Puslapis 4 iš 4 PirmasPirmas ... 234
Rezultatai 31 iki 38 iš 38

Gija: Saugos diržai

  1. #31
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Visiskai teisingai amerikonas nevarzo keleiviu judejimo laisves su prisegtais dirzais ir jie saugo tik tada kada to reikia.

  2. #32
    Dainioška
    Svečias


    Na tokį pamastymą ir aš turėjau, todėl buvau numatęs test draivą su atžala rytdienai. Patikrinsiu.

  3. #33
    Robčikas
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Visiskai teisingai amerikonas nevarzo keleiviu judejimo laisves su prisegtais dirzais ir jie saugo tik tada kada to reikia.
    Tik klausimas ar taip pat galvos TA darbuotojas per apziura, sakys neveikia ir tiek

  4. #34
    Ovaldas
    Svečias


    :-D Pas visų vienoda sistema diržų ir lyg dar niekas neužkliuvo TA. :-)

  5. #35
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    pas mus jie jau ismokinti kad amerikonam reikia staigiau truktelti , kad uzfiksuotu . pradzioje - taip buvo ne karta bedu , kai nenoredavo praleisti , neva nefiksuoja dirzai ,
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  6. #36
    juzeg
    Svečias


    Man dar nė karto nėra tikrinę diržų veikimo. Ar Jums kolegos forumiečiai tikrino? Gal pasidalinsite patirtimi.

  7. #37
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Kažkada,turint III-ką,per TA pareiškė,kad neveikia diržai.Tada aš jiems pasiūliau važiuojant stabdant truktelti.Jie įleido ratus į tuos stabdžių tikrinimo volus,juose šiek tiek įsibėgėjo,ir stabteldami truktelėjo diržą-užkirto negyvai.Tada pataisė lape ir uždėjo antspaudą ,kad viskas su diržais gerai.Šiaip,jei abejojama,kad neveikia diržai,bent jkau III-ke reikia staigiau stabtelint truktelti-"užsirakina" kaip reikiant
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  8. #38
    Dainioška
    Svečias


    Testas atliktas-dirzas fiksuoja. Kas del techmikines, tai ne vienoje is mano turetu auto dirzai nebuvo tikrinami.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •