Puslapis 4 iš 18 PirmasPirmas ... 2345614 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 178

Gija: Klimato kontrole

  1. #31
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Bosas irgi teisybe sako, kondiskes siurblys pats isijungineja/issijungineja kas kazkiek laiko. Po issijungimo ir pas mane is po kapoto girdisi tylus cirkuliavimo garsas panasus i snypstima. Matyt veikia skysciu inercijos desniai.
    Temos autorius turetu pabandyti atjungti kondicionieriaus siurblio sankabos fiskute, esancia ant siurblio. Tik tuo atveju butu galima teigti, kad snypscia net kondiskei neveikiant.

  2. #32
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2011.05.15
    Vietovė
    Zaragoza, ES
    Įrašai
    58
    Reputacija
    1


    Na vyrai tada man pasakykit kam reikalinga ta snaige nupaisyta ant klimato kontroles, kuria gali pats ijungti ir isjunkti.
    As tai suprantu taip kad jei nori ijunkti saldyma (as ji vadinu kondicionieriu) paspaudi snaige, o klimato kontrole tik palaiko mano uzduota tamperatura, bet be kondicionieriaus ijingimo (snaiges) jis negali man pusti salto oro tai yra atvesinti silta ora, nors ir bus ant klimato kontroles uzduotas zema temperatura.
    Citata Autorius ru22 Žiūrėti skelbimus
    Tai tada paklauskim gerbiamo problemos autoriaus SAMo ar po kondicionieriaus "prasukimo ir išsijungimo" šnypštimas dingsta ar ir toliau šnypščia?
    Turejai omeni po klimoto kontroles isjungimo, jei as ji visai isjungiu garsas dinksta mazedamas po 3-4 sekundziu.
    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Bosas irgi teisybe sako, kondiskes siurblys pats isijungineja/issijungineja kas kazkiek laiko. Po issijungimo ir pas mane is po kapoto girdisi tylus cirkuliavimo garsas panasus i snypstima. Matyt veikia skysciu inercijos desniai.
    Temos autorius turetu pabandyti atjungti kondicionieriaus siurblio sankabos fiskute, esancia ant siurblio. Tik tuo atveju butu galima teigti, kad snypscia net kondiskei neveikiant.
    Reikes pabandyti atjungti tik pirma reikes surasti kur randasi. Pas mene ne is po kapoto girdisi, o keleivio puseje uz stalčiaus yra ta didele juoda klimato kontroles deze.

  3. #33
    petrasl
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    strigo kompresorius ir sudege sankaba pas tave.
    Bosai, kaip pirštu į akį. Tas sankabos diskelis net apanglėjęs, o kompresorius visiškai nesisuka. Silberauto už kompresorių nori 2300. Kaip supratau strigusio kompresoriaus nieks neberemontuoja. Teks ieškot per savartynus. Kaip čia kad nenusipirkt tokio kuris po mėnesio irgi sustos ?

  4. #34
    Tevelis
    Svečias


    Sveiki, gal biski ne itema, bet vakar uzsipildziau kondiske ir po uzpildymo uzsidege lempukas su varikliuku. Gal turit kokiu minciu? dariau selftest bet jokio kodo neismete tik uzrase Done

  5. #35
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Reikia prijungti kompa. Parodys.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  6. #36
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tevelis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, gal biski ne itema, bet vakar uzsipildziau kondiske ir po uzpildymo uzsidege lempukas su varikliuku. Gal turit kokiu minciu? dariau selftest bet jokio kodo neismete tik uzrase Done
    hmm o gal kokia deze sugrybavo ?

  7. #37
    Tevelis
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    hmm o gal kokia deze sugrybavo ?
    Deze? nu pora kartu kazko skaudziai numete pavara :/ Gal tik sutapimas, gal nepamaciau kada uzsidege.
    Paskutinį kartą taisė Tevelis : 2011.06.10, 19:57

  8. #38
    Tadas
    Svečias


    Sveiki,nuo jusu snypstimo apkalbu pradejau net tevuko CRD girdet snypstimus... vazineja jau penkti metai ir sake kartas nuo karto isleidzia snypstima, neima i galva ir tiek, avensis senukas pas mane taip pat kvepuoja ne isimtis ir vonia... pradet visose ieskot slieku???? manau nepasimoka...

  9. #39
    Tevelis
    Svečias


    Hehe pas mane treciukas(96m. 2,5TD) ir snybzdavo bet viskas buvo o dabartinis dodge'as dirba tyliai be snypstimo

    Citata Autorius Tadas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,nuo jusu snypstimo apkalbu pradejau net tevuko CRD girdet snypstimus... vazineja jau penkti metai ir sake kartas nuo karto isleidzia snypstima, neima i galva ir tiek, avensis senukas pas mane taip pat kvepuoja ne isimtis ir vonia... pradet visose ieskot slieku???? manau nepasimoka...

  10. #40
    Arte
    Svečias


    Klimato kontrole

    Sveiki, turiu viena problemele, uzkurus masina isijungia peciukas visu pajegumu, nors nustatyta ant pacio maziausio, o visai isjungus neissijungia , o pasikeicia putymo krypti. Net nezinau nuo ko pradet ziuret , ziurejau saugiklius bet visi sveiki, bandziau rele pakeist , bet taip pat nieko , tai visai isemiau kad nervu negadintu. Aciu uz atsakyma

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •