Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 20

Gija: Priekiniai amortizatoriai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Denis
    Svečias


    Priekiniai amortizatoriai

    Sveiki,
    Mano Chrysler Grand Voyager 2000 metu parejo priekiniai amortizatoriai. Nauji kainuoja nemazai. Brolis turi senesni Chrysleri 1992 metu, kuri neseniai sudauze. Pries tai buvo idejes naujus amortikus su kuriais pravaziavo apie pora tukstanciu km. Gal kas zinot ar tiktu tie amortikai mano masinai?

  2. #2

  3. #3
    Denis
    Svečias


    Aciu Bose

  4. #4
    seselis
    Svečias


    Sveiki, na pas mane truputi kitokia bedele bet panasi. Zodziu suluzo mano amortikas priekinis IMG_6236.jpg , tad uzsisakiau Eolte internetu naujus ne vokiskus o kinietiski kiek suprantu siaip netaip isiemiau suluzusi , persirenku nauja isidedu ir ziuriu kad viena skyle varzto neatitinka IMG_6242.jpg ten virsutinis orginalus o zemiau pragreziau. ir nzn dabar ka daryti su kita puse keisti taip pat greziant skyle ar pirktis kita? pas mane plymouth o amortikus uzsakiau chrysler nes ir manau kad viskas turi tikti... tad reikia jusu patarimo nes nemanau kad taip yra gerai vazinet ar klystu IMG_6240.jpg IMG_6241.jpg

  5. #5
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    jei neklystu tie naujesni ar tik nera nuo naujesnio modelio su platesnemis skylemis,bet jei auksciai atitinka manyciau,kad turetu laikyt ir su tavo halturke,juk taipat graziai susiverzia (cia mano nuomone,as bandyciau det tuos naujus )
    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, na pas mane truputi kitokia bedele bet panasi. Zodziu suluzo mano amortikas priekinis IMG_6236.jpg , tad uzsisakiau Eolte internetu naujus ne vokiskus o kinietiski kiek suprantu siaip netaip isiemiau suluzusi , persirenku nauja isidedu ir ziuriu kad viena skyle varzto neatitinka IMG_6242.jpg ten virsutinis orginalus o zemiau pragreziau. ir nzn dabar ka daryti su kita puse keisti taip pat greziant skyle ar pirktis kita? pas mane plymouth o amortikus uzsakiau chrysler nes ir manau kad viskas turi tikti... tad reikia jusu patarimo nes nemanau kad taip yra gerai vazinet ar klystu IMG_6240.jpg IMG_6241.jpg

  6. #6
    seselis
    Svečias


    na as ir galvoju kad turetu laikyti...bet kad tos vaziuokles neestu man. bet tai ir geri pardavejei rasai kokiai reikia bet visvien atsiunte kitokius...

  7. #7
    Akela
    Svečias


    Citata Autorius seselis Žiūrėti skelbimus
    na as ir galvoju kad turetu laikyti...bet kad tos vaziuokles neestu man. bet tai ir geri pardavejei rasai kokiai reikia bet visvien atsiunte kitokius...
    Pas mane plymouth o amortikus uzsakiau chrysler nes ir manau kad viskas turi tikti..

    Tai ar pardavejas kaltas, ar pats tokiu prasei?

  8. #8
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    koks skirtumas kurioj vietoj skylė svarbu priveržta ir išvirtimas vietoj

  9. #9
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    juk su tais varztais isvirtimas nesidaro,jei tiksliai isgres skyle,turetu niekas ten nesikeist
    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    koks skirtumas kurioj vietoj skylė svarbu priveržta ir išvirtimas vietoj

  10. #10
    rvliekis
    Svečias


    na prieš gerą savaitę buvau suvedimo ir meistras kaip tik sakė, kad išvirtimas yra daromas būtent per tą vietą... varžtas turėtų būti toks :
    http://www.powerflex.co.uk/road-seri...29+/11195.html

    kadangi pas mane jau ten buvo keistas kažkada amortizatorius ir įdėtas paprastas varžtas, tai įdėjo šiek tiek plonesnį varžtą, pastatė išvirtimą ir suveržė... bus matyt kaip čia gausis...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •