Puslapis 1 iš 6 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 56

Gija: 13 kontaktu kablio rozete pajungimas.

  1. #1
    Akela
    Svečias


    13 kontaktu kablio rozete pajungimas.

    Sveiki

    Sia tema nieko neradau. Pries pora metu meciau 13 kontaktu rozete, dejau 7 kontaktu. Dabar noriu atsiprasyti senosios ir iskilo problema. Visi laidai atrinkti isskyrus 3 baltus laidus. nesusizymejau nuimdamas dabar neatrenku. Radau schemute: http://www.respo.lt/lit/haagised.php...utyyp=13jalaga
    Balti laidai yra 3; 11 ir 13. Ar bus labai blogai jeigu jie susikeis- sukeisiu vietomis, nes galiu ir nepataikyti? kas gali neveikti ar sudegti?
    Is principo, tai jie visi masiniai pagal aprasa, tai tiesiog ims mase is kitos vietos nei buvo numatyta gamykliskai ir nieko neatsitiks. Ar as klystu?

  2. #2
    Akela
    Svečias


    Negi nera pas mus elektriku

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    100% Jokio skirtumo kaip juos sudesi. jie eina greiciausiai is tos pačios vietos.
    Sekmės.

  4. #4
    Akela
    Svečias


    Aciu iGince, tokios nuomones ir as buvau. Bandysiu jungti.

  5. #5
    Akela
    Svečias


    Sujungus: posukiai mirksi per tankiai; galinio ruko zibintas neveikia. Gal kazkur pratrinti- prasitryne laidai?
    Paskutinį kartą taisė Akela : 2014.04.24, 06:32

  6. #6
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na situacija cia nėra kazkuom iskirtine. Imam testeri ar paprasčiausia lempute ir tikrinam pradzioj ant rozetes. Kazkur sumaišyti laidai..... Arba priekaboj arba rozetej.

  7. #7
    Akela
    Svečias


    Gal bus rozetej, nes priekabos dar ne nejungiau. Trumpina masinoj. Bet spalvas tai tikrai gerai atrinkau, o balti gal kuris ir pratrintas.

  8. #8
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na jei taip, siūlyčiau neatidėlioti paieškų ilgam... Padidėjus gaisro rizika...

  9. #9
    Akela
    Svečias


    Tiesa pasakius tokioje padetyje vazinejau du metus. Viskas gerai kas gerai baigiasi Dabar atjungiau kablio laidus nuo fiskiu, nusukau kabli nuo kronsteino, o pacia rozete pakavojau po atsarginiu ratu. TA praeita sekmingai.

  10. #10
    Akela
    Svečias


    Manau gali buti beda siose relese 20140424_151715.jpg20120331158.jpg
    20140424_151724.jpg. Kaip jas patikrinti?
    Saugikliai geri20140424_201824.jpg. Bet ar pas visus jie stovi, o gal cia samadielkinai dadeta?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •