Rezultatai 1 iki 6 iš 6

Gija: PAGALBOS PRASAU!! Voyager 3,3

  1. #1
    Henis
    Svečias


    PAGALBOS PRASAU!! Voyager 3,3

    Buvo toks reikalas vaziavau uzgesau, ant benzo neuzsiveda, ant duju uzsiveda. Manau, kad parejo kuro siurblys, arba purkstukai uzsikimso. Buvau pries tai bisk sudo pripiles i baka... Noriu paklausti, nuo ko pradeti ieskoti? ar reikia imti visa baka, kad iki siurblio dasikast ar per salona imanoma dasibraut? ar labai sudetinga issisukti purkstukus ir paziuret kaip laikosi? Nesu zalias, bet esu labiau teoretikas Prasau pagalbos

  2. #2
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Henis Žiūrėti skelbimus
    Buvo toks reikalas vaziavau uzgesau, ant benzo neuzsiveda, ant duju uzsiveda. Manau, kad parejo kuro siurblys, arba purkstukai uzsikimso. Buvau pries tai bisk sudo pripiles i baka... Noriu paklausti, nuo ko pradeti ieskoti? ar reikia imti visa baka, kad iki siurblio dasikast ar per salona imanoma dasibraut? ar labai sudetinga issisukti purkstukus ir paziuret kaip laikosi? Nesu zalias, bet esu labiau teoretikas Prasau pagalbos
    Kai pats kitą kartą kažko ieškosi forume ar tema "PAGALBOS PRASAU!!......" padės???? Gal pirmiau paskaitom http://www.voyager.lt/faq.php
    Kas liečia benzo baką, tai kad pakeist siurblį baką teks išimti.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  3. #3
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius Henis Žiūrėti skelbimus
    Buvo toks reikalas vaziavau uzgesau, ant benzo neuzsiveda, ant duju uzsiveda. Manau, kad parejo kuro siurblys, arba purkstukai uzsikimso. Buvau pries tai bisk sudo pripiles i baka... Noriu paklausti, nuo ko pradeti ieskoti? ar reikia imti visa baka, kad iki siurblio dasikast ar per salona imanoma dasibraut? ar labai sudetinga issisukti purkstukus ir paziuret kaip laikosi? Nesu zalias, bet esu labiau teoretikas Prasau pagalbos
    Hmm. O pas patį dujos taškinės?
    Juk neužvedus ant benzino ant dujų nepereisi. Pataisykite jei klystu.

  4. #4
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    kitos irangos leidzia uzvesti tiesiai ant duju , ijungus degima , laikyti nuspaudus duju perjungimo mygtuka , ir iskart paleidzia dujas . i baka bent senesniam vojui buvau per virsu ilindes , prapjovem skyle grindyse kai siurbliukas uzlinko .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  5. #5
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    šiaip,baką kiek atleidus nuo juostų,siurblį esu išsitraukęs
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  6. #6
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    kuro siurblys šiaip girdisi, įjungus degimą sukelia slėgį kuro sistemoj. Jeigu nesigirdi check'ini saugiklius, arba nuiminėji baką ir keiti siurblį, nieko ten sudėtingo, bakas lengvas plastikinis.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •