Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 22

Gija: Chrysler-VW Routan

  1. #11
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    N-18....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #12
    wzikas
    Svečias


    Sveiki, cia mano minivenas. Esme tame kad niekur negalejau rasti dangcio ir bamperio tai teko improvizuoti.
    Chrysler dalim bedu nera - viskas supirkta naujai signedoj ir minivenas Kaune.
    Visas priekis Chryslerio, tiko bolt in. Visa likusia dalis VW, priekine panele irgi VW, multimedia originali kurios nekeiciau, navigacijos nera.

    Kas liecia nauja prieki tai taip, galejau deti bet vel gi tuo metu Signeda neturejo keletos poziciju o laukti jau nebuvo kantrybes. Naujas priekis atsistotu max iki 1k eur brangiau, nors mano galva ir senas atrodo harmoningai.

  3. #13
    wzikas
    Svečias


    del kainos su vienu sutarem uz 7k, kas skaitau gan konkurecinga ar tai butu T&C jau nekalbu apie VW. Na bet kol pinigu nesumkejo skaitau kad neparduotas dar.

  4. #14
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius wzikas Žiūrėti skelbimus
    del kainos su vienu sutarem uz 7k, kas skaitau gan konkurecinga ar tai butu T&C jau nekalbu apie VW.
    O leisk paklaust kuo VW zenklas geriau uz Chrysler ?
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #15
    wzikas
    Svečias


    subjektyviai - tik panele ir prietaisu skydeliu. Techniskai jos identiskos. Isore man nelabai rupi. Naujesnio chryslerio panele jau grazesne uz routano. Del ko VW branesni cia jau ne man sprest o kas juos tampo is uz balos

  6. #16
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius wzikas Žiūrėti skelbimus
    subjektyviai - tik panele ir prietaisu skydeliu. Techniskai jos identiskos. Isore man nelabai rupi. Naujesnio chryslerio panele jau grazesne uz routano. Del ko VW branesni cia jau ne man sprest o kas juos tampo is uz balos
    Jie brangesni tik del to kad daliu jiems ant marijos zemes uz krikscioniska kaina ne su ziburiu nerasi ( ka ir pats paliudijai pasakodamas savo priekio rinkimo istorija)
    Magas nera orgas VW ir ji kazkas pakeite. Routan eina su raudonu paneles pasvietimu, o cia idetas su zaliu. Tai gali buti is T&C, jeep wrangler ir dar keliu modeliu (nepamenu mintinai)....

    Trikampius ant sparnu prie veidrodfziu is vis pamirsai uzdeti kaip ir posparni desnes priekini...

    Beje nzn kaip su tac, bet su tokia radiatoriaus virsutine panele LT neuzregistruotum sio auto...

    O del kainos tai taip. Kaip ir minejau kiek pigiau ir tiek....

    Visumoj auto ispudingas!!!! Juk ne del kiekvieno tema atsiranda forume!!!!!

  7. #17
    wzikas
    Svečias


    Trikampiai uzdeti, posparniai kas be ko
    Del mago dar pasitikrinsiu
    Del ta nematau jokiu problemu

    Esme paprasta - anksciau klausiau o dabar atsakau kad viskas atitiko 1:1 dedant kita prieki.
    Gal kokiam routan vairuotojui tas pades

  8. #18
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Kaip gali netikti kai ant Chryslerio dedi Chyslerio prieki
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #19
    wzikas
    Svečias


    Nu tai dabar visi protingi, bet kai klausiau pries pora men niekas neiko nezinojo ir google nieko konkretaus neradau.

  10. #20
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius wzikas Žiūrėti skelbimus
    Nu tai dabar visi protingi, bet kai klausiau pries pora men niekas neiko nezinojo ir google nieko konkretaus neradau.
    Tau naujiena? Taigi čia lietuvių išskirtinis bruožas...
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •