Puslapis 6 iš 7 PirmasPirmas ... 4567 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 63

Gija: free hands sistema mobiliems telefonams automobilyje

  1. #51
    ziuras
    Svečias


    Kaip tik viena is tokiu (bt to aux) geguzes pradzioj turesiu. Pabandes pasakysiu.

  2. #52

  3. #53
    ziuras
    Svečias


    Pagaliau gavau savo BT laisvu ranku įrenginuką.
    http://www.amazon.co.uk/Aukey-Blueto.../dp/B00RJUMVKG
    Pasijungiau prie chrysler dvd playerio kur turi audio ir video in.
    Veikia. Tiesiog veikia. garsas geras, mane girdi gerai. Tik yra vienas niuansas: mikrofoną šiek tiek per mažai stiprina. Jei užstosi ranka tiesioginį 'matomumą' iki mikrofono tai labai jaučiasi, ir reikia pažaisti kad kuo arčiau žmogaus pakabinti įrenginį.
    Dabar prisegiau prie tuščio mygtuko šalia galinių valytuvų mygtuko (2006 grandas).
    Naudotis patogu atsiliepti reikia 1-2 mygtykų paspaudimų priklausomai ką klausai. Jei radiją tai paspausti CD-radijuje ir patį įrenginį atsiliepti. Jei iš telefono tai tik patį įrenginį.
    Patenkintas. Kolegos irgi giria, tik kaina ne pati pigiausia.

  4. #54
    provokator
    Svečias


    Aa mikrofona dejau ant vairo plastmases,manau tai artimiausia vieta.

  5. #55
    ziuras
    Svečias


    pas mane mikrofonas pačiame prietaise (skylutė yra). Bandžiau dėti ant vairo, bet labai laidą susuka į tarpą tarp vairo ir nejudančios plasmasės. Pabijojau kad nutrauks.
    Dėti ant nejudančios plastmasės viršaus (ten kur trac off mygtukas) gal ir idėja bet bijau kad gali būti sunkiai pasiekiama per vairą?

  6. #56
    provokator
    Svečias


    tai as ten ir priklijaves kur trac mygtukas. man rodos arciausiai gaunasi, bent pas mano grotuva manuale parodyta butent si vieta klijuoti mikrofona.

  7. #57
    wongas
    Svečias


    Tiek skaičiau, skaičiau ir supratau štai ką - rūkyk pavėsyje


    IMAG0884.jpg

    Bet visada yra išeičių

  8. #58
    eex32
    Svečias


    Sveiki,

    nesenai įsigijau 2009m Chrysler Grand Voyager 3,8ltr (europinis variantas). Kiek suprantu, pas mane yra uconnectas. Tačiau problema ta, kad kažkas negerai su mikrofonu. Neveikia jokios Voice komandos. Telefonas poruojasi puikiai per nustatymus rankiniu būdu. Per BT viskas susijungia kuo puikiausiai. Bandant skambinti arba priimant skambutį aš pašnekovą girdžiu puikiai, tačiau manęs negirdi. Kadangi neveikia voice komandos, ir manęs negirdi, įtarimas krenta ant mikrofono. Mikrofonas pas mane priklijuotas prie statramsčio vairuotojo pusėje (toks juodas, PEIKER acustic). Kaip patikrinti, ar problema jame, arba iš kur paimti kitą (naują, dėvėtą, analogą...). Bandžiau googlinti, bet niekaip nesugebėjau surasti jokio detalės kodo.
    Jei ką, galiu įdėti foto esamo mikrofono.
    Ačiū už pagalbą.

  9. #59
    rvliekis
    Svečias


    Pradziai pasiziurek ar tavo telefonas palaiko voice protokola per bluetooth... nes kai kurie telefonai palaiko tik data per bluetooth

  10. #60
    eex32
    Svečias


    Tikrai palaiko, nes ant kitos auto (Opel Astra) veikia kuo puikiausiai.

    Atnaujinta: žodžiu kažkokia mistika. Pasivažinėjus po miestą, po truputį viskas ėmė veikti. Iš pradžių pastebėjau, kad pradėjo veikti kai kurios voice komandos pačios radijos valdyme (next station ir t.t.). Tada pabandžiau skambinti, tai pašnekovas sakė, kad mane girdi, bet per kažkokius treškėjimus. Tačiau po kurio laiko garsas tapo švarus. Toks vaizdas, kad mikrofonui reikėjo "pašilti". Žiūrėsiu, kaip po nakties, kai viskas bus atšalę. Beje, susišaudžiau mikrofono kodą (jei kam aktualu) : 68002646AA arba 68002646AB (vienas naujesnis, kitas senesnis, bet abu tinka visiems ren/reh/rew/... magnetolų modeliams).

    Atskira kalba apie pačio uconnecto veikimą. Taip keistai nepatogiai sugalvoto modulio dar neteko matyti Kad nebūtų paieškos adresu knygelėje tai ką aš žinau... Na reikia dar laiko daugiau pamaigyti šitą stebuklą...
    Paskutinį kartą taisė eex32 : 2017.01.11, 08:20

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •