Puslapis 1 iš 7 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 68

Gija: ABS problema

  1. #1
    Vygis
    Svečias


    ABS problema

    Sveiki vakar keliaujant namo užsižiebė ABS ir track off lampukai ir žinoma neliko nei ABS nei track kontrolės. Rakteliu klaidų nerandau tik užrašas DONE. Automobiliui ramiai pastovėjus kokią 15-20 minučių problema prapuolė. Aišku smagu turėt auto kuri pati susitvarko bet stebuklais netikiu todėl įdomu kur sliekų ieškoti. Gal kas esat susidūrę su panašia magija.

  2. #2
    Figis
    Svečias


    Pas mane dabar irgi taip pat vyksta, buvo pries pusmeti tokia pati problema tai abs bloko laidai nupuve buvo, dabar vel varysiu ziuret, gal jau koks daviklis numire.

  3. #3
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius Vygis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki vakar keliaujant namo užsižiebė ABS ir track off lampukai ir žinoma neliko nei ABS nei track kontrolės. Rakteliu klaidų nerandau tik užrašas DONE. Automobiliui ramiai pastovėjus kokią 15-20 minučių problema prapuolė. Aišku smagu turėt auto kuri pati susitvarko bet stebuklais netikiu todėl įdomu kur sliekų ieškoti. Gal kas esat susidūrę su panašia magija.
    Manau bando daviklis abs prie kažkurio rato numirti. Man prieš mirtį pokštaudavo kuomet į balą įriedėdavau, iš karto užsidegdavo, na vieną dieną jau nebeužgeso... kiek pamenu kelios dešimtys aurų problemą išsprendė.

  4. #4
    AndriusA
    Svečias


    Minivene pirkau preiš pora metų. Jeigu neklystu tada man galinis kainavo 50 lt

  5. #5
    Vygis
    Svečias


    Na tada belieka laukti kada jis nustips nes kiek suprantu kol gybas nelabai rasiu kuris. Visai nesinoretu jog stipteltu avarines situacijos metu.

  6. #6
    juzeg
    Svečias


    Mano vonioje užsidegė ABS lemputė, nors ABS mano automobilyje deja nėra . Buvo bėdų su stabdžių reguliatoriumi per kurį į vieną iš galinių ratų beveik nepatekdavo stabdžių skystis. Tą reguliatorių meistrai išvis išoperavo. ABS lemputė tebedega. Kokie būtų Jūsų pamąstymai? Ar ištrynus klaidą ji užges?

  7. #7
    provokator
    Svečias


    Pamastymai tokie, kad keisk meistrus kol nevelu. Be reguliatoriaus stabdydamas posukyje ant slidaus kelio, labai nesunkiai gali atsidurti arba priespriesineje eismo juostoje, arba griovyje.

  8. #8
    AndriusA
    Svečias


    Citata Autorius Vygis Žiūrėti skelbimus
    Na tada belieka laukti kada jis nustips nes kiek suprantu kol gybas nelabai rasiu kuris. Visai nesinoretu jog stipteltu avarines situacijos metu.

    Bosas man padares pilna diagnostika ant kompo iškarto pasakė kuris. Bet tada dege ABS lemputė.

  9. #9
    Vygis
    Svečias


    Citata Autorius AndriusA Žiūrėti skelbimus
    Bosas man padares pilna diagnostika ant kompo iškarto pasakė kuris. Bet tada dege ABS lemputė.
    Dvi problemos:
    1.Iki BOSO 250km,
    2.ABS nebeužsižiebia

    Tai laukiu kol užsilenks galutinai daviklis kad galėtu diagnostai pasakyt kuris.

  10. #10
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Vygis Žiūrėti skelbimus
    Dvi problemos:
    1.Iki BOSO 250km,
    2.ABS nebeužsižiebia

    Tai laukiu kol užsilenks galutinai daviklis kad galėtu diagnostai pasakyt kuris.
    Važiuok arčiau iki Šiaulių pas Trioškį

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •