Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 37

Gija: silpnai veikia kondicionierius.

  1. #11
    Baubas
    Svečias


    ačiū.
    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Net neabejoju kad problema bus išspręsta.

  2. #12
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Jei freono slėgis per žemas, kondiskes siurblys nepasileis. Jei slėgis geras, g.b. Slėgio daviklis miręs.
    Dažniausiai padeda freono pildymas.
    Dėkingas

  3. #13
    kelmas
    Svečias


    Sveiki, nenorejau rasyti atskirai, tai prie sitos temos. Toks jausmas, kad pas mane kondiske veikia pastoviai net ir isjungta. T.y kondiske isjungta, temperaturos reguliatorius pilnai ant melynos spalvos o pucia salta ora net priekinis stiklas "sala"(lauke apie +27). Jeigu teisingai suprantu tai be kondiskes, pastacius reguliatoriu ant melynos zymes turetu pusti toki pati ora kaip lauke, ar klystu?. Pas mane 2006 2.8 CRD. Gal pas ka buvo nutike panasiai? Aciu

  4. #14
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius kelmas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nenorejau rasyti atskirai, tai prie sitos temos. Toks jausmas, kad pas mane kondiske veikia pastoviai net ir isjungta. T.y kondiske isjungta, temperaturos reguliatorius pilnai ant melynos spalvos o pucia salta ora net priekinis stiklas "sala"(lauke apie +27). Jeigu teisingai suprantu tai be kondiskes, pastacius reguliatoriu ant melynos zymes turetu pusti toki pati ora kaip lauke, ar klystu?. Pas mane 2006 2.8 CRD. Gal pas ka buvo nutike panasiai? Aciu
    Perjunk oro srautą nuo putimo ant priekinio langą i putima i saloną. Jei pučia i priekinį langą, kondiskes visad veiks puse galingumo.

  5. #15
    kelmas
    Svečias


    Aciu

  6. #16
    seselis
    Svečias


    Pas ka kaune butu galima nuvykt , kad paziuretu kas tikrai negerai su kodicionieriumi?reikia greitai sprest beda nes per tokius karscius ne kas vazinet be jos...dekui

  7. #17
    Uranus
    Svečias


    Sveiki,

    pas mane įtarimas, kad silpnai šaldo kondicionierius, pamatavau kiek šaltuko duoda: lauke esant +27 į saloną pučia +12

    Idomu kiek šalčio pučia pas kitus ?

    Kol kaip ir veikia nesinori pulti kištis į sistemą, nes pildant freonu sistema reik ir tepalo papildyti, kažin kas ar turi Lietuvoje Tepalo R-134a COMPRESSOR OIL PAG TYPE Part Number - 82300102

    o skirtingu gamintojų sintetinių tepalų maišyti negalima

  8. #18
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius Uranus Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    pas mane įtarimas, kad silpnai šaldo kondicionierius, pamatavau kiek šaltuko duoda: lauke esant +27 į saloną pučia +12

    Idomu kiek šalčio pučia pas kitus ?

    Kol kaip ir veikia nesinori pulti kištis į sistemą, nes pildant freonu sistema reik ir tepalo papildyti, kažin kas ar turi Lietuvoje Tepalo R-134a COMPRESSOR OIL PAG TYPE Part Number - 82300102

    o skirtingu gamintojų sintetinių tepalų maišyti negalima
    gris Bosas, tavo nuomone del tepalu apvers aukstyn kojom

  9. #19
    Uranus
    Svečias


    gal ir apvers, o gal ir ne

    Analysis of DENSO A/C Compressor warranty claims show that in a quarter of all cases garages did not use the correct
    PAG-oil that is needed for DENSO Compressors. The use of incorrect oils, such as universal oils or oil mixtures, inevitably
    leads to seizure and damage. This is because universal oils, often preferred by garages, are PAO-oils or mineral oils with a
    different viscosity to that of synthetic PAG-oils. PAO-oils do not mix well with PAG-oils and with refrigerant R134a or R1234yf,

    http://www.denso-am.eu/media/27145/d...ressor-oil.pdf

  10. #20
    Lnz
    Svečias


    Citata Autorius Uranus Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    pas mane įtarimas, kad silpnai šaldo kondicionierius, pamatavau kiek šaltuko duoda: lauke esant +27 į saloną pučia +12

    Idomu kiek šalčio pučia pas kitus ?

    Kol kaip ir veikia nesinori pulti kištis į sistemą, nes pildant freonu sistema reik ir tepalo papildyti, kažin kas ar turi Lietuvoje Tepalo R-134a COMPRESSOR OIL PAG TYPE Part Number - 82300102

    o skirtingu gamintojų sintetinių tepalų maišyti negalima
    Na, kad zmones dar suktu galva del kondyskes tepalu, tai neteko girdeti. Ir nenorek, kad pas tave salone butu kaip saldymo kameroj. O jei kyla kokie itarimai, tai vaziuoji ten, kur zmones uzsiima kondicionieriu taisymu ir pildymu ne vienerius metus, nes samanu kur tik pildo dabar ant kiekvieno kampo pilna.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •