Puslapis 6 iš 16 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 160

Gija: Kuro sanaudos (Dyzelis)

  1. #51
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Na tai priminkit kodėl jūs tuos dyzelius perkat? Nes jei pažiūrėt į sąnaudas ir kuro kainas lyginant saliara v.s. dujos, tai dyzelis ženkliai pralošia. Jau nekalbant apie garsus, kvapus, ir kitą velniavą... Na nebent žaliu važiuojat ar kontrabandiniu
    jokių pašalinių garsų kvapų ir kitų velnių nėra, jei nesivelki paskui MAZ KAMZ ir kitus prietaisus, atitinkančius tamstos aprašą. Kuro skirtumas gaunasi iki max 1€ dujų naudai, o degalinių prireikia trigubai dažniau nei su dyzeliu.

  2. #52
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Na tai priminkit kodėl jūs tuos dyzelius perkat? Nes jei pažiūrėt į sąnaudas ir kuro kainas lyginant saliara v.s. dujos, tai dyzelis ženkliai pralošia. Jau nekalbant apie garsus, kvapus, ir kitą velniavą... Na nebent žaliu važiuojat ar kontrabandiniu
    Galima priminti:
    Del salono trasvormacijos veikiancio pilnai stov'ngo
    Del sukimo momontto prie zemu sukiu
    del bako pildymo kas 800 - 1300 km.

    Tai pagrindiniai skirtumai.
    tam tikru laikmeciu ir vaziavimo kaina dar budavo pigesne.
    Taciua tai siuo metu vertetu pamirsti.
    Dyzelio 100 km kaima jau tapo siek tiek brangesne nei su dujomis.
    Taciau ivertinus dar ir benzo suvartojima prie duju santykis tampa panasus

    Ar atsakiau i klausima?

  3. #53
    ziuras
    Svečias


    tik vakar vakare is kroatijos-juodkalnijos.
    kaip tik baigiau skaiciuoti. bendras vidurkis 9.5
    atmetus juodkalnija 8.5.
    ten daug po kalnu vienuolynus vazinejom.

    2.8 2006

  4. #54
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Jei tęsti senai pabodusią ir išspręstą temą apie sąnaudas:
    Miesto režimu skirtumas mažesnis,na,o kelioniniu režimu dujos neblogai laimi.Žinau,kad visi mes mėgstam girti savo automobilius,o aš mėgstu remtis realiais skaičiavimais. Remiantis pernykščiu eksperimentu,"europinio" pasivažinėjimo metu važiavo dyzelis ir dujinis kartu,buvo stojama,pilamas kuras kartu,užsirašomi duomenys nuo čekių ir fiksuojamas rezultatas.Reziume, dyzelis per 5000 km buvo 500 lt "brangesnis" nei dujinis,įskaičiuojant ir dujinio papildomai sudegintą benziną.Kiek žinau,Bosas su Giedruim SK "tripinasi" dabar-būtų gerai,jei pateiktų šiuometinius rezultatus,galėsiu ir aš savo ataskaitą pateikti,nes irgi šiek tiek "prasilėkiau",tik dar nesuvedžiau rezultatų.

    P.S. Pernai buvo rengiamas "EKO žygis",norint vieną kartą užbaigti šią diskusiją.Žygį laimėjo dujinis,bet buvo važiuojamas kelių šimtų km atstumas,tai ir rezultatai ganėtinai migloti: pas vieną kondicionierius sugedęs,pas kitą iš vis niekada neveikė ,kitas važiavo išsijungęs su atidarytom fortkėm ir tt... Bet tai ir buvo rungtis,kurią reikėjo laimėti.Na,o geriausiai rezultatus parodo kelių tūkstančių km. bendra kelionė,kai atsibosta žaisti su fortkėmis ir pan.
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2015.07.14, 22:55
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #55
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Galima priminti:
    Del salono trasvormacijos veikiancio pilnai stov'ngo
    Del sukimo momontto prie zemu sukiu
    del bako pildymo kas 800 - 1300 km.
    Ar atsakiau i klausima?
    OK, ok, šiaip pakursčiau kartais pamastau gal mano senukui laikas pensijon... tik nelabai randu argumentų (visi automobiliai kuo naujesni tuo baisesni).

    O visgi, stov'n'go panaudoji kartą kitą per metus arba ne, sukimo momentas OK, neturiu jokiu argumentų prieš
    Bako pildymas, taip, užknisa ilgose kelionėse (irgi kelis kartus per metus)- dažnai reikia koreguoti pagal užsipylimo taškus, bet vietoj brūžinant netrukdo.
    *Tarp kitko gal kas gali pasakyti koks max toroidas telpa po apačia?

    Taigi reziumuojant, kas kam patinka tas tuo važiuoja, kuro sąnaudos daugmaž vienodos jei 7,5l/100 kaip kažkas minėjo (mano sąnaudos 13 dujų+1l benzino t.y. ~8,5€/100km), neskaičiuojant visokių dyzelio eksploatavimo niuansų (ir nereikia kad nesmirdi ir netraktorius). Bet jei vidurkis 9,5, jau daugoka.
    Paskutinį kartą taisė sheikhas : 2015.07.15, 07:52

  6. #56
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    gal pasikartosiu , bet 2,5 CRD mechanika 9,5- 10 litru , 2,8 CRD automatas 11-12 litru , 2,5 benzinas dujos - 14-17 duju , 3,3 duju 16- 18 , nezinau kaip jus vaziuojat , bet man tiek naudoja , ir tai tenkina .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  7. #57
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2014.05.15
    Vietovė
    netoli Frankfurt am main,DE
    Įrašai
    131
    Reputacija
    1


    Drysiu pataisyt :ne 2.5 o 2.4 benzas nuo 14ltr(nors buwo keleta baku kai i 12 tilpau, gal dujos geresnes papuole), o senas 2.5 monoipurskimas man asmeniskai laabai jau netausojant ir nesaugant..wasara nuo 8 iki max 12ltr, ziema apie 12.. buvo...kai policijos tiek nebuvo keliuose .....

  8. #58
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    butent 2,5 benz/dujos pirmukas bei antrukas
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  9. #59
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Na tai priminkit kodėl jūs tuos dyzelius perkat? Nes jei pažiūrėt į sąnaudas ir kuro kainas lyginant saliara v.s. dujos, tai dyzelis ženkliai pralošia. Jau nekalbant apie garsus, kvapus, ir kitą velniavą... Na nebent žaliu važiuojat ar kontrabandiniu
    BOSAS labai viską tiksliai paaiškino, bet aš sakyčiau, kad čia labiau yra skonio reiklas, nes visi tie niuansai, kurie buvo išvardinti tai kiekvieno sugedimo laipsnis ir prisitaikymo prie situacijos sugebėjimo lygis. lygiai tas pats dėl smarvės ir garsų - aš vasarą ilgiau pasivažinėjęs žvyrais enduro stiliumi atsisėdęs į seną gerą TD anei jokių vibracijų nejaučiu, nei juolab kažką užuodžiu po benzo smarvės... o tas vienintėlis objektyvus punktas, kuriuo mes galim remtis belieka , o čia jau labai teisingai Mindas pastebėjo kad vėlgi sunku vertinti skirtingo techninio stovio automobilius, kuriuos vairuoja skirtingo vairavimo supratimo tarpinės tarp sėdynės ir vairo...
    Born in USSR

  10. #60
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    381
    Reputacija
    1


    dabar pilu tik Jozitoj ir visad pilna baka,todel isvedus x nuo 7.5-8 Ltr/100km. anksciau kai pildavau rusiska is visokiu kanistru budavo nuo 8.5-10 Ltr. stai tokie pastebejimai,pili pigesni bet daugiau sueda. kas 5 T.km.stegiuosi i kura ipilti STP prieda purkstukam ir sistemai valyti.Taip pat sintetiniai tepalai taupo.Vazineju pakankamai ramiai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •