Puslapis 2 iš 7 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 62

Gija: Ieskau IV'o

  1. #11
    Akela
    Svečias

  2. #12
    wongas
    Svečias


    O kaip dėl laivo pirkimo iš čia. Kuom pasireiškia tavo tarpininkavimas ???

  3. #13
    Vygis
    Svečias


    Mano laivas irgi iš SE, kainos humaniškos imanomos derybos, perkant iš žmogaus švedas nori jog pirktu žmogus turintis švedišką ID (jam taip ramiau) bet galima sutart ir be to bet čia jau viskas nuo derybinių sugebėjimų ir švedo patirties su lietuviais, visai kas kita butikuose parduodami auto, tiesa jų kaina visada aukštesnė bet derybos irgi visad galimos ir dažnas butikas turi exporto patirties ir ramiai sutvarko exportui popierius (nors daznai tiesiog pasitiki kad persiregistruosi) butiku pliusas jog danam prie auto gausi pilna carfax istorija bus visiskai isciustintas mokejimo kortele ar pavedimu galimybės, rezervavimai kol atplauksi ir t.t. Tiesa viena maža problemytė blockete turi gyvent jei nori kažką tikrai gero už gerus pinigus nukabint dažnas auto dingsta per 15 min, ir kaikurias atvejais skambini ne derėtis o pats iškart siūlai +10 proc kad palauktu tavęs ar tavo draugo kuris priveš pinigus. Sėkmės paieškose. Tiesa svetainėje https://fordonsfraga.transportstyrel...natfordon.aspx
    pagal nr visada matysi kada paskutinė tech rida savininkų skaiciu drausta ar ne bei rasi win.
    Paskutinį kartą taisė Vygis : 2015.01.08, 09:00

  4. #14
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dkazys Žiūrėti skelbimus
    Na vat šito modeliuko http://www.autogidas.lt/chrysler-tow...126711904.html vin kodas 2c8gp64l22r639201
    ieškomas automobiliukas toliau.
    Pagal VIN nieko neradau. Beje, nuoroda neveikianti.

  5. #15
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Įdomią temą užkabinot. gal kas yra susidūręs su spec Skandinavijos sąlygoms ruoštais auto? čia labiau tie, kur už poliarinio rato gyvena
    Born in USSR

  6. #16
    wongas
    Svečias


    Aš tai laivo noriu. Kas plačiau papasakos ?

  7. #17

  8. #18
    wongas
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Bosui ir ką aš be tavęs bučiau daręs. Kaip aš molis nežinojau, kad KLP krašte yra tokia galinga laivų statykla. Jezau, kaip aš pamiršau, kad inžinierinę praktiką daugybė studentų ten atliko ir daugelio tėvukai ten yra dirbę, plius visų gerbiamas mūsų Mundis.
    Bosas - tu nuostabus žmogus. Daugiau tokių žmonių ir pasibaigs krizė ir emigracija.

  9. #19
    Akela
    Svečias


    Citata Autorius STAFAS Žiūrėti skelbimus
    Pirkčiau gera 2006-2007 metu 2,8 CRD chrysler grand voyagery.Turėtu būti juodos spalvos ir pilnos komplektacijos su oda,elektrinės durys tipo LIMITED.Mokėsiu nuo 4 iki 5.500 euru.Sudrožtu ir su nutrintais salonais griežtas NE
    http://www.blocket.se/alvsborg/Chrys....htm?ca=16&w=2

  10. #20
    Bijau išsižioti... STAFAS avataras
    Įstojimo data
    2014.01.21
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    55
    Reputacija
    1


    Sveikas,gal ir durnas klausimas ,bet kokioje čia valstybėje tas voyageris parduodamas ?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •