Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 19

Gija: Žvakių keitimas (3,8)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Žvakių keitimas (3,8)

    Sveiki,
    sename forume didelė tema apie žvakių keitimą, o naujame neradau visai tokios temos.
    Reziumuojant senojo forumo postus, ketvirtukams rekomenduojamos žvakės Champion RE14PLP5 (double platinium), o su kitokiomis kažkodėl nedraugauja.
    Dėl laidų konkrečios info nėra, anot Boso visi Lietuvoje parduodami laidai blogi, net Mopar. Geri tik originalūs Mopar.

    Prieš du metus įsigijus auto ir dedant dujas Slava sudėjo mano atvežtas Champion RE14PLP5 žvakes ir Mopar laidus (laidus pirkau berods Autoterpėje). Po 1,5 metų (ir grubiai 20.000km) pradėjau jausti karts nuo karto nesuveikiantį vieną cilindrą, na ir tamsoje lakstė kibirkštys.

    Pusę metų prasivežiojau nupirktas naujas žvakes ir laidus, nes labai bijojau tų trijų žvakių, kurios nesimato atidarius kapotą, o į servisus nebuvo progos nuvažiuoti, nes, tiesa sakant, šitas automobilis man praktiškai negenda.

    Šiandien buvau nuvaręs padaryti ratų suvedimo, sakau tuo pačiu pakeiskite ir žvakes, jeigu sugebėsite tą padaryti nenuimdami įsiurbimo kolektoriaus. Ar jie bandė, ar tik kažkokioje programoje paskaitė, bet pasakė, kad negali pakeisti nenuiminėdami kolektoriaus (beje, Deacar Panerių gatvėje Vilniuje).

    Sename forume prisiskaičiau, kad tos "paslėptos" trys žvakės keičiasi iš apačios. Nuvažiavau į garažą, atsikroviau duobę, palindau po mašina ir kiek nežiūrėčiau - nesupratau kaip iš apačios pasiekti žvakes (nors pas mane paprastas FWD). Tada pabandžiau pasiekti iš viršaus ir puikiai pasisekė (tik porą šlangučių vakuminių nuėmiau). Visas veiksmas apgraibomis, nes galvos įkišti pažiūrėti neina, bet priėjimas pakankamai geras, nors mano terkšlė buvo ne iš mažųjų.
    Laidus dabar pabandymui sudėjau NGK (made in Japan), žvakes vėl Champion.
    Pravažiavau tik porą kilometrų, bet dirbo lygiai. Žiūrėsim, kiek tarnaus NGK...

    Beje, tos trys labiau aprūdiję žvakės yra tos, kurios buvo iš priekio. O gražiau atrodančios buvo pasislėpę. Viena iš pasislėpusių buvo pošlapė, bet kažkokia murzina ir keramika. Turiu įtarimo, kad ant jos kažkokiu būdu pateko alyva. Gal iš po vožtuvų dangtelio tarpinės? Iš viršaus ten nieko neina pamatyt, tai tiesiog pakeičiau žvakes ir laidus ir kol kas tiek...

    20140829_202049.jpg
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Sunkiau keisdavosi pas III-kus,IV-ke kitoks įsiurbimo kolektorius ir pasikeičia lengviau.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  3. #3
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Lengviausiai keisti, kai nusiimi valytuvų lovį.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  4. #4
    provokator
    Svečias


    va butent, nusiema keliais varztais, o priejimas karaliskas.

  5. #5
    Marius irl
    Svečias


    Gal kas gali papasakot kaip atsukti pridziuvusias,gal pridegusias zvakes,nes bijom nulauzti per didele jega naudojant. Nei viena priekine nejuda,prie galiniu net nelindom.

  6. #6
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Marius irl Žiūrėti skelbimus
    Gal kas gali papasakot kaip atsukti pridziuvusias,gal pridegusias zvakes,nes bijom nulauzti per didele jega naudojant. Nei viena priekine nejuda,prie galiniu net nelindom.
    Duodi atsukti tiems - kas nebijo . O " tie " atsuka ir pakeičia.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #7
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius Marius irl Žiūrėti skelbimus
    Gal kas gali papasakot kaip atsukti pridziuvusias,gal pridegusias zvakes,nes bijom nulauzti per didele jega naudojant. Nei viena priekine nejuda,prie galiniu net nelindom.
    su pneumatiniu pistoletu atsisuka

  8. #8
    Marius irl
    Svečias


    Tai kad rimtas mechanikas tvarke ir nesiryzo nulauzti,kad nesibaigtu grezimais,nes issiurbti drozliu neturi su kuo.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Marius irl Žiūrėti skelbimus
    Tai kad rimtas mechanikas tvarke ir nesiryzo nulauzti,kad nesibaigtu grezimais,nes issiurbti drozliu neturi su kuo.
    Tikrai rimtas.

  10. #10
    Marius irl
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tikrai rimtas.
    Bosas,nemanau,kad ir tu viska susipirkai pries pradedamas dirbti ant saves.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •