Puslapis 4 iš 6 PirmasPirmas ... 23456 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 51

Gija: Truksta traukos

  1. #31
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    ...ir dar...Ką tik skambinau į vieną garažiuką Viršuliškėse, kur reklamuojasi viską darantys su duslintuvais...Tai man paporino tokį dalyką.
    Mašinoms , registruotoms Lietuvoje po 2013metų kažkurios datos..., privalo būti ORIGINALUS katalizatorius be suvirinimo siūlių ant jo korpuso ar šalia....O su universaliu man TA praeit nenusimato....
    Užsirašiau šeštadieniui pas tą žmogelį...Gal bent laikinas sprendimas koks nors atsiras.

  2. #32
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Tai va...Pas tą žmogelį nuvažiavau kaip koks pridurkas - be kapoto ir išimtu EGR...Tik taip mano vonia kažkiek normaliau važiavo...Atrodžiau nekaip, nes kažkoks mokomasis mane apsignalino ...O iš autobusų į mane pirštais rodė...
    Ir rezultate namo gryžau lygiai taip pat....Apie Vilniaus garažinių meistriukų ...aroganciją...ar kaip pavadinti....reikia atskiros temos.
    Taigi tas žmogelis...Reklamoje sako kad bet ką daro su išmetimo sistema...O man gal valandą p*so protą, kad kraisleriui užsikimšti katalizas negali kagangi koks tai jis kitoks...ir jis tą žino nes pats važinėja kraisleriu....Pažiūriu už kampo - akurat ...sebringas stovi...
    Nu tai ką nors darom?...sakau...Darom, atsako maistrelis ....Ir nupjauna triūbą prieš bakelius...Pagazuoju - apsukos kyla iki 4000 rpm ribotuvo....Bet per EGR spaudimas toks pat žvėriškas...Ir ...svarbiausia - garso tai nelabai padidėjo...Sakau reikia pravažiuot, kažkas negerai...Oi taigi bačiokai nukris....Tai parišk viela, sakau....aaaa galima...atsako meistrelis...Pravažiavimas parodė kad viskas blogai...
    Teliko įtariamuoju katalizatorius....Ir tada viską darantis meistrelis pareiškė - čia reikia varžtus nuo kolektoriaus atsukinėt...O tai jau ne mano profilis...
    Ne nu pzdz a ne?
    Nu gerai, jis davė koordinates kito meistriuko,kuris gali man padėti...Tas padėjo. Po savaitės...Po kažkiek laiko išsip*sinėjimo...Nuėmė gražiai katalizą nuo flanšo...Išmėžė kas ten buvo...Nžn susirinko jis ar ne nžn..., kas ten buvo vertingo, bet man nieko nepasiūlė..
    Fig su juo.
    Po operacijos mašina atgijo...Aš gal dabar pirmąkart pajutau, kas yra 3+ litrų motoras...
    Bet...Iškart po katalizo pašalinimo prarovė kažkur galinį bakelį... Na čia ne bėda...Bet katalizatoriaus chirurgas pareiškė...kad bakelių virinimas ne jo profilis....Nors KEMPų bent 4 aš jo garaže mačiau...Ir būčiau su malonumu sumokėjęs už VISŲ problemų išsprendimą.
    Jaučiu galutiniam sutvarkymui važiuosiu į Elektrėnus... Ten man visi ( na gal beveik ) meistriukai pažįstami, ir jų kaprizai suprantamesni...Nes tik keli metai atgal aš buvau elektrėnietis.

    Esama situacija - katalizo vidurių nėra, išorė yra be jokių invazijos žymių...Trauka ...pzdc...tokios nuo pirkimo nejaučiau...Garsas - griausmas išorėj ir toks kuklus prrrr viduj...Pofig, kol kas pakentėsit...Visgi garso izoliacia yr nebloga voniose...
    Problema - katalinio neutralizatoriaus nebuvimas (vo kaip teisingai pavadinau...)...
    Variantai:
    1. Jei TA praleis...su savo sąžine kaip nors susitarsiu....
    2. Jei TA nepraleis - galimai yra kanalas susitart su TA už €....
    3. nusipirkt ir susimontuot katalizą dėvėtą...Sako juos kažkaip išplauna....
    4. nusipirkt ir susimontuot katalizą naują - iš anglijos už 400 €....iš lenkijos už 350€
    5. Jei dujom suvarysiu ir kitus katalizatorius....gal tada geriau pirmi du variantai..

    Tai va...Perspektyvos tokios...
    Kol kas savaitę atvažinėjau po vln miestą su išoperuotu katalizatorium ir užaklintu EGR...Kolkas jokių klaidų nėr.
    Rytoj žadu apibandyti trasoj...
    Paskutinį kartą taisė Rimazz : 2016.05.27, 17:33

  3. #33
    zaliaakis
    Svečias


    3. nusipirkt ir susimontuot katalizą dėvėtą...Sako juos kažkaip išplauna....
    Dyzeliui esam bandė. Ismirkem parą vandenį su feiriu. Kita diena su slangos spaudimu isplovem. Kaip naujas. O kaip jis ten atlieka funkcija nesidomėjom. Nes buvo tik eksperimentas

  4. #34
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dek universalu katolika. Jei reikia virinima paslepti suslifuoji virinimo siules ir niekas nieko nesupras.
    Arba imi nuo 2008 - 2010 mkatolika ir dedi taip darem jau nekarta ir viskas yra ok.

    Nesiseka ten su dirbanciaisiai bet apsiginkluok kantrybe ir gal kas pades, o jei ne tai iki Kauno tik 1 val kelio ir daug sutaupytu nervu.

  5. #35
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    BOSAI...aš net nedrįsau galvoti kad tu atsiliepsi...Į Kauną kelią aš da gerai atsimenu. Pavažinėsiu kol kas....Jei ką - kreipsiuos, gerai? Ir tada Tu man pasakysi , ko man reikia...OK ?

  6. #36
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Škias taip...didžiojo bakelio šone išilginė siūlė per gerą trečdalį ilgio kiaura.....Lopyt ten jau beviltiška.Uždėjau pampersą iš nedegaus audeklo, vielom priveržiau - bosų (ta prasme - žemų dažnių )..gerokai pamažėjo...Bet kol iš Širvintų pasiekiau Vilnių, įtariu kad pampersą nupūtė - skamba visas spektras.
    Bet reikia matyt ir teigiamas puses...Vojadžery su kiauru išmetimu ir ir iškapotu katalizatoriumi...važiuojant trasoj viduje yra tyliau nei mazdoj 323 1,5l benziukas... su viskuo tvarkingu.....

  7. #37
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Šiundei dienai...Galinius bakelius paėmiau šrote ir susimontavau - nekiauri ir nebrangūs. Garsas kultūringesnis, bet primena mano tėvuko kolchozinį ZILą.... Mašina tai eina kaip žvėris...Sanaudos nepadidėjo, gal net atvirkščiai...Kartais užsidega P0135,...kas buvo ir iki operacijos...Vienas dujinykas sakė kad čia del to, kad dujom kiek per riebus mišinys, reik tvarkyt reduktorių...
    TA laikas nenumaldomai artėja...

    Blin, ką daryt...

  8. #38
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Nuvažiuosi į TA ir pasakys ką daryt
    „Nesvarbu, kuria koja išlipote iš lovos, nesvarbu, kad jums šiandien bloga nuotaika, bet atsiminkite visam laikui, kad neturite teisės savo blogu nusiteikimu gadinti dienos kitiems.“

  9. #39
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Aga, žinau...pasakys valint nx ir atvalint su NAUJU katalizatorium...

  10. #40
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2015.06.15
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    126
    Reputacija
    1


    Vis neprisiruošiu parašyt ataskaitos apie savo TA epopėją....
    Prasidėjo epopėja 07.13 dieną. Nepradėkit rimtų reikalų 13 dieną...
    Taigi trumpai. Pirmas bandymas - važiuoju lauk, nes nedega galiniai priešrūkai ir CO išmetime 0,7 proc....Kad katalizo nėra - niekas nepastebi...Šiaip aš jau turėjau dėvėtą iš mušto anglo,...bet galvojau pabandyt nedėt.
    Kitą dieną paburiu su elektra, ir lempos užsidega..Dėl CO važiuoju pas "du ponus", man už 10€ paburia su kompu dujose...Dujų analizatoriaus jie neturi ir perspėja, kad jei bus negerai - tai problema ne dujose ir reikia matuot CO benzinu.
    Antras bandymas ...važiuoju lauk, nes CO išmetime 0,7 proc tiek benzu tiek dujom...Bl. Pasirodo, CO normos yra žiauriai sugriežtintos...Buvo 1 proc, tapo 0,1...Mašinoms nuo 2002m gamybos ir po 2013m registracijos...Kaip tik man.
    Bandau zonduot situaciją "už pinigus"...Pasirodo ir čia pravalas...Jei jau pabandei praeit TA pats ir nesėkmingai, po to joks dėdė už jokius pinigus nepasirašys...
    Radau garažinius vyrukus kurie su dujom daro bet ką ir turi dujų analizatorių (retas atvejis)...Bet jie nieko nedaro su variklio kompais ir davikliais..
    Pabandom afiorą...Dujom jie man užliesina mišinį kad CO gaunasi 0,01...Trauka suprastėjo, bet toli važiuot nereik, TA čia pat.
    Pasirodo figuški. Neapgausi...CO drąsiai telpa į normas, ...bet netelpa liamda koeficientas, kurį irgi registruoja analizatorius..Ans turi būti 1 +- 001.Apie tokį nebuvau girdėjęs nei aš nei tie garažiniai vyrukai...
    Paeksperimentavo kažkiek ir supratom kad nieko nebus..Arba CO arba liamda...
    Tada pradėjau ieškot kas užsiima variklių maitinimo sistemom..Kas labai subiesino, kad kelios kontoros iškart paklausė, ar yra dujų įranga, ir atsakius teigiamai pareiškė kad neaptarnauja tokių...
    Chryslerservisas.lt (M. Šleževičiaus 15) padėjo. Pratestavo kompą ir verdiktas - liamda zondas...Jis dirba, signalas ribose, klaidų nemeta....Bet jo reakcija kažkokia sulėtinta, nespėja reaguoti...Teko užsakyti naują - 150€ su pakeitimu. Dujų analizatoriaus jie irgi neturi...
    Pakol laukiau kol jį parveš iš užsienių, prisišriubinau ir katalizatorių..
    Iškart pakeitus tą zondą pajutau, kad mašinos reakcija į gazą pasikeitė...Šustresnė tapo...Jau paskui pamačiau, kad ir apetitas pamažėjo...

    Į TA nuvariau netikrinęs CO...Rezultatas - 0,03 proc., ir liamda koef. 1.000 (idealu)

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •