Puslapis 1 iš 14 12311 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 186

Gija: Kondicionieriaus siurblys

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Trioškis
    Svečias


    Kondicionieriaus siurblys

    Sveiki kolegos. Mano vonios A/C siurblys, įsijungus sankabai pradėjo leist labai nemalonius garsus. Yra pamastymų, kad siurbliui mišios. Vat ir klausimas: ar tinka voniai su 3.8 varikliu A/C siurblys nuo vonios su 3.3 varikliu, nes mūsų krašte rasti ardomą su 3.8 - pasirodo didelė problema.

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Atrodo kad tinka tik tvirtinimus del visa ko pasitikrink.

  3. #3
    Trioškis
    Svečias


    Problema išspresta, dėkui Bosui už dvejonių prasklaidymą.

    Dabar galiu ir kitiems drąsiai pasakyti, kad 3.3 ir 3.8 A/C siurbliai identiški, net kodai atitinka.

  4. #4
    Zydrius
    Svečias


    Kiek Trioškis sumokėjot už siurblį III-iuko ??

  5. #5
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Zydrius Žiūrėti skelbimus
    Kiek Trioškis sumokėjot už siurblį III-iuko ??
    200 lietuviškų vertybženklių.

  6. #6
    seselis
    Svečias


    Sveiki, gal kas pasakys kokios siai dienai oro kondicionieriaus siurblio kainos? Vakar pradejo ir mano siurblys skleist garsus , kartais taip uzriaumoja , kad net nemalonu pasidaro . Kartais net su kibirksciuoja... Nesinoretu uzsidegti.... Deveta turbut niekas nededa Ir kitas klausimas ar daug reikalu ten jy pasikeisti ? Kiek ieskojau youtube tai ten , kaip visada viskas greitai ir lengvai

  7. #7
    Vygis
    Svečias


    Naujo kaina apie 4000 senujų pinigų todėl visi deda devėtus. Pats katik keiciau srotai visi kaip sutare praso 130-150 europitiskų. Pasiieskok tarp privaciu ardytoju zinoma be garantiju. Keist paciam nepatarciau tepalai freonas. O jei kibirkstys tai gal tik su magnetu jo keitimas apie 30 eu tuo paciu hebra ir tepalais papildytu gal ir ūžimas dings.

  8. #8
    tomas2010
    Svečias


    Nieko ten baisaus del ardymo nera.atsuksi,fara isleisi,jei sistemoj jo yra,uzdesi nauja kompresoriu ir vaziuoji pas meistrus kad sistema uzpildytu naujai.

  9. #9
    seselis
    Svečias


    tai zinau kad butu galima apeit bet nzn koks dirzas tiktu, cia pas mane parde niekas nematuos tu dirzu kad man tiktu kas buvo uzsideje toky dirza gali tik parasyt kokios auto markes dirzas tiktu uzdet apeinant kondicionieriu.. na ydejau sena tai tarska barska bet jau virs simto kilu pravaziavau pakolkas viskas gerai... detale ateis tik kita sekmadieny tai reik tiketis atlaikysiu paskui reiks savo senajy atrestauruot , nes ten tik kur dirzas sukas viskas aprudija , guoliukai subire, manau daug nekainuos ir bus atsarginis

  10. #10
    seselis
    Svečias


    na buvau pridejes prie seno tai ilgis tas pats , ir pagal masina pirkau tai turi tikt brangiai tas malonumas man cia kainavo... svarbiausia kad tas siurblys atlaikytu...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •