Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 63

Gija: free hands sistema mobiliems telefonams automobilyje

  1. #1
    nercas
    Svečias


    Lightbulb free hands sistema mobiliems telefonams automobilyje

    Laba diena, visiems ismaniems ir patyrusiems. Pasakykit kaip prijungti telefona prie automobilio bliupupo ... Ka reikia paspausti, kad telefonas aptiktu automobilio sistema?

    Aciu

  2. #2

  3. #3
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Pas mane tai tik balso komandomis ta išeina padaryti ,pas mane RBZ radijas.
    Citata Autorius nercas Žiūrėti skelbimus
    Laba diena, visiems ismaniems ir patyrusiems. Pasakykit kaip prijungti telefona prie automobilio bliupupo ... Ka reikia paspausti, kad telefonas aptiktu automobilio sistema?

    Aciu

  4. #4
    nercas
    Svečias


    Aciu uz youtube filmuka. Bet mano masiniukas senesniu metu, 2008. radija labai panasi, bet kitokia. Is esmes tai nera labai gal svarbu. Tiesiog paspaudus, ta mygtuka su tel, man tiesiog ismeta no connection... ir viskas kitokiu jokiu toliau komandu nevyksta. Girdejau, kad gali but jog pakeistas veidrodelis gali but be bliupupo. Tai tiesa?

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius nercas Žiūrėti skelbimus
    Aciu uz youtube filmuka. Bet mano masiniukas senesniu metu, 2008. radija labai panasi, bet kitokia. Is esmes tai nera labai gal svarbu. Tiesiog paspaudus, ta mygtuka su tel, man tiesiog ismeta no connection... ir viskas kitokiu jokiu toliau komandu nevyksta. Girdejau, kad gali but jog pakeistas veidrodelis gali but be bliupupo. Tai tiesa?
    O pas tave I veidrodeli ant priekinio stiklo laideliai is stogo ateina???

    Siaip jei laideliu nera tai tavo auto near Uconnect. Ir ne butinai pakeistas veidrodelis. Tiesiog buna komplektacijos be laisvu ranku irangos.

  6. #6
    Radas
    Svečias


    Sveiki, aš čia ir tuo pačiu klausimu. Pas mane magas ir toks pats ir kažkokie laidai ateina į veidrodėlį, bet paspaudus telefono mygtuka išmetą užraša NO UCONNECT.
    Ar tai galima sakyti, kad nėra pas mane rankų laisvos įrangos ar ne? Nors Manuale, kuris buvo mašinoj yra aprašyta kaip pajungti, bet kai bandau nieko nevyksta.

  7. #7
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Ar veidrodis ant priekinio stiklo elektrinis?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  8. #8
    Radas
    Svečias


    Na yra daviklis kuris pritemdo kai iš galo šviečia smarkiau. Ir priekyje į stiklo pusę yra kažkos tik nežinau kam jis reikalingas. Daugiau kaip ir nėra elektrinių funkcijų, bent aš dar neišsiaiškinau

  9. #9
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Panasu kad Uconnect sistema yra. Matomai kazkas suplioncinta remontinant. Reik tikrint su scantool.

    Manualai visom modifikacijoms eina vienodi. Tiesiog buna prierasai "if equipped" = jei sukomplektuota.

  10. #10
    Radas
    Svečias


    O pas ką galėčiau šiuo klausimu kreiptis be Egidijaus Kaune? Būnu Vilniuje ir tik retais savaitgaliais apsilankau Kaune, tai bus sunku suderinti patikrinimo laiką.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •