Puslapis 4 iš 16 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 160

Gija: Kuro sanaudos (Dyzelis)

  1. #31
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Aš prieš metus su 2,5 mechanika mieste po tiek pridegindavau ( būdavo važinėjama 3-5 km).
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #32
    ekosas
    Svečias


    viskas ten gerai su tom sanaudom. vazineju su 2.5. kai buvo silti orai mieste ~9, o kai atsalo jau 11-12 ir vaziuojant pensijiniu rezimu mazais atstumais. automatu visalaik gaunasi daugiau

  3. #33
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Dujas dekit i dyzeli. Sako finansiskai ne taip skaudziai vaziuoja

  4. #34
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius STAFAS Žiūrėti skelbimus
    Ne pacanas jau esu,kad pedala iki dugno spaudyčiau o važinėju tikrai ramiai.10 metu jau su voyageriais važinėju tai tikrai žinau kiek benzino ir duju prieš tai mašinos srėbė.Šitas pirmas dizelinis,todėl ir klausiu jusu nuomoniu apie 2.8 CRD kuro sanaudas?Ar mieste ramiai važinėjant neperdaug ryja dyzelio 13-14 litru
    Pacanas/nepacanas cia nerodiklis. Kalba buvo apie vaziavimo iprocius, ir nereikia spausti dugna, kad pasiekti sanaudu rekordus. Tas gerai matosi ant furistu, seni krienai visai vaziuoti nemoka ir po ekonominiu pamokeliu nukrenta kokiais 4 litrais, o ne jaunimas.
    Visu pirma mazai informacijos. Buvo klausimas kokie vaziavimo atstumai nuo uzkurimo iki uzgesinimo. Dar klausimas ar pakyla temperatura iki darbines ir per kiek laiko? Saliarka is normaliu koloneliu ar konteineriniu papigiai ar furistu atvestu is baltarusijos ar rusijos? Oro filtras keistas per paskutini tepalu keitima? Tepalai sintetiniai? Ir pan... Visi kriterijai po grama prideda kuro ir turim ka turim.
    Siulau pasidaryti sarasiuka visu punktu kas itakoja dizelio sanaudas ir visur padeti pauksciukus kas yra ivykdyta teisingai, o ne tik ivykdyta.

  5. #35
    Figis
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius STAFAS Žiūrėti skelbimus
    Sveiki norėjau paklausti dėl kuro sanaudu?Mašina 2005metu 2.8 CRD važinėju dažniausiai mieste ir nedideliais atstumais.Tad norėčiau sužinoti iš turinčiu ar turėjusiu tokio tipo grand voyageri kokios realios kuro sanaudos važinėjant tik mieste,kadangi pas mane kompas rodo nuo 13 iki 14 litro dyzelio.Klausiu dėl to,nes šiandien sutikau viena vyruka su tokiu pačiu voyageriu,tai pas ji mieste rodo nuo 10 iki 11 litru.Mašinos beveik identiškos ir metais ir VEBASTA ir abu grandai.Tai kame reikalas kuro sanaudu skirtume?Mašinos nedraskau važinėju tvarkingai,filtrai tepalai žvakės pakeistos,purkštukai taipogi pilnai atrestauruoti.
    Autostradoje važiuojant 110km-130 greiciu kuro sanaudos tik 8- 8.5 litro,tai kodel tiek kuro ima mieste?
    Labas, su mano važiavimu 12-13l mieste vasaros metu, ramiai važiuojant, kai webasta neisijungia, o žiemos metu 13-14l ramiai važiuojant. Kai pradedi stengtis taupiai važiuoti pavyksta ir 10-11l vasaros metu pasiekti, bet tada man jau būna nevažiavimas, o žaidimas, neturiu tiek kantrybės, tik pamėginau ar gali jinai naudoti kuro mažiau, pasirodo gali, tik reikia pensininko įpročių

  6. #36
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Is kur jus istrauket kad pencininko stilius yra ekonomiskas?

  7. #37
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Visu pirma kas nesupratote mano klausimo paklausiu dar karta.Kokios realios kuro sanaudos važinėjant tik po Kauno miesta ir nedideliais atstumais daleiskim nuo 5-10kilometru?Kaip jau rašiau filtrai,tepalai pilnai sintetiniai pakeisti kaip pridera.Kuras pilamas iš kolonėliu o ne iš rusu ar baltarusiu.Ir prašiau kad parašytu kas turi ar bent turėjo tokio modelio voyagery su 2.8 CRD varikliu o ne šeip iš lempos,tipo kad važiuoti nemokam.Ačiū už protingus pasisakymus

  8. #38
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    12 litru automatas
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  9. #39
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius STAFAS Žiūrėti skelbimus
    Visu pirma kas nesupratote mano klausimo paklausiu dar karta.Kokios realios kuro sanaudos važinėjant tik po Kauno miesta ir nedideliais atstumais daleiskim nuo 5-10kilometru?Kaip jau rašiau filtrai,tepalai pilnai sintetiniai pakeisti kaip pridera.Kuras pilamas iš kolonėliu o ne iš rusu ar baltarusiu.Ir prašiau kad parašytu kas turi ar bent turėjo tokio modelio voyagery su 2.8 CRD varikliu o ne šeip iš lempos,tipo kad važiuoti nemokam.Ačiū už protingus pasisakymus
    9.5 - 11.5 ltr. Cia relios sanaudos o ne kompines. Dazniausiai buna apie 11ltr.
    Kaip minejau jei nori normaliu sanaudo stabziu sistemos nepamirsk pasitikrinti. Daug labai su ja vargo yra tai pakrapstai tai ir ir jau 1 = 2 ltr pasitaupo taciau po to vel klymyt pradeda. Galiausiai jau rastas budas kad neklynytu.

  10. #40
    Akela
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    9.5 - 11.5 ltr. Cia relios sanaudos o ne kompines. Dazniausiai buna apie 11ltr.
    Kaip minejau jei nori normaliu sanaudo stabziu sistemos nepamirsk pasitikrinti. Daug labai su ja vargo yra tai pakrapstai tai ir ir jau 1 = 2 ltr pasitaupo taciau po to vel klymyt pradeda. Galiausiai jau rastas budas kad neklynytu.
    - atjungiami stabdziai visai, nes jie tik bailiams kiek tas budas atsieina €?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •