Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 51

Gija: Truksta traukos

  1. #21
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Jai katalizatorius užsikišes - matysis atidarius kapotą. Pagelbėčiau, bet aš ne Vilniuj....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #22
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Deimkr Žiūrėti skelbimus
    Itariu uzsikises katalizatorius, del to ir EGR issilyde.
    Visisškai teisingai.

  3. #23
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    O gal EGR vožtuvas užstrigo atsidares - taip negalėjo atsitikti?
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  4. #24
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Nu va...Beveik valandą erzinau variklį....Niekas neraudonuoja...Katalizatorius, kaip supratau toks keistos formos bakelis, įstrižai stovintis po liamda zondo ir keturkampio flanšo...Nu karščiu iš ten stipriai dvelkia, nežinau ar taip anksčiau buvo...Bet kad raudonuotų - nu ne...Net iš apačios žiūrėjau...nors negalima dar man...Bet ir ten nieko...
    Apsukos kaip ir buvo - šoka iki 3000 paskui krenta kažkur iki 2500...ir jei nepaleist pedalo - dūsta visai. Dujom tas pats....Tai čia gazuojant vietoj. O važiuot jau baisu. Apsukos nekyla aukščiau 2000...
    Jau gailiuosi kad pardaviau sengalvėlę mazdą MPV...8 metus - jokios problemėlės...Pripratau jau taip gyvent...
    O čia bl......

  5. #25
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Pasuk tel
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  6. #26
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Rimazz Žiūrėti skelbimus
    Nu va...Beveik valandą erzinau variklį....Niekas neraudonuoja...Katalizatorius, kaip supratau toks keistos formos bakelis, įstrižai stovintis po liamda zondo ir keturkampio flanšo...Nu karščiu iš ten stipriai dvelkia, nežinau ar taip anksčiau buvo...Bet kad raudonuotų - nu ne...Net iš apačios žiūrėjau...nors negalima dar man...Bet ir ten nieko...
    Apsukos kaip ir buvo - šoka iki 3000 paskui krenta kažkur iki 2500...ir jei nepaleist pedalo - dūsta visai. Dujom tas pats....Tai čia gazuojant vietoj. O važiuot jau baisu. Apsukos nekyla aukščiau 2000...
    Jau gailiuosi kad pardaviau sengalvėlę mazdą MPV...8 metus - jokios problemėlės...Pripratau jau taip gyvent...
    O čia bl......
    Atsuk ismetimo vamzdi nuo kolektoriaus palik ant varztu per koki 1 cm kad dujos turetu kur iseiti pravaziuok jei trauka atsirado valio keiti katolika.
    Beje tas katolikas gali ir egr voztuvus sudeginti.

  7. #27
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    O gal EGR vožtuvas užstrigo atsidares - taip negalėjo atsitikti?
    Raso kad uzglusino
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  8. #28
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Deimkr Žiūrėti skelbimus
    Raso kad uzglusino
    Taip užglušino, bet po to kaip rado degimo pėdsakus EGR zonoje,ir užglušino ne ten kur reikia: "atvamzdžio kur foto matosi pradegus šlanga su spyruokle toks srautas varo kad jomajo..." "bet atrodo kad be varžtų nulaužimo ten nesibaigs...laikinai padariau kap lengviau..."
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2016.05.18, 07:49
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  9. #29
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Boso patarimas aišku geras...Kažką tokio jau ir pats buvau sumąstęs...Deja . Reikėtų garažo su duobe. Juos turiu, bet už 50 km...Taip jau gavosi...
    Ir operacija inksto srity ...dar neleidžia man tokios gimnastikos.

  10. #30
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Tai va...Mano vojadžeris praktiškai jau nekilnojamas turtas...
    Vakar turėjau išeiginę, ir krūvą reikalų...Bet valandą paskyriau pašilaičių garažinių servisų apvažiavimui..Su prašymu tiksliai nustatyti gedimą Boso pasiūlytu metodu...Nu nuo atsiprašant, "meistrų" bukumo atsigauti lig šiol negaliu....Man dabar norisi juos visus traukt lauk iš jų tepaluotų garažų ir šaudyt...šaudyt...šaudyt...Atjungt flanšą ar pragręžt skylę triūboj... jiems misija per sudėtinga.

    Vakare apsiginklavau kantrybe, WD40 , alumi...ir per pora valandų atsukau nenulaužęs du varžtelius...Nuėmiau EGR vožtuvą...Kolektoriuj atsivėrė nemaža skylė. Ir su ta skyle variklis, atrodo , visai linksmai dirba...Važiuot kol kas nebandžiau, nes gautųsi dujų kamera ant ratų..O ir alus...
    Bet atrodo versija dėl katalizatoriaus pasitvirtina...

    Ką manot apie universalius katalizatorius? Vakar paskaitinėjau inete...Nėra jie labai kosmiškai brangūs...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •