Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 17

Gija: Voyger AWD

  1. #1
    aviečius
    Svečias


    Voyger AWD

    Sveiki,

    Ruošiuosi Tapti Voyger vadeliotoju, nes atsirado didelio automobilio poreikis. Palyginus kainos/patikimumo/komforto ir talpumo santyki, matyt alternatyvų nėra . Bėda tik ta, kad beveik 20m. vairuoju tik automobilius visais varomais ratais ir labia nenoriu persėsti į "vienaąšį".
    Taigi ir klausimas, kaip tarnauja Voyager AWD, koks jų pravažumas, eksploatacija ir t.t.? Gal jau yra panaši tema, tik nerandu? Ačių už įvairius patarimus ir atsakymus

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    AWD ėjo tik iki 2005m. Paskui buvo pakeista dugno konstrukcija, padarytas kėdžių sulankstymas i dugną ir neliko kaip sumontuoti kardana. Tad gali rinktis tik 10 ir daugiau metu amžiaus auto.
    Beje 2016m modelyje skaičiau kad vel žada buti AWD.

  3. #3
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    man irgi idomu, kokiu principu dirba ši sistema šiame modelyje. Ar yra blokavimas ar dar koks dalykas ir pan.
    dabar kaba skelbimuose pora tokiu variantų

  4. #4
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Paskambinkite Dariui112 jis tokį turi jau senai... Arba LadyDi irgi vairuoja AWD.

  5. #5
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Sukasi tik priekis,o jam buksuojant,prisideda ir galas.Blokiruočių ir palėtintojų nėra.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  6. #6
    provokator
    Svečias


    reiskia tupi haldex'as. kazkada domejausi, buvo kalbama, kad igimtu bedu kaip ir nera pas awd. tik kuro maziau 20 nebuna simtui, velgi kalbu lygyje girdejau, kad mieste zmogus pila 24 litrus duju simtui...

  7. #7
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    keista, jei sukasi tik priekis, o galas tik retsykiais tai prisidėt negali 8 litrai vien tik dėl svorio

  8. #8
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    keista, jei sukasi tik priekis, o galas tik retsykiais tai prisidėt negali 8 litrai vien tik dėl svorio
    ne faktas bet yra tikimybė kad tas pats žmogus tokį pati rezultatą pasiektų ir be AWD
    Born in USSR

  9. #9
    Darius77
    Svečias


    Turėjau senuką 1991 Chrysler Voyager 3,3 l (trumpą) AWD. Labai jis man patiko. Gaila, kiek ieškojau, daugiau AWD nupirkt nepavyko. 20 l/100km siekdavo tik retsykiais. Prisegtas faktinių sanaudu grafikėlis (dujos paprastos šlanginės). Beje tampiau ir priekabą ir traliuką (statybos buvo).
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  10. #10
    aviečius
    Svečias


    Senukas man dar labiau patinka, tik gyvą rast nerealu. Kaip suprantu nereikėtų bijoti AWD ? Skelbimuose keletas yra ir kainos visai padorios, tiesa dar neapžiūrėjau. Town & Country kaip suprantu tas pats Vojus ?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •