Rezultatai 1 iki 10 iš 10

Gija: Bagazines pakelejo grandine

  1. #1
    Tadas4x4
    Svečias


    Bagazines pakelejo grandine

    Sveiki, nurtaukiau bagazines pakelejo grandine kai vel sujungiau trumpa gavosi (truksta poros nareliu). Norejau paklausti ar ji tik pas V-ukus, ar ir likusius tokia pati? gal kas turite, srote itariu visa keltuva pasiulys?

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Jei nareliu nepametei, trumpa negali pasidaryti... Šiaip grandine gali nauja pasiziuret nupirkti. Kaune esu pirkes guoliais prekiaujancioj įmonej. Jei buni KN, galesiu nukreipti.

  3. #3
    Tadas4x4
    Svečias


    Nepameciau, jie suluzo (su spyna prispaudziau uztiesima ir kai bandziau is pulto atidaryti "pokst") ir ji nutruko, kai nuemiau du narelius, kad butu galima sujungti, ji patapo per trumpa.

  4. #4
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Sveikas, išduok paslaptį kur ir kokią grandinę pirkti - nutraukiau ir aš, o naudotą su visu varikliu tik siūlo.
    Ačiū.

    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Jei nareliu nepametei, trumpa negali pasidaryti... Šiaip grandine gali nauja pasiziuret nupirkti. Kaune esu pirkes guoliais prekiaujancioj įmonej. Jei buni KN, galesiu nukreipti.

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Sveikas, išduok paslaptį kur ir kokią grandinę pirkti - nutraukiau ir aš, o naudotą su visu varikliu tik siūlo.
    Ačiū.
    Na idomu.... Pasidalinkit patirtim, kaip jum tai pavyksta???? Ka darot arba kitaip sakant ko nedaryti kitiems.... !!!!

    Paslapties jokios nera. Dagmitoj Raudondvario plente, priešais Ermitažą. Tik pavyzdį pasiimkit.

  6. #6
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Labai paprastai, buvo islindes taburetes kampas is bagazines, kazkas kazka dejo , nepaziurejo ir ji pasikreipe, buvo tamsu ,niekas nemate. Paspaudus uzdaryti nusileido - atsitrenke tas dangtis i taburete - garsas pokst ir viskas. Pries pat pabaiga jau ten nesuveikia tas pasipriesinimo daviklis.


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Na idomu.... Pasidalinkit patirtim, kaip jum tai pavyksta???? Ka darot arba kitaip sakant ko nedaryti kitiems.... !!!!

    Paslapties jokios nera. Dagmitoj Raudondvario plente, priešais Ermitažą. Tik pavyzdį pasiimkit.

  7. #7
    brolisvilkas
    Svečias


    Sveiki, berods ir man tas pats nutiko! Ką nuardyti, kad rasčiau gedimą? Dagmita panašu ir Vilniuj yra, tai susiremontuočiau baisiau trūksta nuotolinio atidarymo

  8. #8
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    U
    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, berods ir man tas pats nutiko! Ką nuardyti, kad rasčiau gedimą? Dagmita panašu ir Vilniuj yra, tai susiremontuočiau baisiau trūksta nuotolinio atidarymo
    Ardyt reik kaires bakavinos plastikinį apmusima. Pradet nuo viršutinės plasmases kur III diržas susivynioja ( 2 varžtai ) po to atsijungt pakėlėją nuo dangčio pakeliant atsuktuveliu "uzrakto" plasmase is galo ir nukeliant nuo "obuolio", tada 2 šviesios sponkes prie galines fortkes, tada nuimti apmušimo viršutinę detale bei atjungti fiske nuo keltuvo bagažines jungiklio.. Ja nuėmus keltuvo mechanizmas jau bus gerai matomas. Taciau kad ji išimti teks nusiimti ir apatine apsifkes dali. Tam reiks suleisti galines kėdes atsukti "prekių tvirtinimo kilpa, užkisus atsuktuva nuimti garsiakalbio apdaila, atsukti du varztelius po ja bei viena po viršutine apsifke, arsukti diržo apatinį tvirtinimą ( jis užsuktas ant klijų ir atsisuka laaaaabai sunkiai, jei ka gali bandyt prieit jo neatsukonejant) nuimt slenksčio plasmase bei bagažines slenksčio apdaila na ir atlupti visa apatine apsifke. Tada keltuvo mechanizmas bus pilnai matomas ir prisuktas dviem varztais.....
    Sekmės ir brukstelk kaip pasiseke.

  9. #9
    brolisvilkas
    Svečias


    be kitų metų panašu nieko nebus
    parašysiu jei būtų. Dėkui, Gince!

    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    U

    Ardyt reik kaires bakavinos plastikinį apmusima. Pradet nuo viršutinės plasmases kur III diržas susivynioja ( 2 varžtai ) po to atsijungt pakėlėją nuo dangčio pakeliant atsuktuveliu "uzrakto" plasmase is galo ir nukeliant nuo "obuolio", tada 2 šviesios sponkes prie galines fortkes, tada nuimti apmušimo viršutinę detale bei atjungti fiske nuo keltuvo bagažines jungiklio.. Ja nuėmus keltuvo mechanizmas jau bus gerai matomas. Taciau kad ji išimti teks nusiimti ir apatine apsifkes dali. Tam reiks suleisti galines kėdes atsukti "prekių tvirtinimo kilpa, užkisus atsuktuva nuimti garsiakalbio apdaila, atsukti du varztelius po ja bei viena po viršutine apsifke, arsukti diržo apatinį tvirtinimą ( jis užsuktas ant klijų ir atsisuka laaaaabai sunkiai, jei ka gali bandyt prieit jo neatsukonejant) nuimt slenksčio plasmase bei bagažines slenksčio apdaila na ir atlupti visa apatine apsifke. Tada keltuvo mechanizmas bus pilnai matomas ir prisuktas dviem varztais.....
    Sekmės ir brukstelk kaip pasiseke.

  10. #10
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Jeigu vis tik būtų - parašyk koks grandinės ilgis, ardyti dabar šalta Dar klausimas iGincei, ar sveiką grandinę galima uždėti ant to mechanizmo ar grandinė sujungiama surinkus ?



    Citata Autorius brolisvilkas Žiūrėti skelbimus
    be kitų metų panašu nieko nebus
    parašysiu jei būtų. Dėkui, Gince!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •