Rezultatai 1 iki 10 iš 22

Gija: Chrysler-VW Routan

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    VirgisD
    Svečias


    Minivenas neturi,o is USA kur geriausia siustis?

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Siaip USA yra daug saitų is kuriu galima siusti. Gali paieškoti tema cia net užvede buvom. Kad ir www.wermopar.com. Taciau jei siusi tiesiai i LT, turėk uomenyje kad cia apmokestins pagal pilna invoice.

  3. #3
    wzikas
    Svečias


    subjektyviai - tik panele ir prietaisu skydeliu. Techniskai jos identiskos. Isore man nelabai rupi. Naujesnio chryslerio panele jau grazesne uz routano. Del ko VW branesni cia jau ne man sprest o kas juos tampo is uz balos

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius wzikas Žiūrėti skelbimus
    subjektyviai - tik panele ir prietaisu skydeliu. Techniskai jos identiskos. Isore man nelabai rupi. Naujesnio chryslerio panele jau grazesne uz routano. Del ko VW branesni cia jau ne man sprest o kas juos tampo is uz balos
    Jie brangesni tik del to kad daliu jiems ant marijos zemes uz krikscioniska kaina ne su ziburiu nerasi ( ka ir pats paliudijai pasakodamas savo priekio rinkimo istorija)
    Magas nera orgas VW ir ji kazkas pakeite. Routan eina su raudonu paneles pasvietimu, o cia idetas su zaliu. Tai gali buti is T&C, jeep wrangler ir dar keliu modeliu (nepamenu mintinai)....

    Trikampius ant sparnu prie veidrodfziu is vis pamirsai uzdeti kaip ir posparni desnes priekini...

    Beje nzn kaip su tac, bet su tokia radiatoriaus virsutine panele LT neuzregistruotum sio auto...

    O del kainos tai taip. Kaip ir minejau kiek pigiau ir tiek....

    Visumoj auto ispudingas!!!! Juk ne del kiekvieno tema atsiranda forume!!!!!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •