Puslapis 12 iš 19 PirmasPirmas ... 21011121314 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 111 iki 120 iš 186

Gija: Kondicionieriaus siurblys

  1. #111
    seselis
    Svečias


    na buvau issemes ta blogy lauk tai kaip suprantu cia ta vadinama sankabele ar kaip ji ten uzstrigus buvo 20150530_190611[1].jpg20150608_141856[1].jpg20150608_141902[1].jpg . ir aisku visas guoliukas subires... na bet kol sulauksiu kito siurblio desiu ta paty sutepes guoliuka ir isemes ta sankabele..20150608_141840[1].jpg tiketis reik atlaikys...

  2. #112
    seselis
    Svečias


    bandysim det rimta dirza 20150608_142659[1].jpg gal nenutrauks taip paprastai

  3. #113
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Svarbiasuai, kad tas rimts daikts tiktu

  4. #114
    seselis
    Svečias


    na buvau pridejes prie seno tai ilgis tas pats , ir pagal masina pirkau tai turi tikt brangiai tas malonumas man cia kainavo... svarbiausia kad tas siurblys atlaikytu...

  5. #115
    Administrator Zenka avataras
    Įstojimo data
    2010.10.31
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    266
    Images
    3394
    Reputacija
    1


    Kol viską pasikeisi, gali bandyt apeit kondicionieriaus siurblį uždėdamas trumpesnį diržą.
    Linksma bėgti takeliu, kai visiems padėt galiu

  6. #116
    seselis
    Svečias


    tai zinau kad butu galima apeit bet nzn koks dirzas tiktu, cia pas mane parde niekas nematuos tu dirzu kad man tiktu kas buvo uzsideje toky dirza gali tik parasyt kokios auto markes dirzas tiktu uzdet apeinant kondicionieriu.. na ydejau sena tai tarska barska bet jau virs simto kilu pravaziavau pakolkas viskas gerai... detale ateis tik kita sekmadieny tai reik tiketis atlaikysiu paskui reiks savo senajy atrestauruot , nes ten tik kur dirzas sukas viskas aprudija , guoliukai subire, manau daug nekainuos ir bus atsarginis

  7. #117
    seselis
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Na stai , gero daikto nebera... Uzstrigo visiskai mano siurblys ir dirza dar spejo pasiaurinti Teko aplankyti keleta parduotuviu ir taikyt mazesny dirza...Tai kad kitiems varkt nereiktu , stai dirzo matmenys , kurie tiks apeinant a/c siurbli 20150615_191537[1].jpg 20150615_152537[1].jpg . Tikiuos iki kol atkeliaus detale daugiau stebuklu nebus...

  8. #118
    Figis
    Svečias


    Na sekmadieni man irgi teko tureti bedu su A/C siurbliu, pas mane jis uzklynino visai, pradejo dirzas praslydineti ir buvo daug smarves ir dumu :-) bei teko masina 300km parsitemti ant traliuko :-(, nenorejau rizikuoti su devutu uz 150€, beto ir ju radau per visa lietuva tik viena. Tai nusipirkau nauja Denso atrodo firmos 380€ ir Dayco dirželį pasikeičiau 9€ dabar masina servise žiūrėsiu kiek už pakeitima paims. Gaila freono, nes buvo pilna sistema, pries vasara uzpildziau :-(

  9. #119
    zaliaakis
    Svečias


    Seip freona gražiai išleidžia ir atgal supila. Turėtų paimti tik už tepalus ir kiek reikėjo papildomai freono...

  10. #120
    juzeg
    Svečias


    Citata Autorius Figis Žiūrėti skelbimus
    Na sekmadieni man irgi teko tureti bedu su A/C siurbliu, pas mane jis uzklynino visai, pradejo dirzas praslydineti ir buvo daug smarves ir dumu :-) bei teko masina 300km parsitemti ant traliuko :-(, nenorejau rizikuoti su devutu uz 150€, beto ir ju radau per visa lietuva tik viena. Tai nusipirkau nauja Denso atrodo firmos 380€ ir Dayco dirželį pasikeičiau 9€ dabar masina servise žiūrėsiu kiek už pakeitima paims. Gaila freono, nes buvo pilna sistema, pries vasara uzpildziau :-(
    Keista, kad saugiklis nesuveikė

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •