Puslapis 2 iš 2 PirmasPirmas 12
Rezultatai 11 iki 14 iš 14

Gija: Keisti 2,4 variklį į 3,0

  1. #11
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Kolega,pasiskaitykite 1-ą postą-jeigu žmogus forume klausia,vadinasi jam reikalinga kompetetinga nuomonė,nes į klausimą "ar įmanoma pakeisti variklį",žinoma,bus atsakymas "įmanoma".Tai pat teigiamas atsakymas būtų ir į klausimą "ar įmanoma į "zapuką" įdėti 'MB" variklį.Kitas dalykas,kiek "krušliavos" teks atlikti,apie tai ir bandoma pasakyti ir diskutuoti.Žmogus domisi,jam atsakinėjama,gal kai kurie kolegos per "spalvingai" išsireiškė,kas humorą supranta-problemos nedaro.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #12
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Na ir as darkart perskaiciau visa diskusija ir nelabai ikirtau kuom Daraniui nepatiko postai. Man jie pasirode kaip ir konkretus ir aiskus, gal ir ne visi 100proc I tema bet.... yra temu kur tikrai labiau I lankas diskusija nusivysto...

    Beje mano #9 poste isivele klaviaturos klaida.... KOLPAI = KOMPAI

  3. #13
    Grand
    Svečias


    Labai dėkoju už pasisakymus.
    Jeigu atvirai , tai mane daugiau domina klausimas , kaip gariau pasielgti (kur mažiau bus "krušliavos", o taip pat ir finansiškai racionaliau), keisti variklį 3,0Ltr su gr. dėže iš turimos kitos mašinos (variklis ir dėžė nekainuotų, nes turiu, bet kainuotų "krušliava" - kiek nežinau) ar bandyti tiesiog susiremontuoti esamą gr. dėžę maždaug už 1200lt, kaip meistrai žada?

  4. #14
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    jei dezes remonto kaina 1200 Lt su viskuo tuomet geriau ieskok kitos dezes, nes gerai padaryti deze uz tokia kaina labai sunku. Greiciausiai bus kazkas daroma tik kad kazkiek vaziuotum.
    Tas gal ir gerai taciau lieka klausimas kiek laiko truks kazkiek gerai jei tai butu keli metai, bet jei bus keli men ar dienos tai pats supranti.

    Todel tokiu atveju geriau naudota. Maciau vienam srote nuo pt cruiserio naudota 4 begiu deze gali bandyt nuelekti paziureti
    http://www.maps.lt/map/default.aspx?...to,stops,zebra

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •