Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 15 iš 15

Gija: Varva vanduo

  1. #11

  2. #12
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Na taip taciau gali ir silikono gali kauciu gali dar kuo sugalvosi
    Na del silikono ar stiklo kliju as kiek atsargiau ziuriu..... Jie sukieteja. Tada jei prireiks jau nelabai nukrapstysi stikla tokioj formoj kaip yra dabar... Jei neziurint I galimo nuemimo perspektyva, tai taip. Tada tinka bet kas...

  3. #13
    tata
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Na del silikono ar stiklo kliju as kiek atsargiau ziuriu..... Jie sukieteja. Tada jei prireiks jau nelabai nukrapstysi stikla tokioj formoj kaip yra dabar... Jei neziurint I galimo nuemimo perspektyva, tai taip. Tada tinka bet kas...
    Tai gal tada galėtumėt kokį produktą parekomenduot (įmesti kokią nuorodėlę), kuris jūsų manymu tiktų geriausiai šiam atvejui paliekant stiklo nuėmimo galimybę, nors šiuo metu nelabai išsivaizduoju kam man to reikėtų.

  4. #14
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius tata Žiūrėti skelbimus
    Tai gal tada galėtumėt kokį produktą parekomenduot (įmesti kokią nuorodėlę), kuris jūsų manymu tiktų geriausiai šiam atvejui paliekant stiklo nuėmimo galimybę, nors šiuo metu nelabai išsivaizduoju kam man to reikėtų.
    Keliu rankas.... Siaip nieko panasaus neesu rades, nes realiai neieskojau. Jei kildavo tokios problemos nuo ardomo kuzavo "paskusdavau" ir uztekdavo.

  5. #15
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Na del silikono ar stiklo kliju as kiek atsargiau ziuriu..... Jie sukieteja. Tada jei prireiks jau nelabai nukrapstysi stikla tokioj formoj kaip yra dabar... Jei neziurint I galimo nuemimo perspektyva, tai taip. Tada tinka bet kas...
    Reikalui esant klijus nupjaut galima. Ner labai didele problema. Tas kauciukas ar kaip ji pavadinsim su kuriuo stiklas buna originaliai uzklijuotas irgi ne visada labai noriai nusiplesia.. Yra teke ir sita pjaut.. .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •