užlužo tai i jo vieta galvoju šita DVD.Arba panašiu multimediju 1381189055-chrysler-navigatie.jpg.Gal kas iš chebros užsiiminėja pardavimais nes per Ebay man netinka pirkimas

  7. #27
    rvliekis
    Svečias


    apie tokį kinietį ir aš galvoju - tas pirkimas ebay nėra baisu. Kiek domėjausi, skaičiau forumų, atsiliepimų, rašiau pardavėjui, tai valdymas nuo vairo tikrai yra ir atrodo gali net ir funkcijas prisiskirti (pries gera pusmeti domėjausi, tai galiu ir klysti) - bet yra ir tokie kurie turi šią funkciją ir kurie neturi. Dėl bendravimo su stogo ekranu irgi atrodo veikia.
    Tik pats dar neapsisprendęs reikia man to ar ne...
    o šiaip jei būtų rimtas nusiteikimas ir būtų keli, galėčiau paprašyti pažįstamo kiniečio kad gal išeitų vietoj nupirkti ir po to atsiuntimą per kokią UK susiorganizuoti ar panašiai.... gamintojas kaip suprantu yra tik vienas - http://www.koolertron.com/

    va rusiškai normali apžvalga parašyta:
    http://mysku.ru/blog/ebay/10841.html
    Paskutinį kartą taisė rvliekis : 2015.03.16, 19:11

  8. #28
    ziuras
    Svečias


    O as skaiciau apie s100 serija ir konkreciai 201 modeli. Tai gamintojas winca (dabar persivadines i roadnav) daug diskusiju yra http://forum.xda-developers.com/wiki...dnav_S100/S150 ir rusiskai 4pda.ru

  9. #29
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BUCAS Žiūrėti skelbimus
    Daleiskime nusiperku multimedija 1381189055-chrysler-navigatie.jpg,su visais bajeriais su dvd ir taip toliau.Ar ji istačius vietoj originalios radijos su navigacija images.jpg veiks man monitorius ant lubu Ir ar veiks vairo valdymo knopkes skirtos radijai bei cd keitikliui.Kadangi nežinau ar pirkti monitoriu ant lubu,ir ar viskas veiks kaip su originalu Duokite chebryte geru minčiu bei patarimu Ačiū
    Monikas veiks nuo bele kurio kiniecio. Del knopkiu ant vairo situacija gerokai sudėtingesne.... Reikalingas grotuvas pririšamos per CAN syna prie auto.... Neesu didelis specas, bet manau tai bus sudetinga....

  10. #30
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    iki 2007 m nera can'o.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •