Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 58

Gija: Padėkite naujokui,įsigijusiam 2.4 ltr vojų

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1

  2. #2
    millhouse
    Svečias


    10.5 visuose.
    Melyna dumeli pameti prie 5k kol saltas, kai siltas nebemeta nieko.
    Gal kas patars kur Kaune CO gali pamatuoti?

  3. #3
    millhouse
    Svečias


    Na kubatura matosi temos pavadinime 2.4 AAA, tai CIA trosais ne svirtimi begiai junginejasi? Reikes uzmesti ski, butu smagiau pasidaryti jy standesni. Stabdzius bandysiu tada ratus nuemes pramankstinti, kogero kad ten ir kalades uzsispaude dar, nes vaziuojant trinasi kaskas gale. Realiai tai pergyvenu dar del duju. Balionas dvigubas tons gale,bet baisiai supuves, kazin ar man ishmush patikra ant Jo. Galvoju reikia pirktis man kita toroidini baliona su patikra ir jy kabinti. O gal galima daugiau komentaru del slegio ausinimo sistemoje?

  4. #4
    millhouse
    Svečias


    Na ka, siektiek pasikapsciau po variklio skyriu. Zodziu radau ir geru ir blogu dalyku.
    Pirmiausiai tai EGR voztuvas ir is jo iseinanti jungtis su pasiurbimo kolektoriumi buvo aklinai uzsikimsusi ir jungtis visiskai nupuvusi. ISvaliau EGR ir vamzdeli, pakeiciau fishke. To pasekoje variklis pradejo dirbti kaip laikrodis, absoliuciai tolygiai, dingo gazo duobe - paspaudus gaza pridusdavo ir tik tada gazuodavosi. Dabar gazuojasi tiesiog puikiai. Toks vaizdas kad siektiek pagerejo trauka.
    Taip pat pakeiciau voztuvu dangtelio tarpine, sutepiau hermetiku - nebeleidzia tepalu.
    Taip pat sutvarkiau itrukusias vaakumo slangutes.
    Zodziu variklis siektiek atsigavo.
    Taciau atradau ir blogu dalyku.
    Pagrindinio dirzo apsauga niekaip nepritvirtinta prie galvos - ishlaushtos prisukimo vietos po veleneliu skremuliais Taip pat,dirzas apsitepalaves, po dangteliu yra tepalo. Matosi, kad leidzia tepala. Dirzai irgi neaisku kada keisti.
    Galvoju prasivaryt TA, jei viskas ok, pasikeisti ir dirzo komplekta.
    Dabar gal kasnors gali pakomentuoti del sito variklio pag. dirzo komplekto keitimo.
    Ar yra kurnors numatytas veleno blokavimas, atsukinejant apatinio skyvo varzta? T.y. kaskoks varztas kurnors issisuka ir gali ikisti grazto galiuka, veleno uzblokavimui?
    Ar atsukus apatinio skyvo varzta ir jy nuemus, bus galima pagrindinio dirzo skyvuka nuimti ir taip lengvai prieiti prie salnyko?
    Kiek suprantu, cia nera jokiu pribumbasu ir tepala tikriausiai leidzia per apatini salnyka? Zodziu jy keiciant nera jokiu fintu?
    Kaip del kitu niuansu keiciant pag. dirza?

  5. #5
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Rankinio stabdzio pedala keist vienareikšmiškai, aš pas save 2 pakeičiau kol radau gerą,vizualiai atrodo normaliai, įdedi nefiksuoja... o toliau aišku elementariai pramankštinti troselius cilindriukus, visas tas nesamones būgne.
    Dėl baliono, tai TA turi matytis baliono numeris ir pagaminimo metai, arba turi turėti popierius prie jo, 10m yra maksimumas. Aš saviškį prieš TA pereinu bulgarke su dratiniu antgaliu ir nupurškiu juodu aerozoliu, tada ne taip baisiai atrodo

  6. #6
    millhouse
    Svečias


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Rankinio stabdzio pedala keist vienareikšmiškai, aš pas save 2 pakeičiau kol radau gerą,vizualiai atrodo normaliai, įdedi nefiksuoja... o toliau aišku elementariai pramankštinti troselius cilindriukus, visas tas nesamones būgne.
    Dėl baliono, tai TA turi matytis baliono numeris ir pagaminimo metai, arba turi turėti popierius prie jo, 10m yra maksimumas. Aš saviškį prieš TA pereinu bulgarke su dratiniu antgaliu ir nupurškiu juodu aerozoliu, tada ne taip baisiai atrodo
    Aš tai kaškaip linkęs būčiau tą balioną pasikeisti, tik tiek, kad bus vargo pajungiant naują. T.y. tvirtinant jį.
    Nors antravertus, gal labiau apsimoka palikt šituos ramybėje, nuvažiuot pas dujininkus ir jie išmuš ar išrašys tą lapą? Su juo TA turėčiau praeiti? Jie ten per TA nesikabinėja dėl baliono būklės (rūdžių) jeigu turi tą lapą iš dujininkų?
    Stabdžius vadinasi reikės imt ir prasikratyti visus. Kitas dalykas ar nebus darbinis cilindriukas parėjas? Sunkus ten labai įdomu priejimas prie jo jei ką?
    Gal pradžioi pabandysiu nusiorinti iš tikro.
    P.S. Gal žinote kur Kaune balionui patikra išmuštu?

  7. #7
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Citata Autorius millhouse Žiūrėti skelbimus
    P.S. Gal žinote kur Kaune balionui patikra išmuštu?
    man kažko atrodo, nebedaro to dujininkai... arba galioja, arba keiti

  8. #8
    millhouse
    Svečias


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    man kažko atrodo, nebedaro to dujininkai... arba galioja, arba keiti
    Na susiskambinau su vienu dujininku, sake jokiu bedu del patikros, tik balionus teks nuimti:/ neisivaizduoju kaip ten ta reiks padaryt, bet gal kaipnors.
    Liks tada stabdziai ir varikli nuplauti

  9. #9
    millhouse
    Svečias


    Kaip supratau niekas paths nekeite paskirstymo dirzo? Na reikes po USA forumus palandzioti

  10. #10
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Dideli ismetima gali itakot ir zvakes, ir blogas degimo kampas...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •