Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 37

Gija: silpnai veikia kondicionierius.

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Baubas Žiūrėti skelbimus
    mhm, na truputuką kaip ir nuraminai. o projektas "ojojoj", čia kai pats darbus atlieki, ar ir servisuose įkainis atitinkantis "ojojoj"?
    TAi cia tas oioioi nesvarbu ar pats ar servise.... Visiem darbo daug o kadangi daug tai ir kainuos. Plius ileidi musu meistrus su dviem kairem tai dar prilauzo priterlina ir tt....
    As asmeniskai vis tik pradeciau nuo patikru. Pradzioj pasiciupinciau vamzdelius (pigiausia ) kaip rasiau. Jei sala ir syla, tada praskanuociau su dileriniu elektronika. Jei nesala=syla tada tikrinciau freono slegi pas kondicionierscikus. Siaip is patirties galiu pasakyti kad jei slegis nepabego per kiauryme greitai, o nutekinejo po truputi, tai ijungus kondicionieriu yra dirgimas snypstimas peciuje. Man tai pirmas pozymis kad freonas baigia "pabegti".

  2. #2
    Baubas
    Svečias


    yra tas garsas. kai aktyvuoji kondicionierių neužilgo pasigirsta toks aukštesnio dažnio šnypštimas. trunka kelias sekundes, po kažkiek laiko vėl pasigrsta.
    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Siaip is patirties galiu pasakyti kad jei slegis nepabego per kiauryme greitai, o nutekinejo po truputi, tai ijungus kondicionieriu yra dirgimas snypstimas peciuje. Man tai pirmas pozymis kad freonas baigia "pabegti".

  3. #3
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Baubas Žiūrėti skelbimus
    yra tas garsas. kai aktyvuoji kondicionierių neužilgo pasigirsta toks aukštesnio dažnio šnypštimas. trunka kelias sekundes, po kažkiek laiko vėl pasigrsta.
    Važiuok tada pildyt freona.
    Net neabejoju kad problema bus išspręsta.

  4. #4
    Uranus
    Svečias


    Sveiki,

    pas mane įtarimas, kad silpnai šaldo kondicionierius, pamatavau kiek šaltuko duoda: lauke esant +27 į saloną pučia +12

    Idomu kiek šalčio pučia pas kitus ?

    Kol kaip ir veikia nesinori pulti kištis į sistemą, nes pildant freonu sistema reik ir tepalo papildyti, kažin kas ar turi Lietuvoje Tepalo R-134a COMPRESSOR OIL PAG TYPE Part Number - 82300102

    o skirtingu gamintojų sintetinių tepalų maišyti negalima

  5. #5
    Mcu
    Svečias


    As pas juos nuvaziavau pries darbo pabaiga tai pries uzpilant sistema freonu jie viska pracekino ir rado kad nelaiko salnikas prie radiatoriaus. Tai ta diena daugiau nieko ir nebedarem. Tiesiog jie nezino ar iseitu pasiekti ta salnika isemus lempa ar reikes ardyti telika jei reiks ardyti telika tuomet as ji pats geriau nuimsiu ir jiem masina nuvaryciau be teliko.

  6. #6
    seselis
    Svečias


    Pas ka kaune butu galima nuvykt , kad paziuretu kas tikrai negerai su kodicionieriumi?reikia greitai sprest beda nes per tokius karscius ne kas vazinet be jos...dekui

  7. #7
    kelmas
    Svečias


    Sveiki, nenorejau rasyti atskirai, tai prie sitos temos. Toks jausmas, kad pas mane kondiske veikia pastoviai net ir isjungta. T.y kondiske isjungta, temperaturos reguliatorius pilnai ant melynos spalvos o pucia salta ora net priekinis stiklas "sala"(lauke apie +27). Jeigu teisingai suprantu tai be kondiskes, pastacius reguliatoriu ant melynos zymes turetu pusti toki pati ora kaip lauke, ar klystu?. Pas mane 2006 2.8 CRD. Gal pas ka buvo nutike panasiai? Aciu

  8. #8
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius kelmas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nenorejau rasyti atskirai, tai prie sitos temos. Toks jausmas, kad pas mane kondiske veikia pastoviai net ir isjungta. T.y kondiske isjungta, temperaturos reguliatorius pilnai ant melynos spalvos o pucia salta ora net priekinis stiklas "sala"(lauke apie +27). Jeigu teisingai suprantu tai be kondiskes, pastacius reguliatoriu ant melynos zymes turetu pusti toki pati ora kaip lauke, ar klystu?. Pas mane 2006 2.8 CRD. Gal pas ka buvo nutike panasiai? Aciu
    Perjunk oro srautą nuo putimo ant priekinio langą i putima i saloną. Jei pučia i priekinį langą, kondiskes visad veiks puse galingumo.

  9. #9
    kelmas
    Svečias


    Aciu

  10. #10
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Prieš pora dienų apturėjau šitą procedūrą...Nemanau kad verta pačiam sukti galvą dėl tepalo klampumo, ir viso kito. Pildytojai turi tokį spintelės pavidalo kompą, kuris pasijungia dviem šlangelėm į automobilio kondicionieriaus vamzdelius... ir paskui aparac padaro viską ką reikia - tame tarpe ir seno tepalo išsiurbimą ir sandarumo patikrinimą ir užpylimą.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •