Rezultatai 1 iki 10 iš 178

Gija: Klimato kontrole

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2013.02.05
    Vietovė
    Šiauliai
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Man iškilo vienas klausimas, mano 2005 Grand Voyageris turi klima, paspaudus Auto Low, pradeda pusti orą į kojas, jei tik pabandai atstatyti kitur (dažniausiai į langą-kojas arba į langą) išsijungia auto. Ar čia kažkoks gedimas, ar taip ir turi pūsti į kojas, ar gal galima nustatyti kitaip?
    Dėkui.

  2. #2
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Muciok Žiūrėti skelbimus
    Man iškilo vienas klausimas, mano 2005 Grand Voyageris turi klima, paspaudus Auto Low, pradeda pusti orą į kojas, jei tik pabandai atstatyti kitur (dažniausiai į langą-kojas arba į langą) išsijungia auto. Ar čia kažkoks gedimas, ar taip ir turi pūsti į kojas, ar gal galima nustatyti kitaip?
    Dėkui.
    Čia nėra gėdimas .
    Each of these features operatein dependently from each other . if any one feature is controlled manually, there maining features will continue to operate automatically.
    Trumpai sakant. Jeigu pastatai į Auto Low arba HI ir nori pakeisti oro pūtimo, sureguliok kaip tau reikia tiksliau kur reikia ir nustatyk temperatūra. BET ne keisk(kairės rankenos) srovės greičio ir gausi savo tikslo . Nes jeigu nekeisti greičio parametro, klima dirba automatiškai irgi tik ant displejo nebus "Auto" užrašo.
    P. S.
    Žmonės, viskas yra manuale ., o jie internete!

  3. #3
    Gongas
    Svečias


    Sveiki,sian pajutau,kad neveikia automatines klimos vejalio greitis,jokio greicio isvis,tik vaziuojant jauciasi kad siek tielig siol viskas kuom puikiausiai veike.Gal kas zino kame reples,pats ventiliatorius kaltas,jo rele ar tas blokelis varzu uz daiktadezes?

  4. #4
    Testeris
    Svečias


    Reikia imt ir tikrint , kristolini rutuli atidaviau poliruot tai nuotoliniu budu nesigauna paziuret, voltmetras i rankas ir ziuret kur itampa dingsta, pradeti nuo ten kur lengviausiai prieiti

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •