Puslapis 6 iš 8 PirmasPirmas ... 45678 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 73

Gija: Trauka

  1. #51
    Gintazas
    Svečias


    speju,kad vienas ir tas pats daiktas tik skirtingi meistrai skirtingai vadina:oro srauto ar slegio matuokle.
    Lygiai kaip ir kuro siurblio VP37 N108 voztuva: vieni sako,kad tai degimo ankstinimo voztuvas, kiti kuro slegio valdymo voztuvas.
    Is tikruju,pagal informacija is interneto,tas voztuvas valdo kuro kieki pagal:variklio temp.,kuro temp.(G81),pagal pirmo purkstuko daviklio duomenis ir galiausiai - variklio apsukas.
    frm00021.jpgfrm00023.jpg
    kazkas minejo,kad sis voztuvas buna "uzsineses"....tai ir trauka turetu buti prasta.Pats dar neisardziau savojo....

  2. #52
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius paschka Žiūrėti skelbimus
    teip , cia oro srauto matokle , as kei savo istraukiu tei vos ne pirsto storio plastelinu apsinesusi (tepalai su sodzeis ) isploviau su purskiamu klineriu ir trauka atsirado . du varstukus su 7 galvute , istrauki i virsu , eina sunkokai nes manzetas stovi . parasik po to kokios bukles tavo matokle .
    Stai mano dacikas pries ir po
    IMG_20130320_101009.jpgIMG_20130320_102648.jpg
    Rezultatas: buvo 4-ta pavara iki 80km/h, dabar iki 95km/h, bet irgi tarsi atsiremtu i ribotuva.Gal taip turi buti? Ir gazas pajautrejo

  3. #53
    paschka
    Svečias


    Citata Autorius Gintazas Žiūrėti skelbimus
    tu apie sita kalbi. pas mane irgi yra.
    Failas 1371
    teip kalbu apie sita , bet itariu kad ten ne matokle , okaskoks gal garu temperaturos daviklis

  4. #54
    paschka
    Svečias


    Citata Autorius Gintazas Žiūrėti skelbimus
    Stai mano dacikas pries ir po
    IMG_20130320_101009.jpgIMG_20130320_102648.jpg
    Rezultatas: buvo 4-ta pavara iki 80km/h, dabar iki 95km/h, bet irgi tarsi atsiremtu i ribotuva.Gal taip turi buti? Ir gazas pajautrejo
    pas mane atrode labai panasei , ji praplovus trauka atsirado superinia ,4 begiu galiu spausti taxometra iki raudonos ribos , greicio deja nezinau , gal koke 130-140 km . itariu pas tave dar kaskas bus . pres pora metu pas mane buvo uzsisikes kuro filtras tei buvo teip , 1begiu gali sukti iki 4500 apsuku , 2 apie 3800 , irteip toliau , o penktu 2000 apsuku ir greitis 100km , spaudziant toliau susidaridavo jausmas kad spaudi ne gaza o stabdi .

  5. #55
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius paschka Žiūrėti skelbimus
    pas mane atrode labai panasei , ji praplovus trauka atsirado superinia ,4 begiu galiu spausti taxometra iki raudonos ribos , greicio deja nezinau , gal koke 130-140 km . itariu pas tave dar kaskas bus . pres pora metu pas mane buvo uzsisikes kuro filtras tei buvo teip , 1begiu gali sukti iki 4500 apsuku , 2 apie 3800 , irteip toliau , o penktu 2000 apsuku ir greitis 100km , spaudziant toliau susidaridavo jausmas kad spaudi ne gaza o stabdi .
    as jau naktimis sapnuoju kuro filtra.... rytoj keisiu. ant laisvu tai uzsukti leidzia iki raudono 4000rpm, is eigos trauka irgi pagerejo... tad sekantis zingsnis -filtras

  6. #56
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gintazas Žiūrėti skelbimus
    as jau naktimis sapnuoju kuro filtra.... rytoj keisiu. ant laisvu tai uzsukti leidzia iki raudono 4000rpm, is eigos trauka irgi pagerejo... tad sekantis zingsnis -filtras
    Nu nu jauciu pakeisi ir bus tas pats.

  7. #57
    paschka
    Svečias


    Citata Autorius Gintazas Žiūrėti skelbimus
    as jau naktimis sapnuoju kuro filtra.... rytoj keisiu. ant laisvu tai uzsukti leidzia iki raudono 4000rpm, is eigos trauka irgi pagerejo... tad sekantis zingsnis -filtras
    gali buti tas kuro filtras ir neko dietas , tik sakiau keip pas mane buvo

  8. #58
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius paschka Žiūrėti skelbimus
    gali buti tas kuro filtras ir neko dietas , tik sakiau keip pas mane buvo
    zinok dave akivaizdu rezultata kuro filtro pakeitimas-trauka dar pagerejo,o del rytinio kurimosi vistiek dar dumija baltai kol prasidirba. Dar kai tik galesiu imsiu kuro slegio reg. paziureti kokios jis busenos

  9. #59
    Gintazas
    Svečias


    Citata Autorius paschka Žiūrėti skelbimus
    gali buti tas kuro filtras ir neko dietas , tik sakiau keip pas mane buvo
    zinok dave akivaizdu rezultata kuro filtro pakeitimas-trauka dar pagerejo,o del rytinio kurimosi vistiek dar dumija baltai kol prasidirba. Dar kai tik galesiu imsiu kuro slegio reg. paziureti kokios jis busenos

  10. #60
    raganius
    Svečias


    Kartais trauka padidėja išvažiavus iš serviso, nors tvarkyta buvo tik važiuoklė. Ir magas garsiau groja p.s. nieko pikto ir asmeniško

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •