Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 51

Gija: Truksta traukos

  1. #11
    Trioškis
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Porkis Žiūrėti skelbimus
    Diskus ciupineti ir ziureti ar jie karsti tai nemanau kad labai kazka pades nes pas amne viskas gerai sus tabdziai gerai rieda viskas tvarkoi bet diskai vistiek karti tiek lieti diskai tiek metaliniai.
    Iš pradžių - išsitaisome rašybos klaidas, antra - kaip ir rašiau, jei diskai ar būgnai karšti - tvarkaisi stabdžius. Trečia - jei gavai atsakymą į savo klausimą, bent padėkok. Ketvirta - ką rašau, už tai atsakau, 15 metų (oficialaus) darbo automobilių servise.

  2. #12
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Kadangi temos pavadinimas dalinai sutampa su mano problemos pavadinimu, autoriui leidus išdėstysiu savo problemą...

    Pabandysiu trumpai.
    Pirmas blogas dalykas - dar kovo mėnesį, trasoj išėjau ant rimto lenkimo...Suveikė kick down'as...Variklis užspiegė kažkur netoli redlaino...O traukos figuški.Net prisistabdė...Išsigandau....
    Pabandžiau tą patį benzinu - rezultatas tas pats.
    Paskui taip išėjo kad ilgai nevažinėjau...
    Dabar pajutau, kad nebegaliu įsibėgėt daugiau 100...Apie lenkimą trasoj jau kalbų nėra,...variklis daugiau 3000 nebesisuka, dūsta.
    Ant laisvų dirba kaip laikrodis, vedasi gerai, nedūmija, joks "čekas" nedega. Čia benzu.
    Dujom šiek tiek bėdelių yra, man jos žinomos, bet iš esmės tas pats - laisvais dirba, gazuojant net vietoj, beje benzu irgi, daugiau 3000 apsukos nekyla,...ir tai ne ribotuvas, o dusulys....
    iki 3000 rpm dirba lygiai, trauka lyg ir yra...Bet kuro sanaudos ryškiai išaugusios.

    Užvakar pastebėjau anomaliją su EGR. Pabandysiu sukelt foto, jei išeis.
    Atsidarau kapotą ir matau vaizdelį - Guminė šlangutė sudegusi, kyšo iš jos spyruoklė...Plastikinė dalis - vožtuvas su kažkokia turbūt membrana apsilydžiusi, nes ištirpo tas atvamzdis kur šlangutėj buvo...Toks vaizdas kad per tą vamzduką padavė gausiai daug karščio. Na ką galvoju, turbūt man visą išmetimą pučia įsiurbiman ir dusina variklį...Nei velnio...Atjungiau tą triūbą kur įsiurbiman ir užaklinau. Atjungiau prie EGR ir į flanšą įkišau 5 centus...Tinka tip-top.
    Vamzdis dabar šaltas, variklio nedusina, o nepasikeitė niekas...
    Beje, fiškutę ištraukus iš to aptirpusio vožtuvėlio, "čekas" užsidega - P0403...atrodo.Tikrinau - EGR problemos. Prijungus ir atjungus klemą - niekas nedega...nors visa EGR sistema išdraskyta. Ar labai blogai be josios važinėt?
    Ai dar...Ardydamas pastebėjau, kad plonoj EGR guminėj šlangelėj sėdi aliumininio drato gabaliukas...Ir tai ne mano darbas...Kažkas jau ten bandė tą EGR pergudrauti...

    Patarkit, chebra, kur sliekų ieškot???? Kas vyksta??? Jei pavyks sudėt foto, vaizdialis bus gal aiškesnis..Pirmas vaizdelis2.jpgSusilydė.jpgkamštis.jpg5 centai.jpg
    Pirmas vaizdelis.jpg

  3. #13
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Aklinasi tarp EGR vožtuvo ir išmetimo kolektoriaus. Jai yra galimybė pamatuok EGRo ritę (kur kišasi 2 kontaktų fiškė).Juoda ploną šlangutę palik užaklinta - ten vakumas.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #14
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Itariu uzsikises katalizatorius, del to ir EGR issilyde.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  5. #15
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Situacija blogėja tiesiog valandom...ryte sukosi 3000 vakare jau vos virš 2000...vos parsivilkau namo 6 km. Pagazavau kieme ...neilgai...užvirė antifryzas bl...
    Iš to atvamzdžio kur foto matosi pradegus šlanga su spyruokle toks srautas varo kad jomajo...Šiaip aš ją užaklinęs...o pabandžiau važiuot su atvira...skirtumo nepajutau, tik pajutau kad tuoj uždusiu...ar užsidegsiu...o juk esant kamščiui išmetime reikalai turėtų pagerėti?
    Vakuumo šlangutės užaklintos dabar...Nelabai supratau ką duos solenoido ritės pamatavimas? Juk kompas klaidos nemato.
    Blin jau nežinau ką daryt...jau ir po miestą baisu važiuot...Ir servisų nežinau...

  6. #16
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Situacija blogėja tiesiog valandom...ryte sukosi 3000 vakare jau vos virš 2000...vos parsivilkau namo 6 km. Pagazavau kieme ...neilgai...užvirė antifryzas bl...
    Iš to atvamzdžio kur foto matosi pradegus šlanga su spyruokle toks srautas varo kad jomajo...Šiaip aš ją užaklinęs...o pabandžiau važiuot su atvira...skirtumo nepajutau, tik pajutau kad tuoj uždusiu...ar užsidegsiu...o juk esant kamščiui išmetime reikalai turėtų pagerėti?
    Vakuumo šlangutės užaklintos dabar...Nelabai supratau ką duos solenoido ritės pamatavimas? Juk kompas klaidos nemato.
    Blin jau nežinau ką daryt...jau ir po miestą baisu važiuot...Ir servisų nežinau...
    Jai katalizatorius užsikišes - nepramuš. Reik pjauti lauk. Kad 100% isitikintum - palauk kol sutems . Užvesk ir duok padirbti , atidares kapotą pažiūrėk - turėtu buti katalizatorius raudonas kaip lietlempė.
    P.S. "Iš to atvamzdžio kur foto matosi pradegus šlanga su spyruokle toks srautas varo kad jomajo.."
    Aklinasi tarp EGR vožtuvo ir išmetimo kolektoriaus tada nevaro jokie srautai kas be atsitiktu...
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  7. #17
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    O tai katalizas matosi iš po kapoto ? Prastai dar pažystu savo mašiną...
    Kad aklinti reik ten kur sakai - man aišku...bet atrodo kad be varžtų nulaužimo ten nesibaigs...laikinai padariau kap lengviau...O kad ten toks srautas - reiškia išmetime sukilo slėgis dėl užsikimšusio katalizo...ir kažką prarovė tame vožtuve???
    Ir dar klausimas: kaip TA šiais laikais reaguoja į to katalizatoriaus nebuvimą ?

  8. #18
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Matosi. Neigiamai, ne tik TA bet ir tavo variklio kompas. Turi statyti "apgaviką" arba kitą katalizatorių.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #19
    zaliaakis
    Svečias


    TA nepraeisi. Bet gali nupjoves vamzdį už katalyzo. Su ilgu grąžtų skiliu pragręžti. Ir garsas bus normalesnis , nei išvis bejo ir padės, jei buvo uzsikises. Tada TA praeis, jei dumingumas tiks. Nes nesimatys kad išpjautas. Nors seip meistrai viską padaro kad nesimato kad nėra katalyzo ir sudeda ką reikia

  10. #20
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Nu jo...
    Gal galit parekomenduot kokius meistrelius, kurie padarytų ką reikia? Net ir tuo atveju, jei versija dėl katalizatorio nepasitvirtins??? Ar gal iš klubo kas galėtų padėt?
    Mano dislokacijos vieta - Pašilaičiai.
    Sutems - eisiu pabirbint variklį, paveizėt po kapotu...
    O po mašina lyst blia negaliu - po inksto operacijos trys savaitės.....

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •