Puslapis 14 iš 18 PirmasPirmas ... 41213141516 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 131 iki 140 iš 178

Gija: Klimato kontrole

  1. #131
    Nerkus
    Svečias


    Labas, taip patikrino ir sandaruma ir viska kas priklauso, man freono privare 1350 gr. Kiek skaitineju i dviguba kondyske telpa 1080 gr. Manyciau kad daugoka, gal tai turi reiksmes. Įdomu kiek tuributi pagal reikalavimus?

  2. #132
    rvliekis
    Svečias


    pas mane lipdukas rašo 1080g...

  3. #133
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Nerkus Žiūrėti skelbimus
    Labas, taip patikrino ir sandaruma ir viska kas priklauso, man freono privare 1350 gr. Kiek skaitineju i dviguba kondyske telpa 1080 gr. Manyciau kad daugoka, gal tai turi reiksmes. Įdomu kiek tuributi pagal reikalavimus?
    Turejau tokia beda!!!! Pradzioj kol nebuvo karsta salde gerai kondiske, o kai atsilo nustojo. Nepasileisdavo siurblys. Kaip paaiskejo del perauksto slėgio sistemoje. Sprendimas paprasciausias... Išleido siek tiek freono.

  4. #134
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Nerkus Žiūrėti skelbimus
    Labas, taip patikrino ir sandaruma ir viska kas priklauso, man freono privare 1350 gr. Kiek skaitineju i dviguba kondyske telpa 1080 gr. Manyciau kad daugoka, gal tai turi reiksmes. Įdomu kiek tuributi pagal reikalavimus?
    cia skiriasi pagal metus sistemos gali buti viskas ok.

  5. #135
    julijus
    Svečias


    Question

    prieš pora dienų pastebėjau, to ko anksčiau lyg ir nebuvo. Išjungus mašinos degimą arba atėjus į automobilį ir atidarius dureles klimato valdymo panelėje, temperatūros nustatymo skaičiukai rodo 64 ir dega tos lemputes, kurios rodo kaip ir kiek nustatyta oro putimas. Kame čia reikalas?

  6. #136
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2013.02.05
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Man iškilo vienas klausimas, mano 2005 Grand Voyageris turi klima, paspaudus Auto Low, pradeda pusti orą į kojas, jei tik pabandai atstatyti kitur (dažniausiai į langą-kojas arba į langą) išsijungia auto. Ar čia kažkoks gedimas, ar taip ir turi pūsti į kojas, ar gal galima nustatyti kitaip?
    Dėkui.

  7. #137
    provokator
    Svečias


    stovi keli temperaturiniai davikliai, kur tuo metu silciausia, ten ir vesina, viskas cia gerai, taip turi buti.

  8. #138
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2013.02.05
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    tai kad šiuo metu šalta, reikia šildyti

  9. #139
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Muciok Žiūrėti skelbimus
    Man iškilo vienas klausimas, mano 2005 Grand Voyageris turi klima, paspaudus Auto Low, pradeda pusti orą į kojas, jei tik pabandai atstatyti kitur (dažniausiai į langą-kojas arba į langą) išsijungia auto. Ar čia kažkoks gedimas, ar taip ir turi pūsti į kojas, ar gal galima nustatyti kitaip?
    Dėkui.
    Čia nėra gėdimas .
    Each of these features operatein dependently from each other . if any one feature is controlled manually, there maining features will continue to operate automatically.
    Trumpai sakant. Jeigu pastatai į Auto Low arba HI ir nori pakeisti oro pūtimo, sureguliok kaip tau reikia tiksliau kur reikia ir nustatyk temperatūra. BET ne keisk(kairės rankenos) srovės greičio ir gausi savo tikslo . Nes jeigu nekeisti greičio parametro, klima dirba automatiškai irgi tik ant displejo nebus "Auto" užrašo.
    P. S.
    Žmonės, viskas yra manuale ., o jie internete!

  10. #140
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Provokatoriui....
    Na tu parasei Auto Low, o tai yra saldymas. Esmes nekeicia,pucia ten, kur jai atrodo reikalinga, nesvarbu ar sildo, ar saldo.
    Nemeluok!
    Auto low- lietas tavo(nustatytos) temperatūros pasiekimas salone;
    Auto Hi- greitas temperatūros pasiekimas.
    Ir jei reikia saldo, jei reikia šildo. Arba ir tas ir tas režimas kartu tik iš skirtingų difuzoru salone ir t. t. D

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •